KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kamień i kruszywo (407)

Galanteria Betonowa - Produkcja i Sprzedaż***

Galanteria Betonowa oferuje: kamień elewacyjny, daszki na ogrodzenia, płyty chodnikowe. Nabywca decyduje u nas o barwie kamienia, dodatkowych fakturach barwnych według własnych upodobań lub przedstawionych nam wzorów. Kamień elewacyjny jest imitacją piaskowca. Dzięki fakturze naturalnego kamienia zapewniają bardzo ciekawy efekt na powierzchni podmurówek, fundamentów, elewacji zewnętrznej, wewnętrznej jak i innych detalach architektonicznych. Płytki produkowane są na bazie cementu najwyższej klasy oraz barwników. Produkowane przez nas płytki są barwione w masie oraz impregnowane powierzchniowo co gwarantuje trwałość oraz "żywy" kolor kamienia.

http://www.galanteria-betonowa.pl/ - 28 Lip 2009

AGKORC*****

Strona firmy pośredniczącej w wynajmie powierzchni biurowych i magazynowych oraz rezydencji i domó mieszkalnych. Znajdziesz tu szczegółową prezentacją oferty i dane teleadresowe firmy.

http://www.agkorc.com.pl/ - 9 Maj 2002

Kamień elewacyjny i wewnętrzny. Elewacje, wnętrza, ogrodzenia, kominki i podmurówki. Keystone. Łapy*****

Producent kamienia elewacyjnego i wewnętrznego do wykładania ścian, fundamentów, ogrodzeń i kominków. Bogaty asortyment wzorów i barw kamieni, fug oraz impregnatów do konserwacji. W ofercie także kamień naturalny łupany.

http://www.keystone.pl/ - 6 Sty 2006

Schody granitowe, parapety, płytki granitowe, płomieniowane*****

Strona firmy Zuzenti która importuje granit i kamień. W ofercie produkty takie jak płytki granitowe, płytki polerowane oraz płytki płomieniowane jak również schody granitowe oraz parapety granitowe. Granit i kamień z całego świata - zapraszamy po granity.

http://www.zuzenti.pl/ - 19 Cze 2009

Zakład Kamieniarski Warszawa*****

Firma oferuje: blaty kuchenne i łazienkowe, parapety, stopnie, posadzki, elewacje. Duży wybór granitów, marmurów i konglomeratów. Naszą ofertę stanowi asortyment ponad 60 kolorów kamieni. Bogata paleta kolorów pozwala na tworzenie oryginalnych projektów. Materiały stosowane w produkcji pochodzą z kopalni kamienia zlokalizowanych na całym świecie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby naszych Klientów.

http://www.i-mar.pl/ - 20 Lip 2012

Zakład Obróbki Kamienia LABRADORYT*****

Zakład oferuje marmury i granity naturalne oraz konglomeraty w bogatej kolorystyce i różnych grubościach. Wykonuje elementy kamienne o dowolnych kształtach, począwszy od prostych elementów, a skończywszy na skomplikowanych projektach architektonicznych.

http://www.labradoryt.com/ - 8 Cze 2001

AiT - technika wykańczania wnętrz****

AiT - usługi remontowo-budowlane, meble na zamówienie, układanie kostki brukowej - od projektu po kompleksowe wykonawstwo.

http://www.ait-grupa.pl/ - 6 Wrz 2006

AKROPOL****

Strona zawiera ofertę w zakresie wykonania kominków, parapetów, blatów kuchennych i łazienkowych oraz schodów. Znajdziesz tu szczegóły oferty, informacje o firmie oraz galerię.

http://www.akropol.waw.pl/ - 17 Maj 2002

Amer-Stone - budowlany kamień elewacyjny****

Amer-Stone, producent Poznań. Kamień elewacyjny i płytki elewacyjne dla budownictwa. Kamień elewacyjny to produkt doskonale imitujący prawdziwy piaskowiec. Kamień można stosować zamiast tynków zewnętrznych, na ozdobne hole, korytarze, ściany, cokoły, ogrodzenia, kaskady, kominki, oczka wodne.

http://www.amer-stone.pl/ - 25 Lut 2005

AR - nagrobki****

Przedsiębiorstwo A.R. Kamieniarstwo zaprasza do poznania się ze swoją propozycją. Od 1976 roku zajmujemy się obróbką kamienia naturalnego takiego jak granit lub marmur. Specjalizujemy się w wykonywaniu nagrobków pojedynczych, rodzinnych i dziecięcych, a także pomników wraz z tablicami pamiątkowymi. Proponujemy wyroby kamieniarstwa budowlanego, pośród których są parapety, blaty kuchenne i łazienkowe, elewacje wewnętrzne i zewnętrzne oraz elementy sakralne. Dysponujemy wieloma szablonami własnymi, które można obejrzeć w siedzibie firmy w Trzebiatowie oraz na wystawach w Kołobrzegu oraz Gryficach. Realizujemy też projekty stworzone przez klientów. Gwarantujemy najwyższą postać każdego wykonanego przez nas produktu. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą propozycją, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.

http://ar-kamienie.pl/ - 7 Cze 2014