KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kamień i kruszywo (400)

Śląskie Kruszywa Naturalne****

Firma SKN Opole z siedzibą w Krapkowicach działa jako wyłączny dystrybutor na terenie Polski kopalni wchodzących w skład Koncernu Basalt AG. Oprócz podstawowej działalności, jaką jest sprzedaż kruszyw SKN świadczy kompleksową obsługę odbiorców: dostawy loco budowa, doradztwo techniczne, dostawy innych materiałów budowlanych niezbędnych w drogownictwie.

http://www.skn.pl/ - 16 Lis 2001

Tarmac Kruszywa****

Tramac Kruszywa oferuje wysokiej jakości kruszywa budowlane: żwiry, piaski, mieszanki oraz grysy granitowe, kwarcytowe i szarogłazowe.

http://www.tarmac-kruszywa.pl/ - 9 Sie 2006

Techniart sklep internetowy****

Producent Polski znajdujący się na rynku już od ponad 30 lat. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą posadzek i kruszywa z którego wykonuje się bardzo wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości powierzchnie industrialne , techniczne jak również domowe. Od magazynu po domowy garaż i balkon - posadzka wykonana z żywicy będzie odporna na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć oraz środki chemiczne.

http://www.skleptechniart.pl/ - 30 Lis 2016

TEMPUS POLSKA-Centrum Usług Kamieniarskich - Nagrobki granitowe, parapety, schody****

TEMPUS POLSKA jest doświadczoną, ambitną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Specjalizujemy się w wykonywaniu usług kamieniarskich w tym głównie nagrobków granitowych, wykonywanych z kamieni naturalnych z całego świata, według własnych projektów oraz na indywidualne zamówienie klienta.

http://www.tempuspolska.com/ - 13 Wrz 2004

TOM-STONE****

Szeroki wybór produktów do różnej wielkości ogrodów można odkryć w asortymencie firmy Tom-Stone. Oferujemy kamienie ogrodowe, otoczaki, korę kamienną oraz elementy architektury gabionowej. W sprzedaży posiadamyrównież ziemię ogrodową, podłoża pod trawniki, torf, piasek budowlany oraz nawozy wapienne. W ramach działalności naszej firmy wykonujemy szereg usług, wśród których są między innymi wyburzenia i rozbiórki, transport wywrotkami i ciągnikami siodłowymi, odśnieżanie i usługi spycharką. Więcej informacji na temat naszych produktów oraz realizowanych usług dostępne jest na stronie internetowej.

http://www.tom-stone.com.pl/ - 19 Kwi 2016

Topgran - płytki ceramiczne****

W ofercie firmy Topgran znajdują się wyroby z kamienia i innych tworzyw. Asortyment obejmuje m.in. płytki ceramiczne, schody oraz elewacje. Oprócz tego przedsiębiorstwo proponuje gotowe nagrobki i tablice napisowe.

http://www.topgran.pl/ - 29 Cze 2017

Transal.net - Żwirownia Dąbrowa****

Trudno się dziwić, że w takich miastach jak Środa Wielkopolska, Gostyń, Leszno czy Poznań to właśnie Transal jest liderem na rynku ogólnobudowlanym. To właśnie jego oferta jest zdecydowanie najatrakcyjniejsza pod wieloma względami, oferuje bowiem specjalistyczne roboty drogowe oraz roboty ziemne z wykorzystaniem własnego sprzętu, zapewniają transport, a także niezbędne kruszywa, takie jak piasek czy żwir, pochodzące z ich własnej żwirowni. To jednak nie wszystko, ponieważ w ofercie firmy znajdują się również wygodne i niedrogie noclegi pracownicze.

http://www.transal.net/ - 14 Sie 2017

Trawertyn cennik, płytki - www.trawertyn-marmur.pl****

Hurtownia Trawertyn-Marmur prowadzi sprzedaż wyrobów z kamienia naturalnego. Oferujemy płytki, kafelki oraz szereg innych rozwiązań z trawertynu oraz marmuru. Zapewniamy przystępny dla klientów cennik, wysokiej jakości wyroby znanych producentów oraz profesjonalną pomoc i obsługę.

http://www.trawertyn-marmur.pl/ - 16 Paź 2013

UNISTONE Sp. z o.o. - konglomeraty kwarcowe****

Firma UNISTONE Sp. z o.o. specjalizuje się w kamieniarstwie. W ofercie posiada blaty, schody oraz parapety z granitu. Oprócz tego proponuje również wybór produktów z konglomeratu kwarcowego. Działa na terenie Bielska-Białej oraz Katowic.

http://www.uni-stone.pl/ - 22 Lut 2017

Usługi koparką, wywrotką, sprzedaż kruszyw, rozbiórki, niwelacje****

Usługi koparką Oferujemy wykopy pod: Fundamenty Ogrodzenia Płyty szamba rowy Usługi Wywrotką Dla naszych klientów świadczymy usługi transportowe wywrotką na terenie powiatu pułtuskiego i powiatów w najbliższym sąsiedztwie. Bezpieczeństwo i terminowość to nasze priorytety. Rozbiórki, Niwelacje Oferujemy ręczne i mechaniczne prace wyburzeniowe oraz rozbiórkowe, przygotowując teren pod nową inwestycję. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, obsługiwanym przez wykwalifikowanych operatorów. Sprzedaż kruszyw Zajmujemy się sprzedażą: Żwiru Piasku Ziemii Kamieni innych kruszyw budowlanych i drogowych

http://www.uslugi-sprzetowe.pl/ - 24 Gru 2017