KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kamień i kruszywo (409)

Nagrobki Szczecin****

Firma zajmuje się wykonawstwem pomników - nagrobków granitowych. Cechuje nas solidność i przystępna cena oraz szybkie terminy realizacji zamówień.

http://www.nagrobkiszczecin.pl/ - 17 Gru 2010

Nowa Era Kamienia****

Producent kamienia na elewacje, ogrodzenia, cokoły, ściany, kominy, kominki.

http://www.nowaerakamienia.pl/ - 18 Lip 2005

Orange Stone - nagrobki i blaty granitowe****

Zajmujemy się profesjonalną obróbką kamienia, w szczególności granitu. Wykonujemy między innymi blaty kuchenne i łazienkowe, nagrobki i grobowce, a także wiele innych rozwiązań. Działamy także jako hurtownia płyt granitowych. Oferujemy wyroby z dobrego gatunkowo materiału, odznaczającego się wysokimi walorami użytkowymi oraz estetycznymi. Wykorzystywany w produkcji granit pochodzi z Kanady, Hiszpanii, Brazylii, Szwecji i innych zakątków świata. Firma ma wieloletnie doświadczenie i stabilną pozycję na rynku.

http://www.orangestone.pl/ - 23 Mar 2015

P.H.U. MARPOL Salon Kominków****

Firma zajmuje się produkcją obudów kominkowych, sprzedażą wkładów kominkowych i akcesorii, montażem kominków, usługami kamieniarskimi.

http://www.kominki-rac.prv.pl/ - 1 Mar 2004

Piasmar - kamień elewacyjny, piaskowiec****

Oferta firmy to unikalny kamień elewacyjny, ozdobny, ogrodzeniowy, kostka brukowa i wiele innych zastosowań, jakie ma piaskowiec „Długopole”. Posiada on wyjątkowe właściwości, dzięki którym wykorzystywany jest w bardzo szerokim zakresie jako elegancki i odporny na uszkodzenia produkt.

http://www.piasmar.com/ - 29 Sie 2013

Polskie Konsorcjum Granitu s.c. - kamień granitowy i murowy****

Dostawca wysokiej jakości kamienia murowego oraz wyrobów granitowych takich jak cięta i łupana kostka, płyty, obrzeża oraz parapety. w ofercie ponadto schodki i krawężniki z tego trwałego i bardzo eleganckiego materiału.

http://www.polskiekonsorcjumgranitu.pl/ - 29 Sty 2015

Pomnik Rzeszów****

Dzisiejsze cmentarze nie wyglądają już tak jak jeszcze kilkadziesiąt lat temu, gdzie wszystkie pomniki i nagrobki wyglądały prawie tak samo. Dziś możesz wybrać pomnik jaki tylko sobie zażyczysz. Zrobisz to w zakładzie kamieniarskim „kamieniarzrzeszow.pl”. Odwiedź stronę i poznaj szczegóły.

http://kamieniarzrzeszow.pl/ - 23 Sty 2019

Pomniki Bydgoszcz****

Pomniki Bydgoszcz. Bydgoszcz i okolice to z racji niewielkiej wielkości zasięg działalności rodzinnego zakładu kamieniarskiego „kamieniarstwobydgoszcz.pl”. Wykonujemy na zamówienie nowoczesne oraz tradycyjne pomniki, grobowce oraz nagrobki. Posiadamy w ofercie pomniki marmurowe, granitowe czy z piaskowca. Tworzymy pomniki w 100% dostosowane do życzeń i możliwości finansowych klienta.

http://kamieniarstwobydgoszcz.pl/ - 2 Gru 2018

POZIOM - sprzedaż piachu, żwiru, kruszywa, ziemi, kostki brukowej****

Od niemal dekady świadczymy profesjonale usługi brukarskie – roboty ziemne, usługi koparko-ładowarką, układanie kostki. Stare Babice, Leszno, Ożarów Mazowiecki, Izabelin to obszar naszej głównej aktywności, ale obsługujemy klientów biznesowych i indywidualnych w całym kraju. Oprócz tego, w oparciu o nasze doświadczenie, prowadzimy sprzedaż piachu, sprzedaż żwiru, sprzedaż kruszywa budowlanego, oraz sprzedaż ziemi ogrodowej. Zapewniamy konkurencyjne ceny i błyskawiczną dostawę do klienta towaru najwyższej jakości.

http://www.poziom.org/ - 18 Lut 2017

PPHU Kamieniarstwo - granit, grobowce, nagrobki Strzegom****

Zakład kamieniarski PPHU Kamieniarstwo, woj. dolnośląskie, działa od 1980r. Specjalizacja to obróbka granitu. Wykonujemy: nagrobki i grobowce, płyty surowe i polerowane, usługowe przecieranie bloków, blaty granitowe łazienkowe i kuchenne, meble, schody, posadzki, bruk. Zapraszamy - grobowe, nagrobki Strzegom.

http://www.kurnickigranit.pl/ - 10 Mar 2016