KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > izolacje, docieplenia (146)

Izolacje przemysłowe****

Wieloletnie doświadczenie na rynku realizowania profesjonalnych usług przy tworzeniu izolacji pozwala nam zapewnić szeroki zakres usług tworzonych dla przemysłu między innymi energetycznego, produkcyjnego, chemicznego, budownictwa. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić między innymi izolacje termiczne, akustyczne, ogniochronne. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wykonanie nowoczesnych projektów.

http://thermal-tech.eu/ - 16 Lut 2017

Izolacje z wełny owczej****

Izolacje w 100% naturalnej owczej wełny. Izolacja termiczna i akustyczna. ocieplenie dachu, ścian i podłóg. Uszczelnienie domów z bali. Izolacja okien dachowych. Maty., panele akustyczne

http://owczawelna.pl/ - 21 Maj 2018

Izoplus - izolacje natryskowe, ocieplanie pianką poliuretanową w Wielkopolsce****

Jeżeli zależy Państwu na właściwej ochronie przed chłodem we własnym domu czy zakładzie, niezbędne jest wykonanie izolacji natryskowej. Nasza firma specjalizuje się w ocieplaniu pianką poliuretanową w Wielkopolsce.

http://izolacje-natryskowe-konin.pl/ - 15 Gru 2018

Izopur - Izolacje natryskowe i ocieplanie pianką poliuretanową na Śląsku****

Specjaliści w zakresie ocieplania pianką poliuretanową najróżniejszych obiektów. Izopur wykorzystuje technologię ekologicznej izolacji natryskowej. Firma służy również doradztwem w zakresie energooszczędności budynków, świadcząc swoje usługi na terenie całego Ślaska.

http://piana-izolacja-slask.pl/ - 29 Mar 2016

IZOSTANDARD - IZOLACJE - TERMOIZOLACJE****

Specjalistyczne roboty termoizolacyjne, prace izolacyjne o wysokim standardzie wykonania - nowoczesne obowiązujące technologie. Specjalność - izolacja termiczna trudnych powierzchni - skafandry termoizolacyjne, płaszcze ochronne z blachy i folii, Izolacja zimnochronna.

http://www.izostandard.pl/ - 19 Kwi 2006

Izoterm Usługi Izolacyjne C.O.****

Jednym z czynników, mających wpływ na koszty ogrzewania pomieszczeń, jest założone ocieplenie - zarówno jego rodzaj, jak i jakość. W naszej firmie proponujemy wyłącznie sprawdzone i niezawodne izolacje termiczne C.O. oraz usługi ich montażu.

http://www.izoterm.tychy.pl/ - 19 Paź 2018

Jak ocieplić dom ? Tylko szary styropian Swisspor Lambda****

Najpopularniejszy materiałem do ocieplania budynków jest styropian. Nie bez powodu, ponieważ w jego przypadku występuje najlepsza relacja pomiędzy ceną styropianu, a efektem izolacyjnym, który można dzięki niemu osiągnąć. Marka Swisspor Lambda to przede wszystkim styropiany grafitowe, które mają podwyższony wskaźnik przenikania ciepła lambda. Swisspor HYDRO lambda to nowoczesne płyty do izolacji fundamentów produkowane ze specjalnego surowca z dodatkiem grafitu w technologii agregatowej. Surowiec i technologia produkcji, zapewniają doskonałe parametry termoizolacyjne (λ=0,031), obniżoną nasiąkliwość wody oraz optymalnie dobraną do ocieplania fundamentów wytrzymałość mechaniczną. Swisspor LAMBDA WHITE fasada, to pierwsze na rynku polskim zespolone płyty EPS nowej generacji, które łączą w sobie zalety grafitowego i białego styropianu.

http://www.lambda.swisspor.pl/ - 23 Lip 2015

Kadri - ocieplanie pianką poliuretanową****

Wykonujemy ocieplanie poddasza pianką poliuretanową. Przeprowadzamy izolacje natryskowe, które zwiększają poziom komfortu cieplnego i poprawiają parametry współczynnika przenikalności ciepła. Przeprowadzamy prace bardzo sprawnie i zgodnie z obowiązującymi standardami jakości. Stosujemy najlepsze możliwe materiały.

http://www.pianasystemowa.pl/ - 8 Sie 2015

Kenima Green Projects - ogrodzenia gabionowe****

Firma Kenima Green Projects zajmuje się realizacją takich prac, jak docieplanie granulatem i naprawa izolacji poddasza lub stropodachu. Jednocześnie oferowane są ogrodzenia gabionowe i grodzice PCV.

http://www.kenima.pl/ - 1 Cze 2018

Kingspan sp. z o.o. - płyty warstwowe, dachowe i ścienne****

W naszej ofercie znajdują się takie produkty, jak systemy elewacyjne. Kingspan poleca również płyty warstwowe, dachowe oraz ścienne.

http://www.kingspan.com/pl/pl-pl/ - 19 Lip 2017