KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > izolacje, docieplenia (138)

Ocieplanie domu i poddasza pianką****

Firma Salus Expo oferuje ocieplanie domu i poddasza a także innych obiektów pianką poliuretanową. Usługi są realizowane z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu.

http://www.izolacje-natryskowe.net/ - 23 Paź 2013

Ocieplenie, Izolacja stropu, piwnicy, Izolacje natryskowe - Kematherm****

Nasza firma oferuje profesjonalne ocieplenia, izolacje natryskowe stropów, piwnic, fundamentów oraz profesjonalne zabezpieczenia przeciwpożarowe w postaci specjalnych farb ogniochronnych. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę www!

http://www.kematherm.pl/ - 13 Lip 2012

Ocieplenie poddasza****

Firma Nowoczesne Izolacje oferuje takie usługi jak ocieplenie poddasza oraz izolacja posadzki a także izolacja ścian szkieletowych i ocieplenie poddasza pianką. Ocieplanie pianką firma wykonuje w miejscowościach Białystok, Grajewo, Łomża, Wysokie Mazowieckie oraz Zambrów (woj. podlaskie). Specjalnością firmy Nowoczesne Izolacje jest wykonywanie izolacji innowacyjną metodą. Jest to metoda natrysku pianki poliuretanowej. Wykonane w ten sposób ocieplanie poddasza pianką daje gwarancję wyjątkowo szczelnej izolacji przegrody przy zachowaniu parametrów akustycznych i termicznych na szereg lat. Izolacja pianą poliuretanową ma zastosowanie we wszystkich przegrodach budynku. Ocieplenie pianką nadaje się zarówno do poddasza jak i stropodachu oraz elewacji i fundamentów a także posadzki. Izolacja pianką stanowi barierę akustyczną co ma duża zaletę na poddaszach mieszkalnych, tam gdzie dachy wykonywane są z blacho dachówki. Izolacja pianką dobrze tłumi hałas podczas opadów deszczu i gradobicia.

http://www.nowoczesneizolacje.eu/ - 27 Kwi 2017

Ocieplenie.pl****

Sklep z ociepleniem. Oferta sklepu jest niezwykle szeroka, znajdziemy w niej np. wełnę mineralną, styropian czy tynki.

http://www.ocieplenie.pl/ - 30 Kwi 2014

Oficjalna strona AERO-THERM - Ocieplenie od wewnątrz****

Strona prezentuje termoaktywny materiał izolacyjny przeznaczony do ocieplania wewnętrznego pomieszczeń. Zawiera w składzie aerożel, podnoszący jego skuteczność. Ma tylko 1 mm grubości. Skuteczne ocieplenie od środka, wszędzie tam, gdzie ocieplenie od zewnątrz jest niemożliwe. Indywidualne doradztwo.

http://www.aerotherm.eu/ - 6 Lis 2015

Okna i Drzwi HEMOS****

W ofercie firmy znajdziecie Państwo zarówno okna i drzwi, a także bramy garażowe, rolety, moskitiery, żaluzje, parapety, środki do montażu (pianki, silikony) oraz środki do konserwacji zakupionych u nas produktów.Z powodzeniem zajmujemy się także dociepleniami budynków. Strona zawiera opis naszych wszystkich produktów.

http://hemos.pl/ - 20 Wrz 2013

PAMA IZOLACJE - ocieplenie poddasza pianką poliuretanową****

Strona internetowa firmy ze Słupska, wykonującej izolacje metodą natryskową. Zadzwoń i dowiedz się więcej o usłudze ocieplania poddasza pianką poliuretanową.

http://pama-izolacje.pl/ - 27 Sty 2016

Parati Sp. z o.o. - Betonowe płyty fundamentowe z izolacją****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Parati Sp. z o.o., działającą w branży budowlanej, z którą krok po kroku zrealizujesz planowaną inwestycję. Proponujemy betonowe płyty fundamentowe w izolacji termicznej, w bardzo atrakcyjnej cenie.

http://www.parati.com.pl/ - 9 Cze 2016

PB IZOLACJE****

PB Izolacje oferuje izolacje techniczne, kanałów wentylacyjnych, zimnochronne, izolacje budowlane, kominków - zapraszamy na naszą stronę www

http://www.pbizolacje.pl/ - 28 Maj 2007

PHU Multi-Finish - izolacje natryskowe****

W firmie Multi-Finish wykonujemy ocieplanie pianką poliuretanową, izolacje przeciwwilgociowe, hydroizolacje dachów, uszczelnianie i inne prace z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Izolacja natryskowa to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne. Montaż przebiega szybko i bezproblemowo. Dowiedz się więcej.

http://izolacja-dach.pl/ - 29 Gru 2016