KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kamień i kruszywo (409)

Kamieniarstwo Budowlane - Bogulak. Wiązowna****

Strona firmy kamieniarskiej działającej od 1981 roku, specjalizującej się w produkcji kominków, schodów, posadzek, blatów kuchennych, parapetów itp.

http://www.bogulak.pl/ - 6 Sty 2006

Kamieniarstwo budowlane, posadzki, parapety, kominki, schody - Marmur-Dulemba.pl****

Firma Marmur świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego kamieniarstwa budowlanego, od posadzek, przez parapety, elementy kominkowe, elewacje, schody, aż do wystroju łazienek czy też blatów kuchennych. Firma oferuje również kamienie stosowane w ogrodnictwie i małej architekturze: łupki, piaskowce, samorodki marmurowe. Proponuje także szeroką gamę produktów do czyszczenia, impregnacji i pielęgnacji kamienia.

http://www.marmur-dulemba.pl/ - 15 Kwi 2008

Kamieniarstwo nagrobki - Zakład kamieniarski Baha****

Kamieniarstwo nagrobki granitowe, tablice nagrobkowe-napisowe, rzeźby, płaskorzeźby, liternictwo, grawery, grobowce, galeria, wzory nagrobków.

http://kamieniarstwonagrobki.pl/ - 22 Sty 2015

Kamieniarstwo, obudowa kominka, kominki Małopolska - Lumar Nowy Targ****

Domeną firmy Lumar z Nowego Targu w Małopolsce jest kamieniarstwo. Z kamienia naturalnego wykonujemy takie realizacje, jak: obudowa kominka, kominki marmurowe oraz kaflowe, schody, meble, blaty, parapety i inne.

http://www.kominki-lumar.com/ - 4 Cze 2013

Kamieniarstwo Poznań - nagrobki, schody, blaty, elewacje****

Od początku istnienia firmy Kamieniarstwo Wawrzyniak zajmujemy się obróbką kamienia naturalnego. Swoje usługi kierujemy szczególnie dla klientów z Wielkopolski. Kamień naturalny jest materiałem trudnym w obróbce, jednak niezwykle wdzięcznym, jeżeli chodzi o trwałość, wytrzymałość i estetykę elementów wykończeniowych mieszkań, czy domów, z niego wytworzonych. Mając na uwadze zadowolenie naszych Klientów do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Szeroki wybór materiałów pozwoli na dopasowanie schodów, podłóg, blatów i innych elementów do wystroju kuchni, łazienki, czy przedpokoju. Nasze produkty to gwarancja dobrej jakości.

http://www.wawrzyniak.com.pl/ - 2 Mar 2016

Kamieniarstwo Puchalscy****

Firma zajmuje się kamieniarstwem i liternictwem nagrobkowym w regionie łódzkim - na stronie przedstawiono bogatą ofertę wraz ze zdjęciami.

http://www.puchalscy.of.pl/ - 23 Paź 2001

Kamieniarzlublin.pl - blaty kuchenne, parapety****

Kamień dekoracyjny zapewni Tobie i Twoim gościom odczucia wizualne jak żaden inny materiał. Blaty kuchenne, blaty łazienkowe, parapety czy schody z granitu odmienią Twoje wnętrza i nadadzą im luksusowego wyglądu. Już starożytni rzymianie docenili ten materiał i stosowali go przy najwspanialszych budowlach. Zakład kamieniarski „kamieniarzlublin.pl” z Lublina to jedna z najlepszych firm w kraju świadcząca usługi kamieniarskie. Wyroby z kamienia wychodzące z pod ręki ich kamieniarzy zachwycą każdego. Więc jeżeli szukasz takowych odwiedź podaną stronę internetową i przejrzyj ofertę.

http://kamieniarzlublin.pl/ - 10 Wrz 2018

Kamienie naturalne****

Największy wybór kamienia naturalnego w Polsce. Kamień dla budownictwa. Ponad 1200 rodzajów, wyceny on-line, szybka wyszukiwarka, widok pseudo 3D.

http://kamienienaturalne.com/ - 23 Gru 2003

Kamień dekoracyjny na ścianę, kamień naturalny - Incana****

Jako producent kamienia dekoracyjnego i elewacyjnego, działający na rynku od 2005 roku, mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą bogatą ofertę, którą sukcesywnie rozszerzamy. W naszej palecie znajdą Państwo również kamień naturalny, dekoracyjny na ścianę, płytki elewacyjne, kamieniopodobne oraz ceramiczne podłogowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny!

http://www.strefakamienia.pl/ - 19 Mar 2013

Kamień elewacyjny****

Firma zajmuje się dystrybucją kamienia elewacyjnego: ciętego i nieregularnego.

http://www.wszystkozkamienia.pl/ - 14 Gru 2013