KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > izolacje, docieplenia (138)

Jak ocieplić dom ? Tylko szary styropian Swisspor Lambda****

Najpopularniejszy materiałem do ocieplania budynków jest styropian. Nie bez powodu, ponieważ w jego przypadku występuje najlepsza relacja pomiędzy ceną styropianu, a efektem izolacyjnym, który można dzięki niemu osiągnąć. Marka Swisspor Lambda to przede wszystkim styropiany grafitowe, które mają podwyższony wskaźnik przenikania ciepła lambda. Swisspor HYDRO lambda to nowoczesne płyty do izolacji fundamentów produkowane ze specjalnego surowca z dodatkiem grafitu w technologii agregatowej. Surowiec i technologia produkcji, zapewniają doskonałe parametry termoizolacyjne (λ=0,031), obniżoną nasiąkliwość wody oraz optymalnie dobraną do ocieplania fundamentów wytrzymałość mechaniczną. Swisspor LAMBDA WHITE fasada, to pierwsze na rynku polskim zespolone płyty EPS nowej generacji, które łączą w sobie zalety grafitowego i białego styropianu.

http://www.lambda.swisspor.pl/ - 23 Lip 2015

Kadri - ocieplanie pianką poliuretanową****

Wykonujemy ocieplanie poddasza pianką poliuretanową. Przeprowadzamy izolacje natryskowe, które zwiększają poziom komfortu cieplnego i poprawiają parametry współczynnika przenikalności ciepła. Przeprowadzamy prace bardzo sprawnie i zgodnie z obowiązującymi standardami jakości. Stosujemy najlepsze możliwe materiały.

http://www.pianasystemowa.pl/ - 8 Sie 2015

Kenima Green Projects - ogrodzenia gabionowe****

Firma Kenima Green Projects zajmuje się realizacją takich prac, jak docieplanie granulatem i naprawa izolacji poddasza lub stropodachu. Jednocześnie oferowane są ogrodzenia gabionowe i grodzice PCV.

http://www.kenima.pl/ - 1 Cze 2018

Kingspan sp. z o.o. - płyty warstwowe, dachowe i ścienne****

W naszej ofercie znajdują się takie produkty, jak systemy elewacyjne. Kingspan poleca również płyty warstwowe, dachowe oraz ścienne.

http://www.kingspan.com/pl/pl-pl/ - 19 Lip 2017

Kostka brukowa Artbud****

Nasza kostka brukowa to utwardzona powierzchnia którą można wykorzystać do położenia chodnika lub drogi. Wykonywana jest przez układania przylegających kamieni, kostek cementowych, kostek kamiennych. Sprzedajemy takie typy jak : kamienna, granitowa, bazaltowa oraz grysowa oraz inne.

http://www.artbud.pl/ - 18 Lip 2008

Lamparski, docieplenie granulatem, docieplenie stropodachów, docieplenie poddaszy****

Metoda docieplania stropodachów w technologii wdmuchiwania materiałów termoizolacyjnych w postaci granulatów, jest metodą mało inwazyjną, umożliwia dotarcie ocieplenia do każdej, nawet trudno dostępnej przestrzeni, tworząc równomierną szczelną warstwę izolacyjną.

http://www.docieplenie-granulatem.pl/ - 29 Lis 2013

Magomet - woreczki strunowe****

Przedsiębiorstwo handlowe Magomet oferuje wysokiej jakości profile piankowe, sznur dylatacyjny, buty robocze, taśmy polipropylenowe oraz woreczki strunowe.

http://www.magomet.pl/ - 5 Lis 2015

Metalex S.C - izolacje natryskowe****

Firma Metalex s.c., bazując na wieloletnim doświadczeniu, realizuje kompleksowe ocieplanie pianką poliuretanową Purex NG. Tak wykonane izolacje natryskowe - np. rur - okazują się wyjątkowo skuteczne.

http://www.ocieplamypiana.pl/ - 18 Sie 2016

Ocieplanie budynków i stropodachów****

Ocieplanie budynków i stropodachów metodą wdmuchiwania wełny mineralnej, granulatu styropianu i materiałów celulozowych. P.W. Izolator

http://www.ocieplaniebudynkow.pl/ - 3 Lip 2006

Ocieplanie dachu: ocieplenie stropu, izolacja poddasza pianką poliuretanową Poznań, Wielkopolska****

Ocieplanie dachu oferuje firma MARCCO Poznań (Wielkopolska) - teren działania to cały kraj. Specjalizacja to izolacje natryskowe i ocieplanie pianką poliuretanową. Polecamy ocieplenie poddasza, ocieplenie stropu, ocieplenie dachu - izolacja poddasza pianką poliuretanową Poznań i inne miasta.

http://www.ocieplamypoddasza.pl/ - 23 Kwi 2016