KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > izolacje, docieplenia (143)

Parati Sp. z o.o. - Betonowe płyty fundamentowe z izolacją****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Parati Sp. z o.o., działającą w branży budowlanej, z którą krok po kroku zrealizujesz planowaną inwestycję. Proponujemy betonowe płyty fundamentowe w izolacji termicznej, w bardzo atrakcyjnej cenie.

http://www.parati.com.pl/ - 9 Cze 2016

PB IZOLACJE****

PB Izolacje oferuje izolacje techniczne, kanałów wentylacyjnych, zimnochronne, izolacje budowlane, kominków - zapraszamy na naszą stronę www

http://www.pbizolacje.pl/ - 28 Maj 2007

PHU Multi-Finish - izolacje natryskowe****

W firmie Multi-Finish wykonujemy ocieplanie pianką poliuretanową, izolacje przeciwwilgociowe, hydroizolacje dachów, uszczelnianie i inne prace z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Izolacja natryskowa to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne. Montaż przebiega szybko i bezproblemowo. Dowiedz się więcej.

http://izolacja-dach.pl/ - 29 Gru 2016

Pianka poliuretanowa , pianka pur - Dakspur****

Pianka poliuretanowa i usługi z nią związane to główna gałąź działalności firmy Dakspur. Jest to doświadczona firma, która swoją wiedzę oraz umiejętności zdobywała na zachodzie. Teraz oferuje światowej klasy rozwiązania takie jak pianka pur w Polsce.

http://www.dakspur.com/ - 13 Wrz 2012

Pianka poliuretanowa natryskowa, izolacje natryskowe, izolacja przeciwskropleniowa****

Saappur - specjalizacja to pianka poliuretanowa (poliuretan). Doskonały materiał który nadaje się na izolacje natryskowe. Sposób nakładania go przez natrysk pianki sprawia że ocieplanie pianką jest skuteczną metodą izolacji na ocieplenie dachu, ocieplanie poddaszy pianką. Izolacja przeciwskropleniowa - zapraszamy.

http://www.saappur.eu/ - 5 Cze 2014

Piansystem - ocieplenie natryskowe pianką poliuretanową****

Firma działająca w branży budowlanej, wykonująca ocieplanie poddaszy, której specjalnością są izolacje natryskowe pianką poliuretanową.

http://www.piansystem.pl/ - 10 Lut 2016

Płaszcze ochronne****

Płaszcze ochronne z blachy ocynkowanej, płaszcze ochronne z blachy aluminiowej wraz z niezbędnymi materiałami izolacyjnymi oraz potrzebne maszyny, urządzenia i elektronarzędzia.

http://plaszczeochronne.pl/ - 28 Lis 2013

Płyta obornicka, płyty warstwowe - Producent****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów P.W. REMO s.c. Firma oferuje płyty warstwowego wraz obróbkami blacharskimi, systemy naświetlni przemysłowych oraz budownictwo pod klucz w systemie generalnego wykonawstwa.

http://termopanele.pl/ - 3 Mar 2011

Prinz Polska Sp. z o.o. - hydroizolacja fundamentów, osuszanie murów i ścian****

Firma oferuje usługi w zakresie usuwanie wilgoci z budynków, osuszając mury i ściany. Prinz wykonuje również hydroizolacje fundamentów oraz izolacje przeciwwilgociowe.

http://www.prinz-polska.com.pl/ - 30 Wrz 2014

Producent styropianu, płyty styropianowe - Yetico Sp. z o.o.****

Producent styropianu, płyty styropianowe - Yetico Sp. z o.o.

http://yetico.com/ - 10 Sty 2008