KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > izolacje, docieplenia (139)

KNAUF - styropian, opakowania styropianowe, pudełka i kształtki styropianowe***

Jako specjalista w dziedzinie produkcji opakowań i kształtek technicznych, nasza firma jest liderem na rynku elementów formowanych z polistyrenu spienionego (EPS). Zapewniamy kompletne gamy opakowań zarówno standardowych, jak i na specjalne zamówienie. Styropian budowlany Knauf to innowacyjne i łatwe w zastosowaniu izolacje dachów, tarasów zielonych oraz podłóg. Gwarantuje lepsze wyniki termiczne budynku z zachowaniem zasad poszanowania środowiska naturalnego.

http://www.knauf-industries.com/pl/ - 30 Lip 2010

Oferty biokominki***

Marzysz o kominku w salonie, ale zamontowanie tradycyjnego kominka jest bardzo czasochłonne i trzeba wygospodarować dużo miejsca? Już nie! Na rynek zostały wprowadzone biokominek, które świetnie zastępują swoich poprzedników. Na biokominek sklep dowiesz się jak działa taki produkt i jak go zamontować. Biokominki można ustawić w każdym miejscu i dobrać odpowiedni do stylu naszego salonu. Nie pozostawia sadzy oraz nieprzyjemnego zapachu. Biokominek stworzony jest dla każdego, kto lubi komfort i wygodę.

http://biokomineksklep.pl/ - 10 Paź 2011

P.E.M. Dystrybucja -Dystrybucja materiałów budowlanych***

Dystrybucja materiałów budowlanych firm: Termo Organika , Swisspor, Austroterm, Baumit, Weber, Styropian, Wełna, tynki, papa

http://www.pemdystrybucja.pl/ - 15 Gru 2008

Płyty warstwowe, hale, pawilony - montaż sprzedaż***

W naszej ofercie: budowa konstrukcji stalowych, montaż hal, budowa i sprzedaż pawilonów i innych obiektów z płyty warstwowej . W ciągłej sprzedaży: płyty warstwowe z rdzeniem styropianowym, poliuretanowym oraz wełną mineralną, blacha trapezowa

http://www.plytywarstwowetrend.pl/ - 15 Mar 2012

Styrnet- styropian Warszawa***

Zajmujemy się sprzedażą i dostarczaniem materiałów izolacyjnych, opakowaniowych oraz zapraw klejowych. Zaczynając od budowy domku jednorodzinnego poprzez budownictwo użyteczności publicznej, aż po duże inwestycje przemysłowe. Jesteśmy otwarci na wszelkie potrzeby Klientów i staramy się, aby mogli dokonać kompletnych zakupów niezbędnych materiałów.

http://www.styrnet.pl/ - 12 Paź 2010

Sufity napinane Barrisol i sufity podwieszane***

Strona firmy JAK, bezpośredniego importera światowego lidera w produkcji sufitów napinanych BARRISOL. Przedstwiamy właściwości techniczne, zastosowania oraz realizacje wykoane na bazie sufitów BARRISOL i nie tylko.

http://www.sufity.info/ - 16 Lis 2005

Taśmy samoprzylepne, hydroizolacje Wojt Group Poznań-antykorozja, taśmy klejące.***

Wojt Group-taśmy samoprzylepne, hydroizolacje oraz materiały antykorozyjne. Firma oferuje zabezpieczenia antykorozyjne, a także hydroizolacje. Ponadto polecamy taśmy elektroinstalacyjne oraz taśmy aluminiowe. Systemy antykorozyjne-Poznań.

http://www.antiwater.pl/ - 12 Wrz 2006

WEBAC - iniekcja ciśnieniowa, izolacja pozioma fundamentów, żywica epoksydowa***

Webac to firma funkcjonująca w dziedzinie iniekcji ciśnieniowej, hydroizolacji budynków. Zajmujemy się między innymi izolacją poziomą fundamentów, uszczelnianiem betonu oraz naprawą betonu. W sprzedaży posiadamy między innymi: żywice epoksydowe oraz poliuretanowe, iniektory.

http://www.webac.pl/ - 13 Gru 2017

Producent - pianka poliuretanowa, tapicerska, uchwyty dla niepełnosprawnych - Jag**

Producent pianki poliuretanowej i tapicerskiej, spółka Jag, oferuje także uchwyty dla niepełnosprawnych. Pianka poliuretanowa dzięki swoim właściwościom znajduje szerokie zastosowanie. Nasze pianki poliuretanowe cechuje ponadto wysoka jakość oraz różnorodny wybór. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.jag.pl/ - 14 Mar 2012