KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kamień i kruszywo (400)

Zakład kamieniarki Poznań - GranMar Plus****

GranMar Plus to zakład kamieniarski z Poznania specjalizujący się w obróbce marmuru oraz granitu. W ofercie blaty, parapety kominki i wiele więcej

http://www.granmarplus.pl/ - 25 Lut 2014

Zakład kamieniarski: tablice nagrobkowe, posadzki, meble granitowe****

Zakład kamieniarski Kamieniarstwo Kurnicki - Strzegom. Wykonujemy: grobowce, nagrobki granitowe, nagrobki pojedyncze i podwójne. W ofercie też tablice nagrobkowe, blaty, posadzki granitowe i meble granitowe. Zakład kamieniarski zaprasza po nagrobki, tablice nagrobkowe oraz meble granitowe.

http://www.kurnickigranit.c1.net.pl/ - 13 Kwi 2013

Zakład Murarsko-Kamieniarski****

Wyroby z granitu, kominki, schody, nagrobki, parapety i inne, wykonanie, montaż i dowóz

http://kielczagranit.com/ - 18 Mar 2004

Zielke****

Firma Zielke z Trójmiasta specjalizuje się w obróbce kamienia naturalnego. Oferujemy między innymi blaty granitowe, schody i parapety marmurowe. Zapraszamy serdecznie wszystkich z Gdańska i całego Trójmiasta.

http://www.zielke.elblag.pl/ - 26 Mar 2013

ZPKB "Gramar" - Bojano k.Gdyni****

Zakład Przerobu Kamienia Budowlanego "Gramar" - Bojano k.Gdyni oferuje: schody, kominki, blaty kuchenne i inne - wszystko czego potrzebujesz z marmuru, granitu i konglomeratu.

http://www.gramar-gdynia.pl/ - 22 Mar 2005

ŻWIROMAX U. BRDOŃ rozbiórki łódź****

Żwiromax to firma, jaka funkcjonuje w branży już od 1995 roku, a jej zasadniczą działalnością jest sprzedaż kruszyw pochodzących z własnej kopalni. Kładziemy nacisk na profesjonalną i kompleksową obsługę naszych Odbiorców, jakim proponujemy odśnieżanie, wywóz odpadów, wykonywanie wykopów pod fundamenty oraz stawy, przeprowadzanie rozbiórek, zasypywanie fundamentów oraz pozostałe roboty ziemne. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie i realizują swą pracę na wysokim poziomie. Gwarantujemy pełne zadowolenie oraz profesjonalizm. Więcej informacji oraz dane teleadresowe znajdują się na naszej stronie www, na którą zapraszamy.

http://piasekzwiromax.com.pl/ - 22 Lis 2013

Żwirownia Gremir w Lęborku****

Żwirownia zajmuje się sprzedażą kruszywa mineralnego, takiego jak: piaski, pospółka, mieszanki żwirowo-piaskowe, żwiry, kamień otoczak, ziemia urodzajna wysokiej jakości.

http://www.gremir.pl/ - 18 Maj 2018

M a r m u r g r a***

Na stronie znajdują się informacje o usługach, meteriałach, sztuce...

http://www.marmurgran.com/ - 19 Kwi 2004

Agglomarmur, konglomerat, agglomarmury cementowe, konglomeraty kwarcytowe i granitowe.***

Witryna w całości poświęcona jest konglomeratom. Znajdziesz tu prezentację urządzeń, ich cennik, informacje o zastosowaniu i konserwacji.

http://www.konglomeraty.hg.pl/ - 18 Wrz 2003

Alarmy - radiosterowniki DEMIT***

Systemy alarmowe, radiosterowniki bram, rolet. Produkcja-Hurt-Detal-Montaż. Piaskowiec - elewacje kominki itp. Na stronie informacje o ofercie.

http://www.demit.republika.pl/ - 28 Lis 2001