KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kamień i kruszywo (404)

Slag Recycling - producent kruszyw hutniczych****

Slag Recycling - producent kruszyw hutniczych. Na stronie prezentuje swoją ofertę.

http://www.slagrecycling.com.pl/ - 22 Paź 2001

SPEED-BUD-TRANS Anna Urbańska****

Firma specjalizuje się w świadczeniu usług transportowo-sprzętowych dla szeroko pojętego budownictwa oraz rolnictwa. Roboty ziemne, transport materiałów sypkich, wyburzenia, to tylko niektóre z zadań których się podejmujemy. Specjalizujemy się w transporcie wapna, materiałów sypkich budowlanych, kruszyw drogowych. W ofercie posiadamy również sprzedaż kruszyw drogowych budowlanych, a także nawozów. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Cedry Wielkie w bezpośrednim sąsiedztwie aglomeracji Trójmiejskiej. Kontakt telefoniczny:504 194 295. Wycena zamówień: 502 029 093. Cedry Wielkie ul. Osadników Wojskowych 7

http://speed-bud.com.pl/ - 18 Wrz 2016

StawTrans roboty ziemne Kraków****

Zgłaszana strona internetowa to wizytówka Staw-Transa, czyli firmy remontowo-budowlano-transportowej działającej na terenie miasta Kraków i okolic. Witryna napisana w języku HTML pozwala na uzyskanie pełnych danych kontaktowych. Staw-Trans zajmuje się wszelkimi robotami ziemnymi, wyburzeniami czy rozbiórkami budynków a także sprzedażą materiałów budowlanych: ziemi humus, piasku zasypowego czy kruszywa.

http://staw-trans.pl/ - 14 Maj 2015

Strona Morstone Trade sp. z o.o.****

Wydobycie i obróbka granitu. Firma oferuje granitowe elementy wyposażenia wnętrz m.in. blaty kuchenne, łazienkowe, parapety, schody, posadzki oraz płyty elewacyjne, slaby i kostkę.

http://www.morstonetrade.pl/ - 4 Sie 2004

Śląskie Kruszywa Naturalne****

Firma SKN Opole z siedzibą w Krapkowicach działa jako wyłączny dystrybutor na terenie Polski kopalni wchodzących w skład Koncernu Basalt AG. Oprócz podstawowej działalności, jaką jest sprzedaż kruszyw SKN świadczy kompleksową obsługę odbiorców: dostawy loco budowa, doradztwo techniczne, dostawy innych materiałów budowlanych niezbędnych w drogownictwie.

http://www.skn.pl/ - 16 Lis 2001

Tarmac Kruszywa****

Tramac Kruszywa oferuje wysokiej jakości kruszywa budowlane: żwiry, piaski, mieszanki oraz grysy granitowe, kwarcytowe i szarogłazowe.

http://www.tarmac-kruszywa.pl/ - 9 Sie 2006

Techniart sklep internetowy****

Producent Polski znajdujący się na rynku już od ponad 30 lat. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą posadzek i kruszywa z którego wykonuje się bardzo wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości powierzchnie industrialne , techniczne jak również domowe. Od magazynu po domowy garaż i balkon - posadzka wykonana z żywicy będzie odporna na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć oraz środki chemiczne.

http://www.skleptechniart.pl/ - 30 Lis 2016

TEMPUS POLSKA-Centrum Usług Kamieniarskich - Nagrobki granitowe, parapety, schody****

TEMPUS POLSKA jest doświadczoną, ambitną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Specjalizujemy się w wykonywaniu usług kamieniarskich w tym głównie nagrobków granitowych, wykonywanych z kamieni naturalnych z całego świata, według własnych projektów oraz na indywidualne zamówienie klienta.

http://www.tempuspolska.com/ - 13 Wrz 2004

TOM-STONE****

Szeroki wybór produktów do różnej wielkości ogrodów można odkryć w asortymencie firmy Tom-Stone. Oferujemy kamienie ogrodowe, otoczaki, korę kamienną oraz elementy architektury gabionowej. W sprzedaży posiadamyrównież ziemię ogrodową, podłoża pod trawniki, torf, piasek budowlany oraz nawozy wapienne. W ramach działalności naszej firmy wykonujemy szereg usług, wśród których są między innymi wyburzenia i rozbiórki, transport wywrotkami i ciągnikami siodłowymi, odśnieżanie i usługi spycharką. Więcej informacji na temat naszych produktów oraz realizowanych usług dostępne jest na stronie internetowej.

http://www.tom-stone.com.pl/ - 19 Kwi 2016

Topgran - płytki ceramiczne****

W ofercie firmy Topgran znajdują się wyroby z kamienia i innych tworzyw. Asortyment obejmuje m.in. płytki ceramiczne, schody oraz elewacje. Oprócz tego przedsiębiorstwo proponuje gotowe nagrobki i tablice napisowe.

http://www.topgran.pl/ - 29 Cze 2017