KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > izolacje, docieplenia (134)

Płaszcze ochronne****

Płaszcze ochronne z blachy ocynkowanej, płaszcze ochronne z blachy aluminiowej wraz z niezbędnymi materiałami izolacyjnymi oraz potrzebne maszyny, urządzenia i elektronarzędzia.

http://plaszczeochronne.pl/ - 28 Lis 2013

Płyta obornicka, płyty warstwowe - Producent****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów P.W. REMO s.c. Firma oferuje płyty warstwowego wraz obróbkami blacharskimi, systemy naświetlni przemysłowych oraz budownictwo pod klucz w systemie generalnego wykonawstwa.

http://termopanele.pl/ - 3 Mar 2011

Prinz Polska Sp. z o.o. - hydroizolacja fundamentów, osuszanie murów i ścian****

Firma oferuje usługi w zakresie usuwanie wilgoci z budynków, osuszając mury i ściany. Prinz wykonuje również hydroizolacje fundamentów oraz izolacje przeciwwilgociowe.

http://www.prinz-polska.com.pl/ - 30 Wrz 2014

Producent styropianu, płyty styropianowe - Yetico Sp. z o.o.****

Producent styropianu, płyty styropianowe - Yetico Sp. z o.o.

http://yetico.com/ - 10 Sty 2008

Promattop.pl - aktualności****

Promat to firma specjalizująca się w produkcji materiałów budowlanych z przeznaczeniem ppoż. Powyższa strona kieruje do działu z aktualnościami: wdrożenia technologi przeciwpożarowych, kongresach i konferencjach branżowych, zastosowanych innowacjach materiałowych i budowlanych zapewniających ochronę ogniową i akustyczną.

http://www.promattop.pl/pl-pl/news%20lister%20page/ - 20 Gru 2017

P.U.H IZOKOM 2****

Firma P.U.H IZOKOM 2 oferuje materiały i zabezpieczenia przeciwpożarowe, systemy kominowe oraz izolacje termiczne. Jest dystrybutorem firmy Promat.

http://www.izokom2.pl/ - 8 Mar 2014

PW ISA - ocieplanie pianką poliuretanową na Śląsku****

Firma specjalizująca się w ocieplaniu pianką poliuretanową poddaszy oraz tworzeniu izolacji natryskowej. PW ISA działa nie tylko w Katowicach, ale także na terenie całego Śląska. Zatrudniają wykwalifikowanych pracowników i dysponują nowoczesnym sprzętem.

http://pianka-izolacja-slask.pl/ - 24 Wrz 2015

RAY ART - osuszanie budynków****

W ramach realizowanych usług świadczone jest osuszanie budynków za pomocą mechanicznych metod. Wykonywane są przez firmę również izolacje fundamentów, także w systemach przeciwwilgociowych.

http://www.osuszanie-budynkow.com.pl/ - 7 Gru 2013

Remonty domów i mieszkań, izolacja balkonów, izolacje tarasów, piwnic: Gdynia, trójmiasto****

Kaflex Puck - firma budowlana i remontowa. Oferta to remonty domów i mieszkań, elewacje zewnętrzne, malowanie, szpachlowanie, zabudowa gips karton, izolacja balkonów, izolacje tarasów oraz izolacje piwnic. Zapraszamy - remonty domów i remonty mieszkań - Gdynia, Puck, Rumia, Gdańsk, trójmiasto.

http://kaflexbud.pl/ - 7 Gru 2015

Reprin - wyciszanie maszyn przemysłowych****

Firma Reprin zajmuje się przemysłowym wyciszaniem maszyn i stanowisk pracy. Tworzy izolacje dźwiękochłonne, kabiny technologiczne oraz obudowy akustyczne spełniające wymogi BHP.

http://reprin.eu/ - 10 Sty 2017