KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > izolacje, docieplenia (146)

Corotop - wiatroizolacja, paroizolacja, membrany dachowe****

Specjalnością firmy Corotop są takie zagadnienia jak: wiatroizolacja, paroizolacja, a także membrany dachowe i różnego rodzaju akcesoria niezbędne do wykonywania i uszczelniania dachów. W ofercie między innymi kominy i komunikacja dachowa.

http://corotop.com.pl/ - 9 Wrz 2013

DAFA - taśmy i uszczelki z polietylenu****

Firma DAFA Polska to producent uszczelnień i izolacji ze spienionych tworzyw sztucznych. Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie i innych gałęziach przemysłu. W ofercie m.in. maty wygłuszające, płyty, taśmy i inne rozwiązania minimalizujące hałas oraz drgania.

http://www.dafa-polska.pl/ - 24 Sie 2018

Disztung - hydroizolacja tarasu****

Specjalizujemy się od prawie dwudziestu lat w montażu posadzek żywicznych. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych w przestrzeni ogólnokrajowej. Proponujemy posadzki na potrzeby przemysłu spożywczego, chemicznego, mechanicznego oraz elektronicznego. Mamy wiele kolorów posadzek, wszystkie prace wykonujemy bezpośrednio (bez podwykonawców), co gwarantuje obniżenie kosztów inwestycji. Nasza dodatkowa specjalizacja to izolacje i renowacje tarasów lub balkonów. Przy remontach używamy wysokiej klasy żywic.

http://www.disztung.com/ - 11 Sty 2017

Docieplam.pl - izolacje natryskowe pianką poliuretanową****

Firma zajmuje się dystrybucją surowców do natrysku piany poliuretanowej. Izolacje natryskowe umożliwiają ocieplenie dachu.

http://docieplam.pl/ - 7 Gru 2013

Docieplenia stropów ITERM****

Firma Iterm ma szerokie doświadczenie w realizacji prac z wykorzystaniem dociepleń natryskowych, pasywnych zabezpieczeń przeciwpożarowych, tynków akustycznych oraz powłok polimerowych i pian PUR. Iterm oferuje swoje usługi klientom z Polski i Europy inwestorom prywatnym, przedsiębiorcom, wspólnotom mieszkaniowym. Specjalistyczne materiały, nowoczesnym sprzęt, wiedza i praktyka sprawiają, że usługi Iterm wyróżniają się najlepszą jakością.

http://www.iterm.eu/ - 6 Maj 2014

DT Izolacje****

To co przygotowaliśmy dla naszych klientów to dobrze realizowane usługi związane z budowaniem tarasów czy balkonów przy zastosowani odpowiedniej hydroizolacji. Możemy zająć się także dobrze wykonywanymi izolacjami do dachów. Gwarantujemy, że każde zlecenie jest przez nas realizowane bardzo sprawnie i staramy się dbać o zadowolenie naszych klientów. Jeśli wybieracie firmę DT Izolacje możecie oczekiwać usług doskonałych.

http://www.dt-izolacje.com.pl/ - 20 Sie 2016

Eco Olteh Sp. z o.o.- bramy garażowe i drzwi, hydroizolacje, okna pcv****

Eco Olteh zajmuje się dystrybucją stolarki otworowej: bram garażowych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz okien drewnianych i PCV. W ofercie firmy znaleźć można hydroizolacje przeznaczone do poddaszy, dachów, fundamentów oraz tarasów. Działalność handlowa prowadzona jest w Kołbaskowie koło Szczecina.

http://www.ecoolteh.pl/ - 4 Wrz 2014

Eko Drewno - skład drewna Wrocław Psary****

Profesjonalny skład drewna - w ofercie wysokiej jakości drewno skandynawskie, syberyjskie i krajowe, a także farby do drewna i materiały montażowe. Duży wybór, krótkie terminy dostaw, fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Sprzedaż hurtowa i detaliczna.

http://www.ekodrewno.pl/ - 10 Kwi 2007

EkoCeluTerm - ocieplanie dachu****

Strona firmy specjalizującej się w ocieplaniu od wewnątrz stropów i dachów. EkoCeluTerm oferuje docieplanie poddasza bądź stropodachu poprzez wdmuchiwanie styropianu lub wełny celulozowej, w tym także ekofibru.

http://ekoceluterm.pl/ - 1 Kwi 2015

EKO-DOM S.C. - ocieplanie pianką****

Jeżeli chcesz, aby twój dom był energooszczędny, co znacznie zmniejszy twoje rachunki za ogrzewanie, to ta firma może ci w tym pomóc. EKO-DOM specjalizuje się w ocieplaniu poddasza pianką poliuretanową, a także w izolacjach natryskowych.

http://www.ociepleniepoddasza.eu/ - 15 Lip 2015