KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > izolacje, docieplenia (134)

IPM Docieplenia***

Firma IPM Docieplenia jest Autoryzowanym Wykonawcą Polskiej Grupy Izolacji Natryskowych w zakresie stosowania pianek do izolacji termicznej i akustycznej w technologii Demilec Sealection 500 USA. Technologia lekkiej piany termoizolacyjnej typu SEALECTION 500, pozwala na redukcje mostków termicznych dzięki bezspoinowej powierzchni izolacyjnej. Metoda hydrodynamicznego natrysku wyznacza nowe standardy jakości i efektywności energetycznej w budownictwie jednorodzinnym.

http://www.ipm-docieplenia.pl/ - 15 Lut 2010

Izolacja natryskowa pianką poliuretanową***

Izolacja natryskowa pianką poliuretanową to doskonała termoizolacja i hydroizolacja, nanoszona poprzez natrysk wykonywany bezpośrednio na budowie. Stosowana jako termoizolacja poddaszy, izolacja budynków inwentarskich, hal, magazynów, obiektów przemysłowych.

http://www.izolacjanatryskowa.eu/ - 9 Lut 2012

Izolacje termiczne, akustyczne, ciepłochronne, zimnochronne i rusztowania***

Kaefer: specjalizacja to rusztowania i izolacje przemysłowe. Firma wykonuje izolacje termiczne (izolacje ciepłochronne i zimnochronne) oraz izolacje akustyczne i zabezpieczenia przeciwpożarowe. Też rusztowania, usuwanie azbestu, zabezpieczenia antykorozyjne. Zapraszamy - izolacje zimnochronne, ciepłochronne i akustyczne.

http://www.pl.kaefer.com/ - 16 Wrz 2010

Izolacje, termoizolacje, p-poż, wentylacje, węzły ciepłownicze - IZOSYSTEM 4***

Izolacje termiczne ciepłownicze, termoizolacje, zabezpieczenia p-poż, wentylacje.

http://www.izosystem4.pl/ - 5 Kwi 2005

KNAUF - styropian, opakowania styropianowe, pudełka i kształtki styropianowe***

Jako specjalista w dziedzinie produkcji opakowań i kształtek technicznych, nasza firma jest liderem na rynku elementów formowanych z polistyrenu spienionego (EPS). Zapewniamy kompletne gamy opakowań zarówno standardowych, jak i na specjalne zamówienie. Styropian budowlany Knauf to innowacyjne i łatwe w zastosowaniu izolacje dachów, tarasów zielonych oraz podłóg. Gwarantuje lepsze wyniki termiczne budynku z zachowaniem zasad poszanowania środowiska naturalnego.

http://www.knauf-industries.com/pl/ - 30 Lip 2010

Oferty biokominki***

Marzysz o kominku w salonie, ale zamontowanie tradycyjnego kominka jest bardzo czasochłonne i trzeba wygospodarować dużo miejsca? Już nie! Na rynek zostały wprowadzone biokominek, które świetnie zastępują swoich poprzedników. Na biokominek sklep dowiesz się jak działa taki produkt i jak go zamontować. Biokominki można ustawić w każdym miejscu i dobrać odpowiedni do stylu naszego salonu. Nie pozostawia sadzy oraz nieprzyjemnego zapachu. Biokominek stworzony jest dla każdego, kto lubi komfort i wygodę.

http://biokomineksklep.pl/ - 10 Paź 2011

P.E.M. Dystrybucja -Dystrybucja materiałów budowlanych***

Dystrybucja materiałów budowlanych firm: Termo Organika , Swisspor, Austroterm, Baumit, Weber, Styropian, Wełna, tynki, papa

http://www.pemdystrybucja.pl/ - 15 Gru 2008

Płyty warstwowe, hale, pawilony - montaż sprzedaż***

W naszej ofercie: budowa konstrukcji stalowych, montaż hal, budowa i sprzedaż pawilonów i innych obiektów z płyty warstwowej . W ciągłej sprzedaży: płyty warstwowe z rdzeniem styropianowym, poliuretanowym oraz wełną mineralną, blacha trapezowa

http://www.plytywarstwowetrend.pl/ - 15 Mar 2012

Styrnet- styropian Warszawa***

Zajmujemy się sprzedażą i dostarczaniem materiałów izolacyjnych, opakowaniowych oraz zapraw klejowych. Zaczynając od budowy domku jednorodzinnego poprzez budownictwo użyteczności publicznej, aż po duże inwestycje przemysłowe. Jesteśmy otwarci na wszelkie potrzeby Klientów i staramy się, aby mogli dokonać kompletnych zakupów niezbędnych materiałów.

http://www.styrnet.pl/ - 12 Paź 2010

Sufity napinane Barrisol i sufity podwieszane***

Strona firmy JAK, bezpośredniego importera światowego lidera w produkcji sufitów napinanych BARRISOL. Przedstwiamy właściwości techniczne, zastosowania oraz realizacje wykoane na bazie sufitów BARRISOL i nie tylko.

http://www.sufity.info/ - 16 Lis 2005