KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > izolacje, docieplenia (138)

Pianka poliuretanowa , pianka pur - Dakspur****

Pianka poliuretanowa i usługi z nią związane to główna gałąź działalności firmy Dakspur. Jest to doświadczona firma, która swoją wiedzę oraz umiejętności zdobywała na zachodzie. Teraz oferuje światowej klasy rozwiązania takie jak pianka pur w Polsce.

http://www.dakspur.com/ - 13 Wrz 2012

Pianka poliuretanowa natryskowa, izolacje natryskowe, izolacja przeciwskropleniowa****

Saappur - specjalizacja to pianka poliuretanowa (poliuretan). Doskonały materiał który nadaje się na izolacje natryskowe. Sposób nakładania go przez natrysk pianki sprawia że ocieplanie pianką jest skuteczną metodą izolacji na ocieplenie dachu, ocieplanie poddaszy pianką. Izolacja przeciwskropleniowa - zapraszamy.

http://www.saappur.eu/ - 5 Cze 2014

Piansystem - ocieplenie natryskowe pianką poliuretanową****

Firma działająca w branży budowlanej, wykonująca ocieplanie poddaszy, której specjalnością są izolacje natryskowe pianką poliuretanową.

http://www.piansystem.pl/ - 10 Lut 2016

Płaszcze ochronne****

Płaszcze ochronne z blachy ocynkowanej, płaszcze ochronne z blachy aluminiowej wraz z niezbędnymi materiałami izolacyjnymi oraz potrzebne maszyny, urządzenia i elektronarzędzia.

http://plaszczeochronne.pl/ - 28 Lis 2013

Płyta obornicka, płyty warstwowe - Producent****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów P.W. REMO s.c. Firma oferuje płyty warstwowego wraz obróbkami blacharskimi, systemy naświetlni przemysłowych oraz budownictwo pod klucz w systemie generalnego wykonawstwa.

http://termopanele.pl/ - 3 Mar 2011

Prinz Polska Sp. z o.o. - hydroizolacja fundamentów, osuszanie murów i ścian****

Firma oferuje usługi w zakresie usuwanie wilgoci z budynków, osuszając mury i ściany. Prinz wykonuje również hydroizolacje fundamentów oraz izolacje przeciwwilgociowe.

http://www.prinz-polska.com.pl/ - 30 Wrz 2014

Producent styropianu, płyty styropianowe - Yetico Sp. z o.o.****

Producent styropianu, płyty styropianowe - Yetico Sp. z o.o.

http://yetico.com/ - 10 Sty 2008

Promattop.pl - aktualności****

Promat to firma specjalizująca się w produkcji materiałów budowlanych z przeznaczeniem ppoż. Powyższa strona kieruje do działu z aktualnościami: wdrożenia technologi przeciwpożarowych, kongresach i konferencjach branżowych, zastosowanych innowacjach materiałowych i budowlanych zapewniających ochronę ogniową i akustyczną.

http://www.promattop.pl/pl-pl/news%20lister%20page/ - 20 Gru 2017

P.U.H IZOKOM 2****

Firma P.U.H IZOKOM 2 oferuje materiały i zabezpieczenia przeciwpożarowe, systemy kominowe oraz izolacje termiczne. Jest dystrybutorem firmy Promat.

http://www.izokom2.pl/ - 8 Mar 2014

PW ISA - ocieplanie pianką poliuretanową na Śląsku****

Firma specjalizująca się w ocieplaniu pianką poliuretanową poddaszy oraz tworzeniu izolacji natryskowej. PW ISA działa nie tylko w Katowicach, ale także na terenie całego Śląska. Zatrudniają wykwalifikowanych pracowników i dysponują nowoczesnym sprzętem.

http://pianka-izolacja-slask.pl/ - 24 Wrz 2015