KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > izolacje, docieplenia (138)

Docieplam.pl - izolacje natryskowe pianką poliuretanową****

Firma zajmuje się dystrybucją surowców do natrysku piany poliuretanowej. Izolacje natryskowe umożliwiają ocieplenie dachu.

http://docieplam.pl/ - 7 Gru 2013

Docieplenia stropów ITERM****

Firma Iterm ma szerokie doświadczenie w realizacji prac z wykorzystaniem dociepleń natryskowych, pasywnych zabezpieczeń przeciwpożarowych, tynków akustycznych oraz powłok polimerowych i pian PUR. Iterm oferuje swoje usługi klientom z Polski i Europy inwestorom prywatnym, przedsiębiorcom, wspólnotom mieszkaniowym. Specjalistyczne materiały, nowoczesnym sprzęt, wiedza i praktyka sprawiają, że usługi Iterm wyróżniają się najlepszą jakością.

http://www.iterm.eu/ - 6 Maj 2014

DT Izolacje****

To co przygotowaliśmy dla naszych klientów to dobrze realizowane usługi związane z budowaniem tarasów czy balkonów przy zastosowani odpowiedniej hydroizolacji. Możemy zająć się także dobrze wykonywanymi izolacjami do dachów. Gwarantujemy, że każde zlecenie jest przez nas realizowane bardzo sprawnie i staramy się dbać o zadowolenie naszych klientów. Jeśli wybieracie firmę DT Izolacje możecie oczekiwać usług doskonałych.

http://www.dt-izolacje.com.pl/ - 20 Sie 2016

Eco Olteh Sp. z o.o.- bramy garażowe i drzwi, hydroizolacje, okna pcv****

Eco Olteh zajmuje się dystrybucją stolarki otworowej: bram garażowych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz okien drewnianych i PCV. W ofercie firmy znaleźć można hydroizolacje przeznaczone do poddaszy, dachów, fundamentów oraz tarasów. Działalność handlowa prowadzona jest w Kołbaskowie koło Szczecina.

http://www.ecoolteh.pl/ - 4 Wrz 2014

Eko Drewno - skład drewna Wrocław Psary****

Profesjonalny skład drewna - w ofercie wysokiej jakości drewno skandynawskie, syberyjskie i krajowe, a także farby do drewna i materiały montażowe. Duży wybór, krótkie terminy dostaw, fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Sprzedaż hurtowa i detaliczna.

http://www.ekodrewno.pl/ - 10 Kwi 2007

EkoCeluTerm - ocieplanie dachu****

Strona firmy specjalizującej się w ocieplaniu od wewnątrz stropów i dachów. EkoCeluTerm oferuje docieplanie poddasza bądź stropodachu poprzez wdmuchiwanie styropianu lub wełny celulozowej, w tym także ekofibru.

http://ekoceluterm.pl/ - 1 Kwi 2015

EKO-DOM S.C. - ocieplanie pianką****

Jeżeli chcesz, aby twój dom był energooszczędny, co znacznie zmniejszy twoje rachunki za ogrzewanie, to ta firma może ci w tym pomóc. EKO-DOM specjalizuje się w ocieplaniu poddasza pianką poliuretanową, a także w izolacjach natryskowych.

http://www.ociepleniepoddasza.eu/ - 15 Lip 2015

EKOPIANA - Izolacja natryskowa, ocieplenie poddasza pianką****

Firma specjalizująca się w wykonywaniu ekologicznych izolacji natryskowych. Oferuje ocieplanie pianką poddasza, tarasu bądź fundamentów.

http://www.ekopiana.com/ - 13 Mar 2015

Eko-Pur: ocieplanie poddasza pianką poliuretanową****

Firma ogólnobudowlana zajmuje się murowaniem, kładzeniem tynków i płytek, a także ocieplaniem poddaszy i innych części budynku pianką poliuretanową.

http://www.ocieplaniepianka.com/ - 30 Lip 2014

Europejska Organizacja Poliuretanowych Izolacji Natryskowych****

Nasza organizacja działa na rzecz ochrony konsumenta oraz jakościowej strefy produkcji i usług technologii z wykorzystaniem pianki natryskowej. Podejmujemy się między innymi analizy prawidłowości procedur i działań w obszarze poliuretanowych izolacji natryskowych, prowadzeniem szkoleń w zakresie prawidłowego ocieplenia poddasza pianką, czy wskazania rozmaitych anomalii i nieprawidłowości. Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług.

http://eopin.org/ - 12 Sie 2015