KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > izolacje, docieplenia (139)

HORN Polska Sp. z o.o. - DACHY i FASADY***

Zajmujemy się wykonawstwem nowoczesnych pokryć dachowych i elewacji. Świadczymy usługi w zakresie: uszczelniania, odwadniania, zazieleniania dachów. Na stronie prezentacja referencji, usług oraz pracowników.

http://www.hornpolska.pl/ - 31 Paź 2003

Hurtownia izolacji technicznych, systemy mocowań - NOVOTERM***

Spółka Novoterm proponuje materiały do izolacji rur, kanałów wentylacyjnych, a także systemy zamocowań, otuliny, taśmy aluminiowe. Oferujemy zarówno systemy termiczne, jak i akustyczne. Wybierając usługi naszej firmy masz pewność, że rury i inne instalacje będą odpowiednio zabezpieczone. Współpracujemy z wieloma czołowymi firmami w dziedzinie ociepleń i izolacji.

http://novoterm-poznan.pl/ - 2 Lip 2018

Hurtownia materiałów budowlanych ATUT, Sosnowiec***

Hurtownia ATUT w Sosnowcu oferuje materiały budowlane. M.in. systemy dociepleń.

http://www.atutsosnowiec.pl/ - 16 Paź 2007

Hurtownia szkła i luster (budowlane,szklarniowe,ozdobne). Wełny szklanej Guardian. Sklejki.***

Firma Top-Glas od 1996 roku prowadzi swoją działalność w branży budowlanej. Główną gałęziął od której zaczeła swoją działalność była hurtowa i detaliczna sprzedaż szkła okiennego. Z czasem asortyment gatunków szkła sie powiększał m.in o tanie szkło z przeznaczeniem do budowania szklarni. Także uzupełniono ofertę o sprzedaż wysokiej jakości izolacji z waty szklanej firmy Guardian oraz sklejki.

http://www.topglas.ksu.pl/ - 4 Lut 2010

Hydropen - Autoryzowany Przedstawiciel Penetron***

Opisy amerykańskiego systemu hydroizolacji PENETRON, przykłady zastosowań, produkty, referencje.

http://hydropen.strefa.pl/ - 17 Lis 2005

Impregnacja drewna***

Sklep oferujący najlepsze na rynku preparaty do pielęgnacji i ochrony powierzchni drewnianych. Wygodna forma zakupu a także duża efektywność produktów pozwoli Ci najlepiej zadbac o podłogę w domu.

http://osmo-polska.pl/ - 25 Lut 2013

IPM Docieplenia***

Firma IPM Docieplenia jest Autoryzowanym Wykonawcą Polskiej Grupy Izolacji Natryskowych w zakresie stosowania pianek do izolacji termicznej i akustycznej w technologii Demilec Sealection 500 USA. Technologia lekkiej piany termoizolacyjnej typu SEALECTION 500, pozwala na redukcje mostków termicznych dzięki bezspoinowej powierzchni izolacyjnej. Metoda hydrodynamicznego natrysku wyznacza nowe standardy jakości i efektywności energetycznej w budownictwie jednorodzinnym.

http://www.ipm-docieplenia.pl/ - 15 Lut 2010

Izolacja natryskowa pianką poliuretanową***

Izolacja natryskowa pianką poliuretanową to doskonała termoizolacja i hydroizolacja, nanoszona poprzez natrysk wykonywany bezpośrednio na budowie. Stosowana jako termoizolacja poddaszy, izolacja budynków inwentarskich, hal, magazynów, obiektów przemysłowych.

http://www.izolacjanatryskowa.eu/ - 9 Lut 2012

Izolacje termiczne, akustyczne, ciepłochronne, zimnochronne i rusztowania***

Kaefer: specjalizacja to rusztowania i izolacje przemysłowe. Firma wykonuje izolacje termiczne (izolacje ciepłochronne i zimnochronne) oraz izolacje akustyczne i zabezpieczenia przeciwpożarowe. Też rusztowania, usuwanie azbestu, zabezpieczenia antykorozyjne. Zapraszamy - izolacje zimnochronne, ciepłochronne i akustyczne.

http://www.pl.kaefer.com/ - 16 Wrz 2010

Izolacje, termoizolacje, p-poż, wentylacje, węzły ciepłownicze - IZOSYSTEM 4***

Izolacje termiczne ciepłownicze, termoizolacje, zabezpieczenia p-poż, wentylacje.

http://www.izosystem4.pl/ - 5 Kwi 2005