KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kamień i kruszywo (404)

Orange Stone - nagrobki i blaty granitowe****

Zajmujemy się profesjonalną obróbką kamienia, w szczególności granitu. Wykonujemy między innymi blaty kuchenne i łazienkowe, nagrobki i grobowce, a także wiele innych rozwiązań. Działamy także jako hurtownia płyt granitowych. Oferujemy wyroby z dobrego gatunkowo materiału, odznaczającego się wysokimi walorami użytkowymi oraz estetycznymi. Wykorzystywany w produkcji granit pochodzi z Kanady, Hiszpanii, Brazylii, Szwecji i innych zakątków świata. Firma ma wieloletnie doświadczenie i stabilną pozycję na rynku.

http://www.orangestone.pl/ - 23 Mar 2015

P.H.U. MARPOL Salon Kominków****

Firma zajmuje się produkcją obudów kominkowych, sprzedażą wkładów kominkowych i akcesorii, montażem kominków, usługami kamieniarskimi.

http://www.kominki-rac.prv.pl/ - 1 Mar 2004

Piasmar - kamień elewacyjny, piaskowiec****

Oferta firmy to unikalny kamień elewacyjny, ozdobny, ogrodzeniowy, kostka brukowa i wiele innych zastosowań, jakie ma piaskowiec „Długopole”. Posiada on wyjątkowe właściwości, dzięki którym wykorzystywany jest w bardzo szerokim zakresie jako elegancki i odporny na uszkodzenia produkt.

http://www.piasmar.com/ - 29 Sie 2013

Polskie Konsorcjum Granitu s.c. - kamień granitowy i murowy****

Dostawca wysokiej jakości kamienia murowego oraz wyrobów granitowych takich jak cięta i łupana kostka, płyty, obrzeża oraz parapety. w ofercie ponadto schodki i krawężniki z tego trwałego i bardzo eleganckiego materiału.

http://www.polskiekonsorcjumgranitu.pl/ - 29 Sty 2015

POZIOM - sprzedaż piachu, żwiru, kruszywa, ziemi, kostki brukowej****

Od niemal dekady świadczymy profesjonale usługi brukarskie – roboty ziemne, usługi koparko-ładowarką, układanie kostki. Stare Babice, Leszno, Ożarów Mazowiecki, Izabelin to obszar naszej głównej aktywności, ale obsługujemy klientów biznesowych i indywidualnych w całym kraju. Oprócz tego, w oparciu o nasze doświadczenie, prowadzimy sprzedaż piachu, sprzedaż żwiru, sprzedaż kruszywa budowlanego, oraz sprzedaż ziemi ogrodowej. Zapewniamy konkurencyjne ceny i błyskawiczną dostawę do klienta towaru najwyższej jakości.

http://www.poziom.org/ - 18 Lut 2017

PPHU Kamieniarstwo - granit, grobowce, nagrobki Strzegom****

Zakład kamieniarski PPHU Kamieniarstwo, woj. dolnośląskie, działa od 1980r. Specjalizacja to obróbka granitu. Wykonujemy: nagrobki i grobowce, płyty surowe i polerowane, usługowe przecieranie bloków, blaty granitowe łazienkowe i kuchenne, meble, schody, posadzki, bruk. Zapraszamy - grobowe, nagrobki Strzegom.

http://www.kurnickigranit.pl/ - 10 Mar 2016

PPHU RZAB Zofia****

Witryna firmy PPHU RZAB Zofia Jarząbek. Sprzedaż marmurów greckich, łupanki marmurowej, kominków.

http://www.rzab-marmur.pilickanet.pl/ - 3 Gru 2003

PPUH EVA - krawężniki i obrzeża granitowe****

W ofercie firmy znaleźć można kostki kamienne i krawężniki, a także obrzeża granitowe. Producent wyrobów z naturalnego kamienia udostępnia również fontanny ogrodowe.

http://www.czaskamienia.com.pl/ - 6 Cze 2014

Producent Parapetów Schodów Blatów z Aglomarmuru Granitu Lublin****

Firma STENMAR powstała w 1995 r. Głównym profilem działalności firmy jest produkcja parapetów. Wykonujemy również blaty, schody, posadzki i obudowy kominków. W swojej ofercie posiadamy parapety wewnętrzne z agglomarmuru, marmuru, granitu i parapety komorowe PCV oraz parapety zewnętrzne z blachy

http://www.stenmar.lublin.pl/ - 4 Kwi 2017

PS Granit - płytki, parapety, blaty****

Firma zajmuje się produkcją u dystrybucją blatów, parapetów i płytek z kamienia naturalnego.

http://www.ps-granit.pl/ - 8 Mar 2014