KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kamień i kruszywo (407)

Signia - nagrobki i kamieniarstwo****

Przedsiębiorstwo kamieniarskie zajmujące się importem oraz montażem tego naturalnego surowca. Signia ze Strzegomia specjalizuje się również w wytwarzaniu ekskluzywnych nagrobków oraz płyt granitowych.

http://signia.com.pl/ - 2 Paź 2015

Sinton - granit, kamień budowlany, marmur, materiały budowlane ****

Wysokiej jakości produkty z kamienia. Konkurencyjne ceny, profesjonalna obsługa Klienta.

http://www.sinton.pl/ - 25 Maj 2007

Skalimex Grantin - bloki, płytki granitowe. Sieradz, Sobótka, Pyrzyce****

Kopalnia Granitu, woj. dolnośląskie. Wydobywanie i sprzedaż - granit, kostka granitowa. Oferujemy też: schody granitowe, parapety, nagrobki, krawężniki, bloki granitowe, kostka i płyty chodnikowe, płytki granitowe, kostka granitowa w różnych rozmiarach.

http://www.skalimex-grantin.com.pl/ - 2 Lut 2006

Slag Recycling - producent kruszyw hutniczych****

Slag Recycling - producent kruszyw hutniczych. Na stronie prezentuje swoją ofertę.

http://www.slagrecycling.com.pl/ - 22 Paź 2001

SPEED-BUD-TRANS Anna Urbańska****

Firma specjalizuje się w świadczeniu usług transportowo-sprzętowych dla szeroko pojętego budownictwa oraz rolnictwa. Roboty ziemne, transport materiałów sypkich, wyburzenia, to tylko niektóre z zadań których się podejmujemy. Specjalizujemy się w transporcie wapna, materiałów sypkich budowlanych, kruszyw drogowych. W ofercie posiadamy również sprzedaż kruszyw drogowych budowlanych, a także nawozów. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Cedry Wielkie w bezpośrednim sąsiedztwie aglomeracji Trójmiejskiej. Kontakt telefoniczny:504 194 295. Wycena zamówień: 502 029 093. Cedry Wielkie ul. Osadników Wojskowych 7

http://speed-bud.com.pl/ - 18 Wrz 2016

StawTrans roboty ziemne Kraków****

Zgłaszana strona internetowa to wizytówka Staw-Transa, czyli firmy remontowo-budowlano-transportowej działającej na terenie miasta Kraków i okolic. Witryna napisana w języku HTML pozwala na uzyskanie pełnych danych kontaktowych. Staw-Trans zajmuje się wszelkimi robotami ziemnymi, wyburzeniami czy rozbiórkami budynków a także sprzedażą materiałów budowlanych: ziemi humus, piasku zasypowego czy kruszywa.

http://staw-trans.pl/ - 14 Maj 2015

Strona Morstone Trade sp. z o.o.****

Wydobycie i obróbka granitu. Firma oferuje granitowe elementy wyposażenia wnętrz m.in. blaty kuchenne, łazienkowe, parapety, schody, posadzki oraz płyty elewacyjne, slaby i kostkę.

http://www.morstonetrade.pl/ - 4 Sie 2004

Śląskie Kruszywa Naturalne****

Firma SKN Opole z siedzibą w Krapkowicach działa jako wyłączny dystrybutor na terenie Polski kopalni wchodzących w skład Koncernu Basalt AG. Oprócz podstawowej działalności, jaką jest sprzedaż kruszyw SKN świadczy kompleksową obsługę odbiorców: dostawy loco budowa, doradztwo techniczne, dostawy innych materiałów budowlanych niezbędnych w drogownictwie.

http://www.skn.pl/ - 16 Lis 2001

Tarmac Kruszywa****

Tramac Kruszywa oferuje wysokiej jakości kruszywa budowlane: żwiry, piaski, mieszanki oraz grysy granitowe, kwarcytowe i szarogłazowe.

http://www.tarmac-kruszywa.pl/ - 9 Sie 2006

Techniart sklep internetowy****

Producent Polski znajdujący się na rynku już od ponad 30 lat. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą posadzek i kruszywa z którego wykonuje się bardzo wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości powierzchnie industrialne , techniczne jak również domowe. Od magazynu po domowy garaż i balkon - posadzka wykonana z żywicy będzie odporna na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć oraz środki chemiczne.

http://www.skleptechniart.pl/ - 30 Lis 2016