KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > izolacje, docieplenia (143)

ALIKO - izolacja natryskowa dachów, posadzek, ścian****

Bydgoska firma Aliko świadczy usługi budowlane z zakresu wykonawstwa izolacji natryskowej dachów, poddaszy, posadzek oraz ścian. Zajmuje się też wykonywaniem powłok hydroizolacyjnych.

http://www.pianka-pur.pl/ - 24 Sty 2017

Aris Demków P. płytki kingspan****

W niezmiernie bogatej propozycji materiałów w Centrum Dociepleń ARIS odkryją Państwo wszystko, co wskazane jest do funkcjonalnego oraz skutecznego docieplenia budynku. Jesteśmy nie tylko dystrybutorem mnóstwa rodzajów styropianu i wełny mineralnej, jednakże też podejmujemy się dozoru nad robotami dociepleniowymi na placach budowy. W naszej hurtowni zlokalizowanej we Wrocławiu kupować można również pełne systemy dociepleń, w skład których wchodzą kleje oraz grunty, siatki, łączniki wraz z tynkami strukturalnymi. Gwarantujemy należyte ceny poszczególnych wyrobów i pociągające promocje. Skrupulatny obręb usług opublikowano na stronie internetowej Centrum Dociepleń ARIS.

http://estyropian.pl/ - 1 Lis 2013

"Astex-Tynki" - solidne tynki, zaprawy klejowe i systemy ociepleń****

Spółka Astex-Tynki zajmuje się produkcją materiałów budowlanych na szeroką skalę. Są to m.in: tynki akrylowe, tynki silikonowe, tynki mineralne, farby, zaprawy klejowe, grunty i systemy ociepleń ze styropianem lub wełną. Astex-Tynki produkuję tynki i inne towary nie tylko na terenie Polski, ale też wysyła je na rynek angielski, niemiecki i rosyjski. Opracowywane przez lata metody produkcji tynków, farb oraz zapraw klejowych zapewniły sukces na rynkach budowlanych i zapewniły rolę dużego gracza na rynku. Jeśli chodzi o tynki i zaprawy klejowe, to spółka Astex posiada własne, nowoczesne laboratorium chemii budowlanej, gdzie wdrażane są nowe pomysły na rozwój tych produktów. Interesującą kwestią jest te ż fakt, że Astex-Tynki wytwarza też systemy ociepleń oraz materiały budowlane dla pozostałych producentów z ich logiem.

http://www.astex-tynki.pl/ - 26 Wrz 2013

Baumit - Tynki maszynowe, wylewki, zaprawy murarskie, ocieplenia budynków, fasady, jastrychy i elewacje****

Baumit - marka wywodząca się od dwóch dużych austriackich koncernów, oferuje wysokiej jakości materiały wykończeniowe, takie jak: tynki maszynowe, wylewki, zaprawy murarskie czy ocieplenia budynków. Z nami solidnie wyremontujesz fasady, jastrychy i elewacje. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie.

http://www.baumit.pl/ - 12 Kwi 2011

Bauwer Sp. z o.o.****

Firma jest producentem i dystrybutorem materiałów wysokotemperaturowych takich jak: wermikulit - płyty wermikulitowe, perlit oraz systemy i i tynki termoizolacyjne.

http://bauwer.com.pl/ - 25 Wrz 2014

Biuro Obsługi Inwestycji inż. Lech Makówka****

Dostarczamy wysokiej jakości produkty do wykonania dobrych i trwałych izolacji. W ostatnim czasie bardzo popularne są pianki natryskowe do wykonania izolacji otwartokomórkowej, jak i zamkniętokomórkowej. Proponujemy produkty, które pozwalają na wykonanie izolacji nawet w temperaturze -20 stopni Celsjusza.

http://www.obsluga-inwestycji.eu/ - 11 Wrz 2014

Budochem - materiały budowlane****

P.H.U. Budochem sp.j. to skład materiałów budowlanych w Czosnowie.

http://budochem.wix.com/budochem/ - 6 Lis 2014

Cieplydom.info****

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym ocieplaniem poddaszy, strychów, stropów, dachów i fundamentów. Specjalizujemy się w hydro i termoizolacji pianką poliuretanową. Działamy na zlecenie osób prywatnych i podmiotów gospodarczych. Pracujemy przy użyciu nowoczesnego i sprawnego sprzętu, stawiając na nowoczesną technologię i dobrej jakości materiały. Ocieplanie poddaszy wykonujemy na terenie województwa mazowieckiego. Zapraszamy.

http://www.cieplydom.info/ - 17 Sie 2016

Corotop - wiatroizolacja, paroizolacja, membrany dachowe****

Specjalnością firmy Corotop są takie zagadnienia jak: wiatroizolacja, paroizolacja, a także membrany dachowe i różnego rodzaju akcesoria niezbędne do wykonywania i uszczelniania dachów. W ofercie między innymi kominy i komunikacja dachowa.

http://corotop.com.pl/ - 9 Wrz 2013

DAFA - taśmy i uszczelki z polietylenu****

Firma DAFA Polska to producent uszczelnień i izolacji ze spienionych tworzyw sztucznych. Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie i innych gałęziach przemysłu. W ofercie m.in. maty wygłuszające, płyty, taśmy i inne rozwiązania minimalizujące hałas oraz drgania.

http://www.dafa-polska.pl/ - 24 Sie 2018