KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kamień i kruszywo (409)

Kamień Ogrodowy i Elewacyjny: kamien-dolnoslaski.pl****

Kamień dolnośląski - Producent wyrobów z kamienia naturalnego. Kamień elewacyjny i ogrodowy. Łupek na elewacje i ścieżki. Kamień ozdobny i murowy. Zapraszamy do kontaktu.

http://www.kamien-dolnoslaski.pl/ - 9 Sie 2010

Kamień ogrodowy i elewacyjny, kamień surowy - Sosnowiec - DolinaKamienia.pl****

Kamień ogrodowy i elewacyjny, kamień surowy (bryły, głazy, płyty), kostka granitowa, gabiony i kamień gabionowy. Aktualny katalog. Hurt i detal - Sosonowiec

http://dolinakamienia.pl/ - 8 Cze 2013

Kin-Stone - granit i marmur****

W naszej ofercie znajdują się blaty, kominki oraz schody z trawertynu lub granitu. Zakład kamieniarski Kin-Stone poleca również podłogi z marmuru.

http://www.kinstone.pl/ - 18 Sie 2017

Kohut-kamien.pl****

Na oficjalnej stronie firmy Kohut znajduje się galeria oferowanych produktów, a więc wyrobów kamiennych do domu i ogrodu oraz kominków i kostki brukowej. W serwisie mieszczą się również informacje o przedsiębiorstwie i formularz kontaktowy.

http://kohut-kamien.pl/ - 24 Maj 2014

Komat aranżacje ogrodu Siemianowice, Czeladź, Będzin, Wojkowice****

Przygotowaliśmy dla Państwa kompleksową ofertę produktów, które pomogą urządzić nie tylko ogród, ale też otoczenie domu. Poprzez ogrodzenia, bruk, galanterię ogrodową i wiele innych - Komat zaspokoi gusta najbardziej wymagających użytkowników.

http://www.pieknyogrod.slask.pl/ - 20 Cze 2011

Kopalnia Granitu Wekom II Sp. z o.o****

Kopalnia Granitu WEKOM II została założona w latach 90-tych jako firma rodzinna, z kapitałem polskim. Od samego początku zajmowaliśmy się eksploatacją i przerobem granitu jedynie z własnego złoża. Nasze najbardziej charakterystyczne wyroby to: elementy surowo łupane a wiec kostka granitowa jak i kamień murowy. Krawężniki drogowe są rodzajem obrzeży przeznaczonych do budowy jezdni oraz dróg wszelkiego typu. Nasze kruszywa są głównym składnikiem betonu, co wpływa na jakość materiałów budowlanych. Są to bardzo trwałe materiały niezwykle odporne na działanie czynników atmosferycznych.

http://www.granit-kostrza.pl/ - 25 Sie 2014

Kopalnia Piasku Rzecznego Sieradz****

Strona poświęcona działalności Kopalni Piasku w Sieradzu. Opisuje zastosowanie kruszywa, jego najważniejsze cechy, sposób zamawiania oraz kontakt do firmy.

http://piasek-kopalnia.pl/ - 1 Cze 2015

Kopalnia Surowców Skalnych w Bartnicy****

Oferuje: grysy szlachetne do mas asfaltowych, grysy budowlane do betonów, tłucznie, mieszanki mineralne, kamień łamany do produkcj wełny mineralnej, kamień do robót regulacyjnych i ubezpieczeniowych, klińce oraz miały.

http://www.bartnica.com.pl/ - 14 Sty 2002

Kost-Granit****

Kost-Granit: kostka granitowa, kamien, piaskowiec, meble ogrodowe, kompozycje, kleje, siatki...

http://kost-granit.com.pl/ - 7 Wrz 2005

Kostka brukowa Łódź****

Witryna internetowa należąca do Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Rakowiecki. Firma specjalizuje się w sprzedaży i układaniu kostki brukowej i kostki granitowej. Na stronie www można zapoznać się ze szczegółami oferty firmy jak również zdjęciami realizacji.

http://www.rakowiecki.com.pl/ - 20 Cze 2011