KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > izolacje, docieplenia (143)

Hurtownia materiałów budowlanych ROMAG & GRANIT, Jaworzno****

Hurtownia budowlana Romag i firma Granit w Jaworznie oferują materiały budowlane, system dociepleń, suche tynki, chemię budowlaną, farby i emulsje.

http://www.romag-granit.pl/ - 19 Kwi 2006

Hydroizol Rafał Janicki - naprawa dachów****

Firma prowadzi sprzedaż gumy w płynie doskonale sprawdzającej się przy naprawie przeciekającego dachu płaskiego. Do uszczelniania oferuje wysokiej jakości izolacje natryskowe stanowiące wzorową hydroizolację.

http://canadarubber.pl/ - 23 Mar 2015

Hydroterma - Firma budowlano-instalacyjna. Wieliczka****

Autoryzowany przedstawiciel: Frisquet - kotły gazowe, Duofor - blachy stropowe, Starflex - ocieplenia aktywne

http://www.hydroterma.pl/ - 19 Gru 2005

ICMARKET - NETMARKET IZOLACYJNY****

Sklep internetowy traktujący o izolacjach termicznych. Najszersza w Polsce gama izolacji technicznych i budowlanych. Pełnia informacji o możliwościach rynku i dużego grona producentów. ICMARKET to spis wszystkich potrzebnych produktów, w jednym miejscu i o jednym czasie.

http://www.izocentrum.pl/sklep/ - 21 Wrz 2005

INBRAS - producent poliamidu, PTFE, tkaniny szklanej, demisterów i kompensatorów****

INBRAS to profesjonalny producent poliamidu, demisterów, kompensatorów, PTFE, czy tkaniny szklanej. Oferuje zawsze sprawdzone i korzystne rozwiązania, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

http://www.inbras.com.pl/ - 17 Paź 2013

Inhibitory korozji, izolacje wysokotemperaturowe, maty ceramiczne****

Vitcas - producent oferuje materiały ogniotrwałe, inhibitory korozji, materiały żaroodporne, izolacje wysokotemperaturowe i materiały zduńskie do kominków i urządzeń grzewczych oraz systemów CO, wodych i klimatyzacji. Zapraszamy po maty ceramiczne oraz inne materiały ogniotrwałe i izolacyjne.

http://www.vitcas.pl/ - 10 Lis 2011

Inpur - ocieplanie poddaszy pianką poliuretanową****

Strona internetowa firmy Inpur, oferującej profesjonalne usługi budowlane - naszą specjalnością są izolacje natryskowe. Wykonamy ocieplanie poddaszy i stropu pianką poliuretanową.

http://www.inpur.pl/ - 15 Mar 2016

Instalacje grzewcze, sanitarne, armatura przemysłowa - Markor****

Oferta przeznaczona dla osób poszukujących instalacji grzewczych lub sanitarnych. W sklepie internetowym Markor można także znaleźć armaturę przemysłową, materiały izolacyjne i wiele więcej.

http://sklep.markor.pl/ - 19 Paź 2018

ISOBOOSTER poddasze dobrze ocieplone****

Maty ISOBOOSTERźź to całkowicie odporne na wilgoć, lekkie, cienkie izolacje termiczne, mające znakomite parametry termiczne. Idealne do ocieplania poddaszy, dachów, strychów. Całkowity brak niebezpieczeństwa zawilgocenia. Mały ciężar, a więc duże mniejsze obciążenie konstrukcji. Niewielki przekrój, dający możliwość zaoszczędzenia przestrzeni mieszkalnej. Brak występowania mostków cieplnych na styku maty z konstrukcją dachu i przy oknach dachowych.

http://www.isobooster.pl/ - 26 Mar 2013

ISOVER mata z włókna szklanego****

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy Państwu firmę ISOVER, która proponuje szeroki wybór izolacji stosowanych w budownictwie ogólnym oraz izolacji technicznych wykorzystywanych w przemyśle. Proponujemy izolacje dachów, konstrukcji szkieletowych, ścian działowych, zewnętrznych i podłóg. Dzięki prowadzonemu przez nas sklepowi internetowemu mogą Państwo zrobić zakupy z każdego miejsca. Zaufało nam wielu klientów, a nasze materiały izolacyjne wykorzystano w wiele prestiżowych obiektach architektonicznych. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o firmie ISOVER, warto zajrzeć na stronę internetową.

http://www.e-isover.pl/ - 5 Lis 2015