KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > izolacje, docieplenia (145)

Budowa domu***

Często można usłyszeć sformułowanie - dom ze styropianu. Innymi słowy można tak nazwać dom który został docieplony materiałami izolacyjnymi - najczęściej właśnie styropianem. Cieply dom jest inwestycją na długie lata. Pozwoli zaoszczędzić sporo energii co bezpośrednio wpływa na wysokość płaconych przez nas rachunków.

http://www.etsdom.termoorganika.com.pl/ - 13 Lut 2009

Docieplanie budynków, izolacje natryskowe Poznań - Honter***

Firma prowadzi działalność usługowo-handlową, udostępniając klientom piankę poliuretanową do ocieplania poddaszy i wykonując natryskowe izolacje budynków. Działalność prowadzona jest w Poznaniu.

http://www.honter.pl/ - 28 Lip 2014

ECOBUDEX - Ekologiczne środki ochronne - materiały izolacyjne.***

Produkcja i sprzedaż ekologicznych środków izolujących do ochrony budynków i elementów budowlanych przed działaniem wody i wilgocią. Materiały izolacyjne - Doradztwo, ekspertyzy i konsultacje.

http://www.ecobudex.com/ - 10 Lis 2006

Emibud Toruń, Bydgoszcz - materiały budowalne, pokrycia dachowe, okna, systemy dociepleń***

Emibud Toruń, Bydgoszcz oferuje materiały budowalne, pokrycia dachowe, okna, systemy dociepleń

http://www.emibud.pl/ - 12 Cze 2008

FHU Milago Sp. z o. o.***

Milago zajmuje się sprzedażą profesjonalnej chemii budowlanej, a także kompleksowych systemów izolacji renomowanych firm, takich jak: Deitermann, Izohan, Caparol

http://www.milago.pl/ - 3 Wrz 2008

FORMAT s.c. - Materiały budowlane na bazie Perlitu***

Materiały budowlane na bazie Perlitu. Termowylewka ciepłochronna Termix P5, Termopodkład ciepłochronny pod wylewkę Termix P2, Ciepłochronna zaprawa murarska Termix ZM5.

http://www.format-belchatow.pl/ - 5 Gru 2008

HORN Polska Sp. z o.o. - DACHY i FASADY***

Zajmujemy się wykonawstwem nowoczesnych pokryć dachowych i elewacji. Świadczymy usługi w zakresie: uszczelniania, odwadniania, zazieleniania dachów. Na stronie prezentacja referencji, usług oraz pracowników.

http://www.hornpolska.pl/ - 31 Paź 2003

Hurtownia izolacji technicznych, systemy mocowań - NOVOTERM***

Spółka Novoterm proponuje materiały do izolacji rur, kanałów wentylacyjnych, a także systemy zamocowań, otuliny, taśmy aluminiowe. Oferujemy zarówno systemy termiczne, jak i akustyczne. Wybierając usługi naszej firmy masz pewność, że rury i inne instalacje będą odpowiednio zabezpieczone. Współpracujemy z wieloma czołowymi firmami w dziedzinie ociepleń i izolacji.

http://novoterm-poznan.pl/ - 2 Lip 2018

Hurtownia materiałów budowlanych ATUT, Sosnowiec***

Hurtownia ATUT w Sosnowcu oferuje materiały budowlane. M.in. systemy dociepleń.

http://www.atutsosnowiec.pl/ - 16 Paź 2007

Hurtownia szkła i luster (budowlane,szklarniowe,ozdobne). Wełny szklanej Guardian. Sklejki.***

Firma Top-Glas od 1996 roku prowadzi swoją działalność w branży budowlanej. Główną gałęziął od której zaczeła swoją działalność była hurtowa i detaliczna sprzedaż szkła okiennego. Z czasem asortyment gatunków szkła sie powiększał m.in o tanie szkło z przeznaczeniem do budowania szklarni. Także uzupełniono ofertę o sprzedaż wysokiej jakości izolacji z waty szklanej firmy Guardian oraz sklejki.

http://www.topglas.ksu.pl/ - 4 Lut 2010