KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kamień i kruszywo (401)

Krawężniki, posadzki, schody i płyty granitowe - Brokerstone****

Budownictwo to dziedzina, na której Brokerstone zna się najlepiej. Wiele trudnych i wymagających realizacji było naszym udziałem. Wykonujemy między innymi wytrzymałe krawężniki, posadzki, schody i płyty granitowe z materiałów pochodzących od najlepszych producentów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

http://www.brokerstone.pl/ - 7 Sie 2013

Kruszywa****

Zapraszamy państwa do skorzystania z oferty firmy Kruszywa, która jest jednym z pierwszych w Polsce producentów kruszyw budowlanych. Dzięki usługom firmy Kruszywa nie musicie już przerywać pracy nad remontem czy budową aby jechać do składu materiałów po brakujące materiały. Łatwo, szybko, wygodnie i tanio kupicie je w firmie wydobywczej i zajmując się innymi pracami poczekacie na swoje zamówienie nie dłużej niż 2 dni a na terenie Szczecina wasze zamówienie dotrze do Was jeszcze tego samego dnia. Sprzedażą materiałów takich jak piasek oraz żwir zajmuje się Nabrzeże Regalica będące jednym z punktów sprzedaży piasku i żwiru. Nabrzeże Regalica należy do Szczecińskich Kopalni Surowców Mineralnych S.A. Kruszywa oferowane przez Nabrzeże produkowane są w kopalni Bielinek znajdującej się koło Cedyni, następnie są dostarczane do Szczecina drogą wodną a dokładniej barkami. Jest to najtańszy środek transportu, a to powoduje, że ceny oferowany materiałów takich jak żwir i piasek są konkurencyjne.

http://www.kruszywa.eu/ - 15 Wrz 2015

Kruszywa budowlane i ozdobne, naturalne, rozładunek wagonów - Rosiński Logistics****

Firma Rosiński Logistics sprzedaje kruszywo ozdobne i budowlane np. kruszywa drogowe i tłuczeń kolejowy. W ofercie firmy znajduje się piasek płukany, grysy i kruszywo do betonu. W ofercie firmy Rosiński Logistics są także usługi takie jak rozładunek wagonów oraz transport kolejowy w Polsce. Dobrze zorganizowane zaplecze logistyczne pozwala na działanie firmy w dowolnym miejscu kraju.

http://www.rl.net.pl/ - 12 Gru 2012

Kruszywacemex.pl****

Masz własną działalność? Na co dzień zajmujesz się budową dróg? Jesteś poważnym przedsiębiorcą i chcesz mieć do czynienia z wysokiej jakości produktami? Nasza kopalnia kruszywa chętnie podejmie z Tobą stałą współpracę. Jesteśmy specjalistami, którzy produkują cement, beton towarowy i kruszywa. Zapraszamy do kontaktu.

http://kruszywacemex.pl/ - 18 Maj 2017

Krzemex - firma kamieniarska****

Strona firmy zajmującej się produkcją materiałów ściernych, kamieni szlifierskich oraz uchwytów. Firma jest również autoryzowanym przedstawicielem hiszpańskiej firmy Abressa.

http://www.krzemex.pl/ - 21 Sie 2001

Kuchnie blaty granitowe****

Firma kuchnie granitowe jest firmą zajmującą się profesjonalnym wykonaniem blatów z granitu, schodów, parapetów. Duży wybór granitów i marmurów. W naszej ofercie jest wszystko niezbędne do wystroju wnętrz.

http://www.kuchniegranitowe.pl/ - 24 Sie 2010

Lauda Metalplast s.c.****

Prezentacja firmy z Krzęcina koło Krakowa specjalizującej się w produkcji systemów okotwieniowych do montażu elewacji kamiennych oraz produkcji balustrad i barierek.

http://www.lauda.com.pl/ - 24 Sty 2002

Leca Dom****

Marka Leca Zyskuje dużą popularność również w Polsce. Leca jest producentem oraz dystrybutorem Leca KERAMZYTU. Posiada on wiele możliwości oraz zastosowań. To materiał o wielu właściwościach, przez co ma tak wiele zastosowań zwłaszcza w budownictwie. System Leca BLOK to lekkie bloczki keramzytowe oraz pustaki, lekkie stropy Teriva, ciepłochłonne zaprawy, sypki materiał keramzytowy, a także niepalne kanały wentylacyjne, podkłady podłogowe oraz hydroizolacje. ul. Krasickiego 9, 83-140 Gniew tel.: 58 772 24 10 (11) leca@leca.pl http://lecadom.pl NIP: 593-26-06-867 KRS: 0000668601

http://lecadom.pl/ - 7 Sie 2018

Mała architektura- ogrodzenia, donice, schody, płytki chodnikowe, ławki, kosze - STYL-BET****

Witryna producenta elementów małej architektury w technologii betonu płukanego. Na stronie oferta, m.in.: ogrodzenia, schody, płytki chodnikowe, donice, kwietniki, słupki parkingowe, kosze uliczne, murki oporowe.

http://www.styl-bet.com.pl/ - 18 Wrz 2003

MAR-GRAN Sp. z o.o. - parapety w Warszawie****

Strona firmy zajmującej się obróbką oraz sprzedażą wyrobów kamieniarskich. W ofercie dostępne są m.in. granitowe blaty łazienkowe i kuchenne, a także parapety marmurowe bądź z konglomeratu. Hurtownia Mar-Gran znajduje się w Warszawie.

http://www.margran.pl/ - 23 Kwi 2015