KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > izolacje, docieplenia (134)

Ocieplenie.pl****

Sklep z ociepleniem. Oferta sklepu jest niezwykle szeroka, znajdziemy w niej np. wełnę mineralną, styropian czy tynki.

http://www.ocieplenie.pl/ - 30 Kwi 2014

Oficjalna strona AERO-THERM - Ocieplenie od wewnątrz****

Strona prezentuje termoaktywny materiał izolacyjny przeznaczony do ocieplania wewnętrznego pomieszczeń. Zawiera w składzie aerożel, podnoszący jego skuteczność. Ma tylko 1 mm grubości. Skuteczne ocieplenie od środka, wszędzie tam, gdzie ocieplenie od zewnątrz jest niemożliwe. Indywidualne doradztwo.

http://www.aerotherm.eu/ - 6 Lis 2015

Okna i Drzwi HEMOS****

W ofercie firmy znajdziecie Państwo zarówno okna i drzwi, a także bramy garażowe, rolety, moskitiery, żaluzje, parapety, środki do montażu (pianki, silikony) oraz środki do konserwacji zakupionych u nas produktów.Z powodzeniem zajmujemy się także dociepleniami budynków. Strona zawiera opis naszych wszystkich produktów.

http://hemos.pl/ - 20 Wrz 2013

PAMA IZOLACJE - ocieplenie poddasza pianką poliuretanową****

Strona internetowa firmy ze Słupska, wykonującej izolacje metodą natryskową. Zadzwoń i dowiedz się więcej o usłudze ocieplania poddasza pianką poliuretanową.

http://pama-izolacje.pl/ - 27 Sty 2016

Parati Sp. z o.o. - Betonowe płyty fundamentowe z izolacją****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Parati Sp. z o.o., działającą w branży budowlanej, z którą krok po kroku zrealizujesz planowaną inwestycję. Proponujemy betonowe płyty fundamentowe w izolacji termicznej, w bardzo atrakcyjnej cenie.

http://www.parati.com.pl/ - 9 Cze 2016

PB IZOLACJE****

PB Izolacje oferuje izolacje techniczne, kanałów wentylacyjnych, zimnochronne, izolacje budowlane, kominków - zapraszamy na naszą stronę www

http://www.pbizolacje.pl/ - 28 Maj 2007

PHU Multi-Finish - izolacje natryskowe****

W firmie Multi-Finish wykonujemy ocieplanie pianką poliuretanową, izolacje przeciwwilgociowe, hydroizolacje dachów, uszczelnianie i inne prace z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Izolacja natryskowa to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne. Montaż przebiega szybko i bezproblemowo. Dowiedz się więcej.

http://izolacja-dach.pl/ - 29 Gru 2016

Pianka poliuretanowa , pianka pur - Dakspur****

Pianka poliuretanowa i usługi z nią związane to główna gałąź działalności firmy Dakspur. Jest to doświadczona firma, która swoją wiedzę oraz umiejętności zdobywała na zachodzie. Teraz oferuje światowej klasy rozwiązania takie jak pianka pur w Polsce.

http://www.dakspur.com/ - 13 Wrz 2012

Pianka poliuretanowa natryskowa, izolacje natryskowe, izolacja przeciwskropleniowa****

Saappur - specjalizacja to pianka poliuretanowa (poliuretan). Doskonały materiał który nadaje się na izolacje natryskowe. Sposób nakładania go przez natrysk pianki sprawia że ocieplanie pianką jest skuteczną metodą izolacji na ocieplenie dachu, ocieplanie poddaszy pianką. Izolacja przeciwskropleniowa - zapraszamy.

http://www.saappur.eu/ - 5 Cze 2014

Piansystem - ocieplenie natryskowe pianką poliuretanową****

Firma działająca w branży budowlanej, wykonująca ocieplanie poddaszy, której specjalnością są izolacje natryskowe pianką poliuretanową.

http://www.piansystem.pl/ - 10 Lut 2016