KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kamień i kruszywo (401)

Kamieniarstwo nagrobki - Zakład kamieniarski Baha****

Kamieniarstwo nagrobki granitowe, tablice nagrobkowe-napisowe, rzeźby, płaskorzeźby, liternictwo, grawery, grobowce, galeria, wzory nagrobków.

http://kamieniarstwonagrobki.pl/ - 22 Sty 2015

Kamieniarstwo, obudowa kominka, kominki Małopolska - Lumar Nowy Targ****

Domeną firmy Lumar z Nowego Targu w Małopolsce jest kamieniarstwo. Z kamienia naturalnego wykonujemy takie realizacje, jak: obudowa kominka, kominki marmurowe oraz kaflowe, schody, meble, blaty, parapety i inne.

http://www.kominki-lumar.com/ - 4 Cze 2013

Kamieniarstwo Poznań - nagrobki, schody, blaty, elewacje****

Od początku istnienia firmy Kamieniarstwo Wawrzyniak zajmujemy się obróbką kamienia naturalnego. Swoje usługi kierujemy szczególnie dla klientów z Wielkopolski. Kamień naturalny jest materiałem trudnym w obróbce, jednak niezwykle wdzięcznym, jeżeli chodzi o trwałość, wytrzymałość i estetykę elementów wykończeniowych mieszkań, czy domów, z niego wytworzonych. Mając na uwadze zadowolenie naszych Klientów do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Szeroki wybór materiałów pozwoli na dopasowanie schodów, podłóg, blatów i innych elementów do wystroju kuchni, łazienki, czy przedpokoju. Nasze produkty to gwarancja dobrej jakości.

http://www.wawrzyniak.com.pl/ - 2 Mar 2016

Kamieniarstwo Puchalscy****

Firma zajmuje się kamieniarstwem i liternictwem nagrobkowym w regionie łódzkim - na stronie przedstawiono bogatą ofertę wraz ze zdjęciami.

http://www.puchalscy.of.pl/ - 23 Paź 2001

Kamienie naturalne****

Największy wybór kamienia naturalnego w Polsce. Kamień dla budownictwa. Ponad 1200 rodzajów, wyceny on-line, szybka wyszukiwarka, widok pseudo 3D.

http://kamienienaturalne.com/ - 23 Gru 2003

Kamień dekoracyjny na ścianę, kamień naturalny - Incana****

Jako producent kamienia dekoracyjnego i elewacyjnego, działający na rynku od 2005 roku, mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą bogatą ofertę, którą sukcesywnie rozszerzamy. W naszej palecie znajdą Państwo również kamień naturalny, dekoracyjny na ścianę, płytki elewacyjne, kamieniopodobne oraz ceramiczne podłogowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny!

http://www.strefakamienia.pl/ - 19 Mar 2013

Kamień elewacyjny****

Firma zajmuje się dystrybucją kamienia elewacyjnego: ciętego i nieregularnego.

http://www.wszystkozkamienia.pl/ - 14 Gru 2013

Kamień Ogrodowy i Elewacyjny: kamien-dolnoslaski.pl****

Kamień dolnośląski - Producent wyrobów z kamienia naturalnego. Kamień elewacyjny i ogrodowy. Łupek na elewacje i ścieżki. Kamień ozdobny i murowy. Zapraszamy do kontaktu.

http://www.kamien-dolnoslaski.pl/ - 9 Sie 2010

Kamień ogrodowy i elewacyjny, kamień surowy - Sosnowiec - DolinaKamienia.pl****

Kamień ogrodowy i elewacyjny, kamień surowy (bryły, głazy, płyty), kostka granitowa, gabiony i kamień gabionowy. Aktualny katalog. Hurt i detal - Sosonowiec

http://dolinakamienia.pl/ - 8 Cze 2013

Kin-Stone - granit i marmur****

W naszej ofercie znajdują się blaty, kominki oraz schody z trawertynu lub granitu. Zakład kamieniarski Kin-Stone poleca również podłogi z marmuru.

http://www.kinstone.pl/ - 18 Sie 2017