KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kamień i kruszywo (397)

USŁUGI SPRZĘTOWO TRANSPORTOWE transport ciągników siodłowych****

Jeżeli potrzebujecie Państwo sprawnego, szybkiego i skutecznego transportu, w kraju czy za granicą, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy Usługi Sprzętowo-Transportowe Zbigniew Gajos, z Oleśnicy. Od wielu lat, specjalizujemy się w specjalistycznych usługach transportowych, maszyn rolniczych i budowlanych. Posiadamy naczepy niskopodwoziowe, wyposażone we wciągarki, a także naczepy służące do przewozu wysokich ciągników siodłowych. Proponujemy, ponadto, sprzedaż kruszyw drogowych, między innymi, piasku, żwiru, miału kamiennego, soli drogowej i kostki granitowej. Szybkie terminy, wszechstronną ofertę, kompetencję personelu oraz konkurencyjne ceny doceniają nasi stali klienci. Budujemy swoją renomę na fachowości, elastyczności, terminowości i niezawodności. Nasza szczegółowa oferta na stronie.

http://www.kruszywa-transport.com.pl/ - 5 Lut 2013

Węglosped****

Hurtownia materiałów budowlanych, sprzedaż węgla, miału, ekogroszku, kamieni ozdobnych, kostki granitowej

http://www.weglosped-siedlce.pl/ - 16 Sie 2012

Wielki Kanion - Kamień naturalny****

Hurtownia kamienia naturalnego, elewacyjnego, dekoracyjnego, ozdobnego, ogrodowego. Płytki, panele i mozaiki kamienne. Grys, żwir i kostka brukowa.

http://wielkikanion.pl/ - 5 Wrz 2014

WILCZYŃSCY nagrobki piaseczno****

W Warszawie znajduje się firma Kamieniarstwo s.c. W.W. Wilczyńscy, która zaprasza Państwa do współpracy. Wykonujemy: parapety, schody, elewacje zewnętrzne, blaty kuchenne, blaty łazienkowe, posadzki, obudowy kominów, płaskorzeźby i nagrobki marmurowe. Zakupią u nas Państwo marmur, granit, konglomeraty kwarcowe i marmurowe. Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego zatrudniamy tylko doświadczonych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

http://www.kamieniarstwo-wilczynscy.pl/ - 10 Lut 2016

Witamy w firmie Millenium!****

Witryna firmy zajmującej się obróbką i montażem kamienia naturalnego. Na stronie prezentacja firmy i jej oferty oraz dane teleadresowe.

http://millenium.pnet.pl/ - 29 Kwi 2003

Wrimar - blaty, schody, parapety granitowe, elewacje z kamienia****

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji wyrobów z kamienia naturalnego. W naszej ofercie znajdują się przedmioty z granitu, marmuru, piaskowca, trawertynu. Wykonujemy z ich użyciem blaty, schody, parapety, a nawet elewacje. Nasze propozycje zapewniają efektowny wygląd.

http://wrimar.pl/ - 27 Mar 2015

Www.jadar.pl****

Witryna internetowa firmy Jadar.Na stronie można znaleźć opisy i zdjęcia oferowanych produktów ( kostka brukowa) , a także poradnik jak układac kostkę.

http://www.jadar.pl/ - 11 Lip 2001

WYTWÓRNIA PREFABRYKATÓW I MAS BETONOWYCH masy betonowe****

Betonmax to prawdziwy profesjonalista w zakresie produkcji mas betonowych i prefabrykantów takich jak: bloczki oraz pustaki. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy zagwarantują Państwu satysfakcję z usług. W ofercie firmy znajduje się sprzedaż atestowanych betonów konstruktywnych, wodoszczelnych, samozagęszczalnych, posadzkowych, zapraw murarskich wraz transportem i pompowaniem. Dodatkową aktywnością Betonmaxu jest wynajem koparek ładowarek, wywrotek 4 osiowych, a także ciągników siodłowych wywrotek. Firma stale monitoruje jakość wyrobów jak i również sprawność urządzeń, ciesząc się stale rosnącym zaufaniem grona klientów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z referencjami oraz kontaktu, na stronie.

http://www.betonmax.pl/ - 4 Sty 2013

Zakład kamieniarki Poznań - GranMar Plus****

GranMar Plus to zakład kamieniarski z Poznania specjalizujący się w obróbce marmuru oraz granitu. W ofercie blaty, parapety kominki i wiele więcej

http://www.granmarplus.pl/ - 25 Lut 2014

Zakład kamieniarski: tablice nagrobkowe, posadzki, meble granitowe****

Zakład kamieniarski Kamieniarstwo Kurnicki - Strzegom. Wykonujemy: grobowce, nagrobki granitowe, nagrobki pojedyncze i podwójne. W ofercie też tablice nagrobkowe, blaty, posadzki granitowe i meble granitowe. Zakład kamieniarski zaprasza po nagrobki, tablice nagrobkowe oraz meble granitowe.

http://www.kurnickigranit.c1.net.pl/ - 13 Kwi 2013