KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > izolacje, docieplenia (146)

EKOPIANA - Izolacja natryskowa, ocieplenie poddasza pianką****

Firma specjalizująca się w wykonywaniu ekologicznych izolacji natryskowych. Oferuje ocieplanie pianką poddasza, tarasu bądź fundamentów.

http://www.ekopiana.com/ - 13 Mar 2015

Eko-Pur: ocieplanie poddasza pianką poliuretanową****

Firma ogólnobudowlana zajmuje się murowaniem, kładzeniem tynków i płytek, a także ocieplaniem poddaszy i innych części budynku pianką poliuretanową.

http://www.ocieplaniepianka.com/ - 30 Lip 2014

Europejska Organizacja Poliuretanowych Izolacji Natryskowych****

Nasza organizacja działa na rzecz ochrony konsumenta oraz jakościowej strefy produkcji i usług technologii z wykorzystaniem pianki natryskowej. Podejmujemy się między innymi analizy prawidłowości procedur i działań w obszarze poliuretanowych izolacji natryskowych, prowadzeniem szkoleń w zakresie prawidłowego ocieplenia poddasza pianką, czy wskazania rozmaitych anomalii i nieprawidłowości. Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług.

http://eopin.org/ - 12 Sie 2015

Farby antykorozyjne, hydroizolacja fundamentów i przeciwwilgociowa, uszczelniacze - Sika Poland****

Firma Sika Poland oferuje produkty chemiczne na potrzeby budownictwa oraz przemysłu. Propozycja obejmuje artykuły takie jak farby antykorozyjne, uszczelniacze, kleje czy membrany dachowe. W ofercie znalazła się także hydroizolacja fundamentów i przeciwwilgociowa.

http://pol.sika.com/ - 17 Paź 2013

Graftex.eu Klingeryt, Szczeliwa, Termoizolacje****

Dystrybucja i sprzedaż artykułów technicznych. W ofercie m.in. klingeryt, uszczelnienia, pierścienie uszczelniające, szczeliwa, wyroby gumowe i silikonowe, rury powlekane, kompensatory.

http://www.graftex.eu/ - 19 Mar 2016

Gruntowe i powietrzne pompy ciepła, odwierty - Instal-Tech****

W ramach naszych usług proponujemy gruntowe oraz powietrzne pompy ciepła, czy odwierty, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Jako znana i lubiana firma, Instal-Tech stawia na pełne zadowolenie każdego klienta. Korzystając z naszych usług inwestujesz w najwyższą skuteczność oraz funkcjonalność sprzętów.

http://www.twojeogrzewaniecom.pl/ - 27 Lis 2013

Gzymsy elewacyjne****

PRODUKUJEMY GZYMSY POKRYWANE SIATKĄ Z WŁÓKNA SZKLANEGO I MASĄ KLEJOWĄ GOTOWE DO KLEJENIA NA ELEWACJĘ. SPRZEDAJEMY GRANULAT STYROPIANOWY DO OCIEPLEŃ PODDASZY I CIEPŁYCH WYLEWEK .CENA 45 ZŁ ZA M3 Wykonujemy BAZY I GŁOWICE KOLUMN jako nakładki NA PROSTE KOLUMNY , ORAZ REPLIKI ARMAT . WYCINAMY KOMPUTEROWYM PLOTEREM TERMICZNYM WSZELKIE RODZAJE GZYMSÓW , LITER I OZDÓB. Działamy NA RYNKU OD 1989 roku.

http://gzymsy.e-biznes.org/ - 31 Sty 2015

Hausters - docieplenia budynków wełną mineralną****

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu trwałych dociepleń budynków niezawodną wełna mineralną. Zapewniamy szybki termin realizacji usługi oraz wysoki stopień izolacji termicznej.

http://www.hausters.com/ - 24 Kwi 2018

Hildebrant - fotowoltaika, wentylacja i rekuperacja w Bydgoszczy oraz Inowrocławiu****

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w takich systemach, jak nowoczesne i ekologiczne pompy ciepła, wentylacje, rekuperacje, a także fotowoltaika. Zapraszamy klientów z Inowrocławia oraz Bydgoszczy.

http://www.hildebrant.pl/ - 1 Gru 2015

HotHouse****

Na stronie internetowej można się zapoznać z ofertą przedsiębiorstwa HotHouse. Obejmuje ona świadczenie usług w zakresie ocieplania budynków pianką lub metodą wdmuchiwania celulozy. Zapraszamy.

http://hothouse.com.pl/ - 23 Maj 2018