KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > izolacje, docieplenia (146)

ALIKO - izolacja natryskowa dachów, posadzek, ścian****

Bydgoska firma Aliko świadczy usługi budowlane z zakresu wykonawstwa izolacji natryskowej dachów, poddaszy, posadzek oraz ścian. Zajmuje się też wykonywaniem powłok hydroizolacyjnych.

http://www.pianka-pur.pl/ - 24 Sty 2017

Alnor - Silencers, Dampers****

From insulation solutions for ventilation ducts, to fume and dust extracting systems. In Alnor's offer you can find the best ventilation systems, together with silencers, dampers, auxiliary elements and more.

http://www.ventilation-alnor.co.uk/ - 24 Lis 2018

Amerpur - ocieplanie pianką poliuretanową****

Szukasz firmy zajmującej się zakładaniem solidnych termoizolacji? Zgłoś się do nas - już od lat tworzymy ocieplenia metodą natryskową przy wykorzystaniu pianki poliuretanowej. To niezwykle ekonomiczne i szybkie w montażu rozwiązanie!

http://pianki-natryskowe-warszawa.pl/ - 24 Lis 2018

Aris Demków P. płytki kingspan****

W niezmiernie bogatej propozycji materiałów w Centrum Dociepleń ARIS odkryją Państwo wszystko, co wskazane jest do funkcjonalnego oraz skutecznego docieplenia budynku. Jesteśmy nie tylko dystrybutorem mnóstwa rodzajów styropianu i wełny mineralnej, jednakże też podejmujemy się dozoru nad robotami dociepleniowymi na placach budowy. W naszej hurtowni zlokalizowanej we Wrocławiu kupować można również pełne systemy dociepleń, w skład których wchodzą kleje oraz grunty, siatki, łączniki wraz z tynkami strukturalnymi. Gwarantujemy należyte ceny poszczególnych wyrobów i pociągające promocje. Skrupulatny obręb usług opublikowano na stronie internetowej Centrum Dociepleń ARIS.

http://estyropian.pl/ - 1 Lis 2013

"Astex-Tynki" - solidne tynki, zaprawy klejowe i systemy ociepleń****

Spółka Astex-Tynki zajmuje się produkcją materiałów budowlanych na szeroką skalę. Są to m.in: tynki akrylowe, tynki silikonowe, tynki mineralne, farby, zaprawy klejowe, grunty i systemy ociepleń ze styropianem lub wełną. Astex-Tynki produkuję tynki i inne towary nie tylko na terenie Polski, ale też wysyła je na rynek angielski, niemiecki i rosyjski. Opracowywane przez lata metody produkcji tynków, farb oraz zapraw klejowych zapewniły sukces na rynkach budowlanych i zapewniły rolę dużego gracza na rynku. Jeśli chodzi o tynki i zaprawy klejowe, to spółka Astex posiada własne, nowoczesne laboratorium chemii budowlanej, gdzie wdrażane są nowe pomysły na rozwój tych produktów. Interesującą kwestią jest te ż fakt, że Astex-Tynki wytwarza też systemy ociepleń oraz materiały budowlane dla pozostałych producentów z ich logiem.

http://www.astex-tynki.pl/ - 26 Wrz 2013

Baumit - Tynki maszynowe, wylewki, zaprawy murarskie, ocieplenia budynków, fasady, jastrychy i elewacje****

Baumit - marka wywodząca się od dwóch dużych austriackich koncernów, oferuje wysokiej jakości materiały wykończeniowe, takie jak: tynki maszynowe, wylewki, zaprawy murarskie czy ocieplenia budynków. Z nami solidnie wyremontujesz fasady, jastrychy i elewacje. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie.

http://www.baumit.pl/ - 12 Kwi 2011

Bauwer Sp. z o.o.****

Firma jest producentem i dystrybutorem materiałów wysokotemperaturowych takich jak: wermikulit - płyty wermikulitowe, perlit oraz systemy i i tynki termoizolacyjne.

http://bauwer.com.pl/ - 25 Wrz 2014

Biuro Obsługi Inwestycji inż. Lech Makówka****

Dostarczamy wysokiej jakości produkty do wykonania dobrych i trwałych izolacji. W ostatnim czasie bardzo popularne są pianki natryskowe do wykonania izolacji otwartokomórkowej, jak i zamkniętokomórkowej. Proponujemy produkty, które pozwalają na wykonanie izolacji nawet w temperaturze -20 stopni Celsjusza.

http://www.obsluga-inwestycji.eu/ - 11 Wrz 2014

Budochem - materiały budowlane****

P.H.U. Budochem sp.j. to skład materiałów budowlanych w Czosnowie.

http://budochem.wix.com/budochem/ - 6 Lis 2014

Cieplydom.info****

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym ocieplaniem poddaszy, strychów, stropów, dachów i fundamentów. Specjalizujemy się w hydro i termoizolacji pianką poliuretanową. Działamy na zlecenie osób prywatnych i podmiotów gospodarczych. Pracujemy przy użyciu nowoczesnego i sprawnego sprzętu, stawiając na nowoczesną technologię i dobrej jakości materiały. Ocieplanie poddaszy wykonujemy na terenie województwa mazowieckiego. Zapraszamy.

http://www.cieplydom.info/ - 17 Sie 2016