KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kamień i kruszywo (409)

Globgranit - Wyroby z granitu****

Strona internetowa firmy Globgranit. Dostarczamy produkty i wyroby z granitu - schody, krawężniki, płyty chodnikowe, kostkę, elementy elewacyjne i tanie kruszywa.

http://budowlany.globgranit.pl/ - 14 Mar 2016

Gold-Granit - kostka granitowa, płyty i krawężniki****

Producent kamienia naturalnego Gold-Granit oferuje najwyższej jakości wyroby: płyty, krawężniki i parapety. W asortymencie znajduje się również kostka granitowa oraz opornik surowo łupany.

http://www.gold-granit.pl/ - 21 Lut 2017

Granimex****

Firma "GRANIMEX" zajmuje się sprzedażą granitu, marmuru, konglomeratów na potrzeby budownictwa, liter i ozdób z brązu, sprzętu i środków chemicznych do obróbki kamienia. Na stronie pełna oferta z opisem.

http://www.granimex.home.pl/ - 10 Lip 2002

GRANIT.****

Witryna firmy oferującej profesionalne usługi brukarskie. Znajdziesz tu prezentację firmy i jej usług, galerię z dotychczasowymi realizacjami oraz dane teleadresowe.

http://www.granit.waw.pl/ - 30 Gru 2002

Graniteland - wyroby z kamienia naturalnego****

Strona internetowa firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą wyrobów z kamienia naturalnego. Graniteland poleca między innymi takie rozwiązania, jak blaty kuchenne z marmuru lub granitu.

http://www.graniteland.pl/ - 29 Lis 2018

GRANITEX- KAMIENIARSTWO****

Granitex - Kamieniarstwo tylko granit, nagrobki we wszystkich kolorach, płyty granitowe, kostka granitowa, kolumny, parapety, schody, kominki granitowe, meble ogrodowe, usługi kamieniarskie.

http://www.granitex.info.pl/ - 21 Lut 2005

GRANITEX układanie bruku Koszalin****

W Chałupach koło Świeszyna znajduje się Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Granitex, jakie od 1995 roku oferuje swoje usługi. Główna nasza specjalizacja to usługi z zakresu prac brukarsko - kamieniarskich. Oferujemy: układanie nawierzchni z kamieni lub kostki brukowej, wykonanie ogrodzeń kamiennych, gabionów i małej architektury ogrodowej w tym grille, wędzarnie, oczka wodne, murki i tarasy. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Praktyka i profesjonalizm w zawodzie pozwala nam nie tylko oferować wysoki standard usług, ale również daje elastyczność oraz otwarcie na nowe pomysły. Szczegółowe wiadomości o firmie znajdują się na stronie internetowej.

http://granit-ex.com/ - 20 Lis 2015

Graniton - kamień naturalny, granit, marmur****

Graniton - importer i dystrybutor wyrobów z kamienia naturalnego. Oferuje wysokiej jakości produkty z granitu takie jak pomniki, nagrobki, grobowce, tablice nagrobkowe, ścianki, płytki podłogowe i okładzinowe oraz parapety z szerokiej gamy marmurów i granitów z całego świata.

http://www.graniton.com.pl/ - 29 Sty 2008

Granmar****

Strona prezentuje kilkanaście kolekcji kamieni oraz gotowe aranżacje wnętrz z ich zastosowaniem, zawiera informacje o materiałach, dane techniczne, dane teleadresowe, zapytanie ofertowe.

http://www.granmar.pl/ - 12 Wrz 2001

GRAN-POL - marmur, granit, konglomeraty****

Główną ofertą firmy są wyroby z kamienia naturalnego oraz konglomeratów marmurowych - materiału zbliżonego właściwościami do naturalnego kamienia, który jest mieszanką kruszywa oraz żywicy. Na stronie znajdziesz informacje dotyczące kamienia i konglomeratów oraz przykłady ich wykorzystania.

http://www.gran-pol.ig.pl/ - 14 Mar 2003