KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > izolacje, docieplenia (146)

TOMCZAK - Ocieplanie Poddaszy Izolacje Natryskowe****

Strona firmy zajmującej się wykonywaniem izolacji natryskowych pianką poliuretanową czyli ocieplaniem poddaszy, stropów, fundamentów. Na stronie znajduje się czytelny cennik dotyczący ceny usługi z materiałem przy ocieplaniu poddaszy, z którego warto skorzystać analizując koszty.

http://ocieplenie-poddasza.com.pl/ - 9 Wrz 2017

Trwałe Izolacje - izolacje pianką****

Świadczymy usługi izolacji natryskowej od wielu lat. W naszej ofercie są między innymi: hydroizolacje, termoizolacje, ocieplanie dachów, poddaszy i budynków. Usługi wykonujemy na zlecenie klientów indywidualnych i firm na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Izolacje natryskowe to najlepszy sposób na trwałe i bezpieczne ocieplenie budynku. Piana poliuretanowa i polimocznik to nowoczesne metody izolacji. Są wytrzymałe i najbardziej skuteczne. Izolacja budynków pianą PUR powoduje, że ciepło nie wydostaje się na zewnątrz.

http://trwaleizolacje.pl/ - 11 Lip 2017

Tynki - farby - docieplenia budynków****

\"Tynki Chrzanów\" - tynki, farby, docieplenia. Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją wysokiej klasy budowlanych materiałów wykończeniowych – chemii budowlanej

http://www.tynki-chrzanow.pl/ - 11 Kwi 2012

Ursa.pl****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. W URSA liczy się dla nas przede wszystkim satysfakcja klientów, więc proponowane przez nas wełny mineralne są produktami najwyższej jakości. Zarówno wełna szklana jak i skalna, wykorzystywane masowo do ocieplania i doszczelniania budynków jedno- i wielorodzinnych – spełnia najwyższe standardy i wymogi certyfikacyjne. Wełna szklana oraz skalna, to najlepsze z naszych produktów, charakteryzujące się ekstremalnie wysoką termoizolacją. Przy okazji ich prawidłowe ułożenie pozwala jednocześnie na bardzo skuteczne wygłuszenie odgłosów dobiegających do pomieszczenia z otoczenia na zewnątrz.

http://ursa.pl/ - 27 Mar 2018

Usługi Remontowo - Wykończeniowe****

W ofercie naszej firmy znajdziecie usługi remontowe i budowlane, wykonywane dla naszych klientów. Przygotowane przez nas zostały systemy, zabezpieczające Wasze domy. Oferowane są między innymi ocieplenia pianką poliuretanową czy izolacje natryskowe.

http://www.izolacjenatryskowe.pl/ - 28 Maj 2014

Wełna Mineralna Sklep****

WEŁNA IZOLACYJNA, WEŁNA MINERALNA internetowy sklep budowlany - Atrakcyjna oferta najważniejszych producentów budowlanych wełen izolacyjnych. Znajdziecie tu Państwo produkty potentatów: Rockwool, Isover, Ursa, Paroc, Steico, Knauf Insulation.

http://wełna-mineralna.pl/ - 4 Sie 2014

Wełna mineralna, styropian, papa, styrodur, folie budowlane - sprzedaż hurtowa****

Hurtownia Bartek - wełna mineralna, styropian, styrodur, folie budowlane, papa. Specjalizacja hurtowni to materiały izolacyjne. Na rynku termo i hydroizolacji od 1992 roku.

http://www.hurtbartek.pl/ - 21 Paź 2005

YETICO - polistyren ekstrudowany, xps, siatka elewacyjna do styropianu****

Zapewniamy bogaty wybór styropianu, siatek elewacyjnych, polistyrenu ekstrudowanego, xps, izolacji dachów i nie tylko. YETICO oferuje również fachowe doradztwo inwestycyjne.

http://yetico.com/ - 29 Paź 2018

Z.O.B. Krzysztof Siudak - hydroizolacje****

Świadczymy usługi w zakresie zabezpieczania budynków przed szkodliwym działaniem wody. Firma Z.O.B. Krzysztof Siudak specjalizuje się w hydroizolacjach.

http://hydroizolacje-siudak.pl/ - 18 Lip 2017

Anmax Profile producent profili, narożników wykończeniowych.***

W ofercie firmy znajdują się: listwy wykończeniowe, narożniki do płyt gipsowo-kartonowych, narożniki z siatką, aluminiowe, PCV, listwy do folii fundamentowej, listwy do klinkieru dystansowe.

http://www.anmax.eu/ - 11 Sie 2009