KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kamień i kruszywo (403)

Www.mega-stone.pl****

Szukacie wysokiej jakości płyt granitowych i/lub marmurowych? Zapraszamy do zapoznania z ofertą firmy Mega-Stone z Witkowa, która choć na rynku jest młodą firmą, w branży kamieniarskiej funkcjonuje od 20 lat. W swojej ofercie posiadamy kamienie z Indii, Włoch i Chin. Działamy na terenie Polski i Wielkiej Brytanii, a kierujemy ją głównie do kamieniarzy. Realizujemy indywidualne zamówienia i zawsze monitorujemy transfer produktów. Zapewniamy dostępność różnego rodzaju płyt w różnych wymiarach, a klientom oferujemy możliwość negocjowania cen. Zapraszamy do kontaktu!

http://www.mega-stone.pl/ - 10 Maj 2018

Www.metamar.pl****

Metamar Polska Sp. z o. o. z Woli Mrokowskiej to polska hurtownia kamienia naturalnego jednego z największych w Turcji producentów elementów kamiennych - slabów, płytek, mozaik, obiektów przestrzennych. W swojej ofercie posiadamy ponad 100 rodzajów kamieni, zarówno w wysokiej jakości płyty wielkoformatowe, jak i gotowe elementy. Współpracujemy z architektami, zakładami kamieniarskimi, firmami budowlanymi i deweloperami. Posiadamy bogatą ofertę kamieni do aranżacji wnętrz, a także elewacji, chodników i tarasów. Służymy profesjonalnym doradztwem. Zapraszamy do kontaktu!

http://metamar.pl/ - 22 Mar 2018

WYTWÓRNIA PREFABRYKATÓW I MAS BETONOWYCH masy betonowe****

Betonmax to prawdziwy profesjonalista w zakresie produkcji mas betonowych i prefabrykantów takich jak: bloczki oraz pustaki. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy zagwarantują Państwu satysfakcję z usług. W ofercie firmy znajduje się sprzedaż atestowanych betonów konstruktywnych, wodoszczelnych, samozagęszczalnych, posadzkowych, zapraw murarskich wraz transportem i pompowaniem. Dodatkową aktywnością Betonmaxu jest wynajem koparek ładowarek, wywrotek 4 osiowych, a także ciągników siodłowych wywrotek. Firma stale monitoruje jakość wyrobów jak i również sprawność urządzeń, ciesząc się stale rosnącym zaufaniem grona klientów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z referencjami oraz kontaktu, na stronie.

http://www.betonmax.pl/ - 4 Sty 2013

Zakład kamieniarki Poznań - GranMar Plus****

GranMar Plus to zakład kamieniarski z Poznania specjalizujący się w obróbce marmuru oraz granitu. W ofercie blaty, parapety kominki i wiele więcej

http://www.granmarplus.pl/ - 25 Lut 2014

Zakład kamieniarski: tablice nagrobkowe, posadzki, meble granitowe****

Zakład kamieniarski Kamieniarstwo Kurnicki - Strzegom. Wykonujemy: grobowce, nagrobki granitowe, nagrobki pojedyncze i podwójne. W ofercie też tablice nagrobkowe, blaty, posadzki granitowe i meble granitowe. Zakład kamieniarski zaprasza po nagrobki, tablice nagrobkowe oraz meble granitowe.

http://www.kurnickigranit.c1.net.pl/ - 13 Kwi 2013

Zakład Murarsko-Kamieniarski****

Wyroby z granitu, kominki, schody, nagrobki, parapety i inne, wykonanie, montaż i dowóz

http://kielczagranit.com/ - 18 Mar 2004

Zielke****

Firma Zielke z Trójmiasta specjalizuje się w obróbce kamienia naturalnego. Oferujemy między innymi blaty granitowe, schody i parapety marmurowe. Zapraszamy serdecznie wszystkich z Gdańska i całego Trójmiasta.

http://www.zielke.elblag.pl/ - 26 Mar 2013

ZPKB "Gramar" - Bojano k.Gdyni****

Zakład Przerobu Kamienia Budowlanego "Gramar" - Bojano k.Gdyni oferuje: schody, kominki, blaty kuchenne i inne - wszystko czego potrzebujesz z marmuru, granitu i konglomeratu.

http://www.gramar-gdynia.pl/ - 22 Mar 2005

ŻWIROMAX U. BRDOŃ rozbiórki łódź****

Żwiromax to firma, jaka funkcjonuje w branży już od 1995 roku, a jej zasadniczą działalnością jest sprzedaż kruszyw pochodzących z własnej kopalni. Kładziemy nacisk na profesjonalną i kompleksową obsługę naszych Odbiorców, jakim proponujemy odśnieżanie, wywóz odpadów, wykonywanie wykopów pod fundamenty oraz stawy, przeprowadzanie rozbiórek, zasypywanie fundamentów oraz pozostałe roboty ziemne. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie i realizują swą pracę na wysokim poziomie. Gwarantujemy pełne zadowolenie oraz profesjonalizm. Więcej informacji oraz dane teleadresowe znajdują się na naszej stronie www, na którą zapraszamy.

http://piasekzwiromax.com.pl/ - 22 Lis 2013

Żwirownia Gremir w Lęborku****

Żwirownia zajmuje się sprzedażą kruszywa mineralnego, takiego jak: piaski, pospółka, mieszanki żwirowo-piaskowe, żwiry, kamień otoczak, ziemia urodzajna wysokiej jakości.

http://www.gremir.pl/ - 18 Maj 2018