KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > izolacje, docieplenia (134)

ICMARKET - NETMARKET IZOLACYJNY****

Sklep internetowy traktujący o izolacjach termicznych. Najszersza w Polsce gama izolacji technicznych i budowlanych. Pełnia informacji o możliwościach rynku i dużego grona producentów. ICMARKET to spis wszystkich potrzebnych produktów, w jednym miejscu i o jednym czasie.

http://www.izocentrum.pl/sklep/ - 21 Wrz 2005

INBRAS - producent poliamidu, PTFE, tkaniny szklanej, demisterów i kompensatorów****

INBRAS to profesjonalny producent poliamidu, demisterów, kompensatorów, PTFE, czy tkaniny szklanej. Oferuje zawsze sprawdzone i korzystne rozwiązania, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

http://www.inbras.com.pl/ - 17 Paź 2013

Inhibitory korozji, izolacje wysokotemperaturowe, maty ceramiczne****

Vitcas - producent oferuje materiały ogniotrwałe, inhibitory korozji, materiały żaroodporne, izolacje wysokotemperaturowe i materiały zduńskie do kominków i urządzeń grzewczych oraz systemów CO, wodych i klimatyzacji. Zapraszamy po maty ceramiczne oraz inne materiały ogniotrwałe i izolacyjne.

http://www.vitcas.pl/ - 10 Lis 2011

Inpur - ocieplanie poddaszy pianką poliuretanową****

Strona internetowa firmy Inpur, oferującej profesjonalne usługi budowlane - naszą specjalnością są izolacje natryskowe. Wykonamy ocieplanie poddaszy i stropu pianką poliuretanową.

http://www.inpur.pl/ - 15 Mar 2016

ISOBOOSTER poddasze dobrze ocieplone****

Maty ISOBOOSTERźź to całkowicie odporne na wilgoć, lekkie, cienkie izolacje termiczne, mające znakomite parametry termiczne. Idealne do ocieplania poddaszy, dachów, strychów. Całkowity brak niebezpieczeństwa zawilgocenia. Mały ciężar, a więc duże mniejsze obciążenie konstrukcji. Niewielki przekrój, dający możliwość zaoszczędzenia przestrzeni mieszkalnej. Brak występowania mostków cieplnych na styku maty z konstrukcją dachu i przy oknach dachowych.

http://www.isobooster.pl/ - 26 Mar 2013

ISOVER mata z włókna szklanego****

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy Państwu firmę ISOVER, która proponuje szeroki wybór izolacji stosowanych w budownictwie ogólnym oraz izolacji technicznych wykorzystywanych w przemyśle. Proponujemy izolacje dachów, konstrukcji szkieletowych, ścian działowych, zewnętrznych i podłóg. Dzięki prowadzonemu przez nas sklepowi internetowemu mogą Państwo zrobić zakupy z każdego miejsca. Zaufało nam wielu klientów, a nasze materiały izolacyjne wykorzystano w wiele prestiżowych obiektach architektonicznych. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o firmie ISOVER, warto zajrzeć na stronę internetową.

http://www.e-isover.pl/ - 5 Lis 2015

Izofiber - betony ogniotrwałe****

Firma, której specjalizacją jest montaż izolacji ogniotrwałych oraz obliczenia cieplne. Poza tym sprzedaje wysokiej jakości materiały ogniotrwałe - betony i klej.

http://www.izofiber.pl/ - 3 Paź 2014

Izolacja Climowool****

Climowool to polski producent wełny mineralnej używanej do ociepleń domów i budynków. Nasze produkty wytwarzamy w postaci mat i płyt prasowanych a także powlekamy warstwą zabezpieczającą, tak że nadają się zarówno do izolacji suchych pomieszczeń wewnętrznych, jak i zawilgotniałych strychów czy elewacji. Zapraszamy na naszą stronę WWW oraz do dobrych składów budowlanych.

http://www.climowool.pl/ - 25 Paź 2014

Izolacja dachu****

Firma oferuje nowoczesne technologie nakładania powłok izolacyjnych z pianki poliuretanowej na dachach płaskich. System posiada szerokie zastosowanie w budownictwie przemysłowym, rolniczym i mieszkaniowym. Szczególnie zalecany do wykonania hydroizolacji, izolacji komór chłodniczych - przechowalniczych, kurników, chlewni czy izolacji przeciwskropleniowych hal przemysłowych jak również ocieplania poddaszy użytkowych.

http://www.eko-pur.pl/ - 13 Gru 2013

Izolacja dachu, hydroizolacja natryskowa, ocieplenie poddasza****

Purterm - termoizolacja i hydroizolacja natryskowa pianką poliuretanową która jest nanoszona poprzez natrysk wykonywany na budowie. Pianka poliuretanowa stosowana jako termoizolacja dachów, ocieplenie poddasza i budynków. Zapraszamy - natryskowa izolacja dachu, ocieplenie poddasza.

http://www.purterm.pl/ - 12 Maj 2011