KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kamień i kruszywo (407)

Zielke****

Firma Zielke z Trójmiasta specjalizuje się w obróbce kamienia naturalnego. Oferujemy między innymi blaty granitowe, schody i parapety marmurowe. Zapraszamy serdecznie wszystkich z Gdańska i całego Trójmiasta.

http://www.zielke.elblag.pl/ - 26 Mar 2013

ZPKB "Gramar" - Bojano k.Gdyni****

Zakład Przerobu Kamienia Budowlanego "Gramar" - Bojano k.Gdyni oferuje: schody, kominki, blaty kuchenne i inne - wszystko czego potrzebujesz z marmuru, granitu i konglomeratu.

http://www.gramar-gdynia.pl/ - 22 Mar 2005

ŻWIROMAX U. BRDOŃ rozbiórki łódź****

Żwiromax to firma, jaka funkcjonuje w branży już od 1995 roku, a jej zasadniczą działalnością jest sprzedaż kruszyw pochodzących z własnej kopalni. Kładziemy nacisk na profesjonalną i kompleksową obsługę naszych Odbiorców, jakim proponujemy odśnieżanie, wywóz odpadów, wykonywanie wykopów pod fundamenty oraz stawy, przeprowadzanie rozbiórek, zasypywanie fundamentów oraz pozostałe roboty ziemne. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie i realizują swą pracę na wysokim poziomie. Gwarantujemy pełne zadowolenie oraz profesjonalizm. Więcej informacji oraz dane teleadresowe znajdują się na naszej stronie www, na którą zapraszamy.

http://piasekzwiromax.com.pl/ - 22 Lis 2013

Żwirownia Gremir w Lęborku****

Żwirownia zajmuje się sprzedażą kruszywa mineralnego, takiego jak: piaski, pospółka, mieszanki żwirowo-piaskowe, żwiry, kamień otoczak, ziemia urodzajna wysokiej jakości.

http://www.gremir.pl/ - 18 Maj 2018

M a r m u r g r a***

Na stronie znajdują się informacje o usługach, meteriałach, sztuce...

http://www.marmurgran.com/ - 19 Kwi 2004

Agglomarmur, konglomerat, agglomarmury cementowe, konglomeraty kwarcytowe i granitowe.***

Witryna w całości poświęcona jest konglomeratom. Znajdziesz tu prezentację urządzeń, ich cennik, informacje o zastosowaniu i konserwacji.

http://www.konglomeraty.hg.pl/ - 18 Wrz 2003

Alarmy - radiosterowniki DEMIT***

Systemy alarmowe, radiosterowniki bram, rolet. Produkcja-Hurt-Detal-Montaż. Piaskowiec - elewacje kominki itp. Na stronie informacje o ofercie.

http://www.demit.republika.pl/ - 28 Lis 2001

ALUSTAR sp. z o.o.***

Zajmujemy się produkcją i dostarczaniem unikatowych elementów wyposażenia wnętrz z kamienia naturalnego. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy, meble, panele, płyty - wszystko wykonane z kamienia.

http://alustar.pl/ - 5 Lut 2004

AMD Stone - kompleksowe wykonawstwo prac kamieniarskich***

AMD Stone jest firmą produkcyjno-usługową specjalizującą się w wykonywaniu wyrobów z kamienia naturalnego. Oferta, galeria, dane kontaktowe,

http://www.amdstone.pl/ - 30 Wrz 2004

ANGUS YOUNG - kolumny i sztukateria. Warszawa***

Wykonawstwo kolumn mogących stanowić gustowny element dekoracyjny każdej nieomal rezydencji, domu, czy wnętrza. Na stronie znajdziesz przykłady kolumn współczesnych oraz antycznych, informacje techniczne oraz dane kontaktowe.

http://www.entasis.pl/ - 6 Sty 2006