KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kamień i kruszywo (404)

Żwirownia Gremir w Lęborku****

Żwirownia zajmuje się sprzedażą kruszywa mineralnego, takiego jak: piaski, pospółka, mieszanki żwirowo-piaskowe, żwiry, kamień otoczak, ziemia urodzajna wysokiej jakości.

http://www.gremir.pl/ - 18 Maj 2018

M a r m u r g r a***

Na stronie znajdują się informacje o usługach, meteriałach, sztuce...

http://www.marmurgran.com/ - 19 Kwi 2004

Agglomarmur, konglomerat, agglomarmury cementowe, konglomeraty kwarcytowe i granitowe.***

Witryna w całości poświęcona jest konglomeratom. Znajdziesz tu prezentację urządzeń, ich cennik, informacje o zastosowaniu i konserwacji.

http://www.konglomeraty.hg.pl/ - 18 Wrz 2003

Alarmy - radiosterowniki DEMIT***

Systemy alarmowe, radiosterowniki bram, rolet. Produkcja-Hurt-Detal-Montaż. Piaskowiec - elewacje kominki itp. Na stronie informacje o ofercie.

http://www.demit.republika.pl/ - 28 Lis 2001

ALUSTAR sp. z o.o.***

Zajmujemy się produkcją i dostarczaniem unikatowych elementów wyposażenia wnętrz z kamienia naturalnego. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy, meble, panele, płyty - wszystko wykonane z kamienia.

http://alustar.pl/ - 5 Lut 2004

AMD Stone - kompleksowe wykonawstwo prac kamieniarskich***

AMD Stone jest firmą produkcyjno-usługową specjalizującą się w wykonywaniu wyrobów z kamienia naturalnego. Oferta, galeria, dane kontaktowe,

http://www.amdstone.pl/ - 30 Wrz 2004

ANGUS YOUNG - kolumny i sztukateria. Warszawa***

Wykonawstwo kolumn mogących stanowić gustowny element dekoracyjny każdej nieomal rezydencji, domu, czy wnętrza. Na stronie znajdziesz przykłady kolumn współczesnych oraz antycznych, informacje techniczne oraz dane kontaktowe.

http://www.entasis.pl/ - 6 Sty 2006

Art Granit- producent kostki granitowej***

W ofercie firmy znajduje się kostka granitowa, piaskowiec, krawężniki granitowe, płyty granitowe. Jako producent kostki granitowej firma prowadzi działalność produkcyjno-handlową w zakresie przerobu granitu, piaskowca, łupku i innych kamieni naturalnych. Konkurencyjne ceny i profesjonalna obsługa.

http://www.artgranit.pl/ - 16 Sie 2010

Art Styl***

Studio twórcze, produkcja i sprzedaż ozdobnych kolumn, gzymsów i figur ogrodowych. Na stronie prezentacja oferty, przykłady realizacji, dane teleadresowe i mapa dojazdu.

http://www.artstyl.nrs.pl/ - 9 Gru 2003

Art-Bruk - układanie kostki brukowej, mała architektura***

Usługi brukarskie, mała architektura. Układanie nawierzchni z kostki brukowej, kostki betonowej, kamienia naturalnego. Wykonywanie i budowa parkingów, ścieżek, chodników, dróg dojazdowych, ogrodów i inne usługi brukarskie. Brukarstwo woj. śląskie i małopolskie.

http://www.artbruk.infofirma.pl/ - 27 Lut 2004