KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kamień i kruszywo (405)

Hermes Gabro Stone****

Importer kamienia naturalnego z Chin i Indii. W ofercie wiele rodzajów granitu, marmuru i łupka naturalnego.

http://hermesgabrostone.com.pl/ - 14 Kwi 2004

Hurtownia kamienia World&Stone. Wyroby z kamienia naturalnego.****

Hurtownia kamienia World&Stone z siedzibą w Luboniu koło Poznania od ponad trzydziestu lat oferuje wyroby z kamienia naturalnego w wielu postaciach. Nasza firma zajmuję się sprzedażą m.in takich produktów jak: płytki granitowe i marmurowe, slaby, płyty z kamienia, parapety z kamienia, czy schody kamienne. Ponadto sklep World&Stone w swojej ofercie posiada bardzo interesujące dodatki ogrodowe: kule z kamienia, fontanny ogrodowe, rzeźby kamienne oraz wiele innych intrygujących towarów. Dysponujemy zaawansowanym i nowoczesnym sprzętem do obróbki kamienia, dlatego też jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające projekty i zamówienia naszych klientów. Na życzenie naszych klientów możemy wysłać próbki kamienia, a także umożliwiamy Państwu osobiste odwiedzenie naszego sklepu i obejrzenie wszystkich naszych wyrobów na żywo.

http://sklep.worldstone.pl/ - 12 Wrz 2017

Impekstir Operations - granitowe płyty chodnikowe****

Nawierzchniowe materiały, kostka granitowa szara płomieniowana i kolorowe kostki, krawężniki peronowe i oporniki, oraz chodnikowe płyty kamienne wraz z dostawą na budowę, polecamy wykonawców, na stronie użyteczne porady, obsługujemy również firmy zajmujące się modernizacją dróg.

http://impekstir.pl/ - 2 Maj 2018

Import granitu i marmuru - płytki, schody, nagrobki | Stone-Express****

Import produktów z kamienia naturalnego - płytki, blaty, schody, nagrobki z granitu i marmuru.

http://stone-express.eu/ - 26 Maj 2017

Interkam****

Strona firmy kamieniarskiej świadczącej usługi od dostawy kamieni po montaż.

http://www.interkam.com.pl/ - 5 Kwi 2000

KAMAR S.C.****

Witryna hurtowni kamienia i prywatnego składu celnego oferujących bloki, płyty i akcesoria kamieniarskie. Znajdziesz tu szczegóły oferty, informacje o firmach i o stosowanych przez nie technologiach.

http://www.kamar.net.pl/ - 15 Lis 2002

KAMECKI RADOSŁAW podbudówka 0-31,5****

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Radosław Kamecki, która mieści się Elblągu. W naszym asortymencie dostępne są kruszywa przeróżnej wielkości, a także materiały takie jak piach i żwir, jakie są przydadzą się na każdej budowie. Zachęcamy do podjęcia współpracy z nami zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców z branży budowlanej. Polecamy przystępne ceny naszego asortymentu, a dla stałych odbiorców przygotowaliśmy dodatkowe zniżki. Zapewniamy również transport piasku, żwiru i kruszyw naszymi samochodami ciężarowymi. Więcej dowiesz się z naszej strony internetowej.

http://www.kruszywaelblag.pl/ - 18 Maj 2016

Kamex - Tralki, Kolumny, Balustrady i Kamień Ścienny****

Firma Kamex oferuje tralki, kolumny betonowe, balustrady, kamień ścienny oraz galanterię betonową na terenie całej Polski. Na stronie galeria prac.

http://kamex.bls.pl/ - 22 Maj 2003

Kamieniarstwo - nagrobki, grobowce, schody ****

Zakład Kamieniarski Andrzej Woźniak Strzegom woj. dolnośląskie. Specjalizacja firmy to nagrobki, grobowce, posadzki, schody, parapety, podłogi, lady, blaty kuchenne i inne elementy wykończenia domu. W ofercie także obróbka kamienia. Na stronie oferta, galeria zdjęć i formularz.

http://www.wozniak.comweb.pl/ - 11 Mar 2003

Kamieniarstwo Budowlane - Bogulak. Wiązowna****

Strona firmy kamieniarskiej działającej od 1981 roku, specjalizującej się w produkcji kominków, schodów, posadzek, blatów kuchennych, parapetów itp.

http://www.bogulak.pl/ - 6 Sty 2006