KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kamień i kruszywo (403)

Trawertyn cennik, płytki - www.trawertyn-marmur.pl****

Hurtownia Trawertyn-Marmur prowadzi sprzedaż wyrobów z kamienia naturalnego. Oferujemy płytki, kafelki oraz szereg innych rozwiązań z trawertynu oraz marmuru. Zapewniamy przystępny dla klientów cennik, wysokiej jakości wyroby znanych producentów oraz profesjonalną pomoc i obsługę.

http://www.trawertyn-marmur.pl/ - 16 Paź 2013

UNISTONE Sp. z o.o. - konglomeraty kwarcowe****

Firma UNISTONE Sp. z o.o. specjalizuje się w kamieniarstwie. W ofercie posiada blaty, schody oraz parapety z granitu. Oprócz tego proponuje również wybór produktów z konglomeratu kwarcowego. Działa na terenie Bielska-Białej oraz Katowic.

http://www.uni-stone.pl/ - 22 Lut 2017

Usługi koparką, wywrotką, sprzedaż kruszyw, rozbiórki, niwelacje****

Usługi koparką Oferujemy wykopy pod: Fundamenty Ogrodzenia Płyty szamba rowy Usługi Wywrotką Dla naszych klientów świadczymy usługi transportowe wywrotką na terenie powiatu pułtuskiego i powiatów w najbliższym sąsiedztwie. Bezpieczeństwo i terminowość to nasze priorytety. Rozbiórki, Niwelacje Oferujemy ręczne i mechaniczne prace wyburzeniowe oraz rozbiórkowe, przygotowując teren pod nową inwestycję. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, obsługiwanym przez wykwalifikowanych operatorów. Sprzedaż kruszyw Zajmujemy się sprzedażą: Żwiru Piasku Ziemii Kamieni innych kruszyw budowlanych i drogowych

http://www.uslugi-sprzetowe.pl/ - 24 Gru 2017

USŁUGI SPRZĘTOWO TRANSPORTOWE transport ciągników siodłowych****

Jeżeli potrzebujecie Państwo sprawnego, szybkiego i skutecznego transportu, w kraju czy za granicą, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy Usługi Sprzętowo-Transportowe Zbigniew Gajos, z Oleśnicy. Od wielu lat, specjalizujemy się w specjalistycznych usługach transportowych, maszyn rolniczych i budowlanych. Posiadamy naczepy niskopodwoziowe, wyposażone we wciągarki, a także naczepy służące do przewozu wysokich ciągników siodłowych. Proponujemy, ponadto, sprzedaż kruszyw drogowych, między innymi, piasku, żwiru, miału kamiennego, soli drogowej i kostki granitowej. Szybkie terminy, wszechstronną ofertę, kompetencję personelu oraz konkurencyjne ceny doceniają nasi stali klienci. Budujemy swoją renomę na fachowości, elastyczności, terminowości i niezawodności. Nasza szczegółowa oferta na stronie.

http://www.kruszywa-transport.com.pl/ - 5 Lut 2013

Węglosped****

Hurtownia materiałów budowlanych, sprzedaż węgla, miału, ekogroszku, kamieni ozdobnych, kostki granitowej

http://www.weglosped-siedlce.pl/ - 16 Sie 2012

Wielki Kanion - Kamień naturalny****

Hurtownia kamienia naturalnego, elewacyjnego, dekoracyjnego, ozdobnego, ogrodowego. Płytki, panele i mozaiki kamienne. Grys, żwir i kostka brukowa.

http://wielkikanion.pl/ - 5 Wrz 2014

WILCZYŃSCY nagrobki piaseczno****

W Warszawie znajduje się firma Kamieniarstwo s.c. W.W. Wilczyńscy, która zaprasza Państwa do współpracy. Wykonujemy: parapety, schody, elewacje zewnętrzne, blaty kuchenne, blaty łazienkowe, posadzki, obudowy kominów, płaskorzeźby i nagrobki marmurowe. Zakupią u nas Państwo marmur, granit, konglomeraty kwarcowe i marmurowe. Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego zatrudniamy tylko doświadczonych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

http://www.kamieniarstwo-wilczynscy.pl/ - 10 Lut 2016

Witamy w firmie Millenium!****

Witryna firmy zajmującej się obróbką i montażem kamienia naturalnego. Na stronie prezentacja firmy i jej oferty oraz dane teleadresowe.

http://millenium.pnet.pl/ - 29 Kwi 2003

Wrimar - blaty, schody, parapety granitowe, elewacje z kamienia****

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji wyrobów z kamienia naturalnego. W naszej ofercie znajdują się przedmioty z granitu, marmuru, piaskowca, trawertynu. Wykonujemy z ich użyciem blaty, schody, parapety, a nawet elewacje. Nasze propozycje zapewniają efektowny wygląd.

http://wrimar.pl/ - 27 Mar 2015

Www.jadar.pl****

Witryna internetowa firmy Jadar.Na stronie można znaleźć opisy i zdjęcia oferowanych produktów ( kostka brukowa) , a także poradnik jak układac kostkę.

http://www.jadar.pl/ - 11 Lip 2001