KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kamień i kruszywo (401)

Kohut-kamien.pl****

Na oficjalnej stronie firmy Kohut znajduje się galeria oferowanych produktów, a więc wyrobów kamiennych do domu i ogrodu oraz kominków i kostki brukowej. W serwisie mieszczą się również informacje o przedsiębiorstwie i formularz kontaktowy.

http://kohut-kamien.pl/ - 24 Maj 2014

Komat aranżacje ogrodu Siemianowice, Czeladź, Będzin, Wojkowice****

Przygotowaliśmy dla Państwa kompleksową ofertę produktów, które pomogą urządzić nie tylko ogród, ale też otoczenie domu. Poprzez ogrodzenia, bruk, galanterię ogrodową i wiele innych - Komat zaspokoi gusta najbardziej wymagających użytkowników.

http://www.pieknyogrod.slask.pl/ - 20 Cze 2011

Kopalnia Granitu Wekom II Sp. z o.o****

Kopalnia Granitu WEKOM II została założona w latach 90-tych jako firma rodzinna, z kapitałem polskim. Od samego początku zajmowaliśmy się eksploatacją i przerobem granitu jedynie z własnego złoża. Nasze najbardziej charakterystyczne wyroby to: elementy surowo łupane a wiec kostka granitowa jak i kamień murowy. Krawężniki drogowe są rodzajem obrzeży przeznaczonych do budowy jezdni oraz dróg wszelkiego typu. Nasze kruszywa są głównym składnikiem betonu, co wpływa na jakość materiałów budowlanych. Są to bardzo trwałe materiały niezwykle odporne na działanie czynników atmosferycznych.

http://www.granit-kostrza.pl/ - 25 Sie 2014

Kopalnia Piasku Rzecznego Sieradz****

Strona poświęcona działalności Kopalni Piasku w Sieradzu. Opisuje zastosowanie kruszywa, jego najważniejsze cechy, sposób zamawiania oraz kontakt do firmy.

http://piasek-kopalnia.pl/ - 1 Cze 2015

Kopalnia Surowców Skalnych w Bartnicy****

Oferuje: grysy szlachetne do mas asfaltowych, grysy budowlane do betonów, tłucznie, mieszanki mineralne, kamień łamany do produkcj wełny mineralnej, kamień do robót regulacyjnych i ubezpieczeniowych, klińce oraz miały.

http://www.bartnica.com.pl/ - 14 Sty 2002

Kost-Granit****

Kost-Granit: kostka granitowa, kamien, piaskowiec, meble ogrodowe, kompozycje, kleje, siatki...

http://kost-granit.com.pl/ - 7 Wrz 2005

Kostka brukowa Łódź****

Witryna internetowa należąca do Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Rakowiecki. Firma specjalizuje się w sprzedaży i układaniu kostki brukowej i kostki granitowej. Na stronie www można zapoznać się ze szczegółami oferty firmy jak również zdjęciami realizacji.

http://www.rakowiecki.com.pl/ - 20 Cze 2011

Kostka granitowa, kamienie ogrodowe i budowlane - Perskie Oko****

Sprzedajemy i układamy kostkę granitową, kamienne płyty elewacyjne i chodnikowe, kamień murowy i ogrodowy. Projektujemy ogrody, budujemy elementy architektury ogrodowej - oczka wodne, kaskady, alpinaria, altany, kamienne grille ogrodowe.

http://www.perskieoko.pl/ - 21 Lip 2004

K.R. MICHALSCY kostka granitowa strzegom****

K.R. Michalscy to przedsiębiorstwo ze Strzegomia, które specjalizuje się w obróbce kamienia naturalnego, a w szczególności miejscowego granitu strzegomskiego. Surowiec ten jest przede wszystkim doceniany dzięki swoim właściwościom estetycznym i odpornościowym. Przedsiębiorstwo proponuje szeroki wachlarz wyrobów granitowych, takich jak płyty chodnikowe, płyty posadzkowe, krawężniki, kamienie murowe, stopnice bądź kostka brukowa. Do ich produkcji przedsiębiorstwo wykorzystuje jedynie profesjonalny sprzęt, dzięki któremu proponowany towar jest najwyższej jakości, zachowując przy tym konkurencyjne ceny. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej i zapoznania się z pełną ofertą.

http://granitymichalscy.pl/ - 19 Sie 2016

Krawężniki, palisady, kostki brukowe w Kielcach, Świętokrzyskie****

Centrum Kostki Brukowej Magnum Kielce - dystrybutor kostki brukowej w regionie woj. Świętokrzyskie. W ofercie też krawężniki, palisady, obrzeża, klinkier i granit. Projektowanie, sprzedaż i układanie kostki brukowej. Zapraszamy - granit, ogrodzenia i kostka brukowa Kielce.

http://www.kostki-brukowe.pl/ - 24 Wrz 2012