KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > izolacje, docieplenia (146)

ISOBOOSTER poddasze dobrze ocieplone****

Maty ISOBOOSTERźź to całkowicie odporne na wilgoć, lekkie, cienkie izolacje termiczne, mające znakomite parametry termiczne. Idealne do ocieplania poddaszy, dachów, strychów. Całkowity brak niebezpieczeństwa zawilgocenia. Mały ciężar, a więc duże mniejsze obciążenie konstrukcji. Niewielki przekrój, dający możliwość zaoszczędzenia przestrzeni mieszkalnej. Brak występowania mostków cieplnych na styku maty z konstrukcją dachu i przy oknach dachowych.

http://www.isobooster.pl/ - 26 Mar 2013

ISOVER mata z włókna szklanego****

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy Państwu firmę ISOVER, która proponuje szeroki wybór izolacji stosowanych w budownictwie ogólnym oraz izolacji technicznych wykorzystywanych w przemyśle. Proponujemy izolacje dachów, konstrukcji szkieletowych, ścian działowych, zewnętrznych i podłóg. Dzięki prowadzonemu przez nas sklepowi internetowemu mogą Państwo zrobić zakupy z każdego miejsca. Zaufało nam wielu klientów, a nasze materiały izolacyjne wykorzystano w wiele prestiżowych obiektach architektonicznych. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o firmie ISOVER, warto zajrzeć na stronę internetową.

http://www.e-isover.pl/ - 5 Lis 2015

Izofiber - betony ogniotrwałe****

Firma, której specjalizacją jest montaż izolacji ogniotrwałych oraz obliczenia cieplne. Poza tym sprzedaje wysokiej jakości materiały ogniotrwałe - betony i klej.

http://www.izofiber.pl/ - 3 Paź 2014

Izolacja Climowool****

Climowool to polski producent wełny mineralnej używanej do ociepleń domów i budynków. Nasze produkty wytwarzamy w postaci mat i płyt prasowanych a także powlekamy warstwą zabezpieczającą, tak że nadają się zarówno do izolacji suchych pomieszczeń wewnętrznych, jak i zawilgotniałych strychów czy elewacji. Zapraszamy na naszą stronę WWW oraz do dobrych składów budowlanych.

http://www.climowool.pl/ - 25 Paź 2014

Izolacja dachu****

Firma oferuje nowoczesne technologie nakładania powłok izolacyjnych z pianki poliuretanowej na dachach płaskich. System posiada szerokie zastosowanie w budownictwie przemysłowym, rolniczym i mieszkaniowym. Szczególnie zalecany do wykonania hydroizolacji, izolacji komór chłodniczych - przechowalniczych, kurników, chlewni czy izolacji przeciwskropleniowych hal przemysłowych jak również ocieplania poddaszy użytkowych.

http://www.eko-pur.pl/ - 13 Gru 2013

Izolacja dachu, hydroizolacja natryskowa, ocieplenie poddasza****

Purterm - termoizolacja i hydroizolacja natryskowa pianką poliuretanową która jest nanoszona poprzez natrysk wykonywany na budowie. Pianka poliuretanowa stosowana jako termoizolacja dachów, ocieplenie poddasza i budynków. Zapraszamy - natryskowa izolacja dachu, ocieplenie poddasza.

http://www.purterm.pl/ - 12 Maj 2011

Izolacja fundamentów, pozioma, pionowa, przeciwwilgociowa, tarasu****

Eurokalmatron świadczy usługi z zakreso usuwania wilgoci z obiektów: osuszanie budynków, osuszanie ścian, izolacja fundamentów i murów, izolacja pionowa oraz izolacja pozioma, iniekcja krystaliczna oraz różnego rodzaju izolacje przeciwwilgociowe. Zapraszamy - izolacja przeciwwilgociowa tarasu.

http://www.eurokalmatron.pl/ - 6 Lis 2012

Izolacja natryskowa QuadFoam 500 - ocieplenie pianka poliuteranowa.****

Jesteśmy generalnym dystrybutorem pianki poliuretanowej QuadFoam 500 na teren Europy. Wykonujemy izolacje natryskowe pianką poliuretanową na poddasza, dachy, hale, chłodnie, budynki przemysłowe i mieszkaniowe. Izolacja pianką obniża ciężar konstrukcji, eliminuje mostki termiczne, szczelinę dylatacyjną i proces konwekcji pary wodnej dzięki czemu straty ciepła zimą są ograniczone do minimum przynosząc niższe rachunki za ogrzewanie. Izolacje poliuretanowe stosowane są do izolacji termicznych,akustycznych,hydroizolacji oraz do pełnych termomodernizacji budynków w zależności od ich zastosowania. Nasze pianki posiadają wszystkie atesty i aprobaty, są ekologiczne, antyalergiczne, nie powodują rozwoju pleśni oraz są nie atrakcyjne dla pospolitych gryzoni.

http://www.quadfoam.pl/ - 15 Wrz 2013

Izolacja, Płaszcze Blaszane, Płaszcze Ochronne****

Płaszcze ochronne, płaszcze blaszane w bardzo atrakcyjnych cenach. Stosowane - termoizolacja, rurociągi, zbiorniki, kotły, armatura, blacha, folia.

http://plaszczeblaszane.pl/ - 29 Paź 2013

Izolacje Natryskowe - Ocieplenie Pianką****

Strona firmowa firmy PUR-Izolacje.PL zajmującej się natryskiem pianki poliuretanowej do ocieplenia poddaszy, posadzek, fundamentów i budynków przemysłowych.

http://pur-izolacje.pl/ - 8 Lut 2017