KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kamień i kruszywo (401)

Marmur Łódź****

Dunkam jest producentem wyrobów z kamieni naturalnych m.in. granitu, marmuru, trawertynu, piaskowca, kwarcytu oraz onyxu.

http://www.dunkam.pl/ - 30 Maj 2012

Mc Granit Sp. z o.o. - blaty granitowe, marmurowe, parapety, schody****

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów z kamienia naturalnego. Wysokiej jakości materiał naturalny poddajemy starannej obróbce z wykorzystaniem sprawdzonych technik oraz zaawansowanych technologicznie urządzeń. Wykonujemy blaty, parapety i schody marmurowe oraz granitowe. Oferujemy wiele wariantów kolorystycznych.

http://mcgranit.eu/ - 18 Sty 2014

Multi-Tech****

Firma zajmuje się importem i obróbką kamienia naturalnego.

http://www.multi-tech.waw.pl/ - 20 Paź 2005

MURKAM - Hurt - Detal - Usługi kamieniarsko - budowlane. Kawle Dolne****

Strona Genowefy i Leszeka Czerwińskich. Firma MURKAM oferuje: import - export hurt - detal oraz usługi kamieniarsko- budowlane. Na stronie zdjęcia, informacje o firmie, kamieniach, wystroju.

http://www.murkam.com.pl/ - 12 Sty 2006

Nagrobki i pomniki Lublin****

Firma kamieniarska PUENTA prezentuje na stronie swoją ofertę. Galeria wykonanych prac oraz szczegółowy opis pomogą wybrać najlepszą usługę. W ofercie przede wszystkim nagrobki i pomniki oraz blaty i parapety.

http://www.kamieniarstwopuenta.pl/ - 1 Lis 2015

Nagrobki Szczecin****

Firma zajmuje się wykonawstwem pomników - nagrobków granitowych. Cechuje nas solidność i przystępna cena oraz szybkie terminy realizacji zamówień.

http://www.nagrobkiszczecin.pl/ - 17 Gru 2010

Nowa Era Kamienia****

Producent kamienia na elewacje, ogrodzenia, cokoły, ściany, kominy, kominki.

http://www.nowaerakamienia.pl/ - 18 Lip 2005

Orange Stone - nagrobki i blaty granitowe****

Zajmujemy się profesjonalną obróbką kamienia, w szczególności granitu. Wykonujemy między innymi blaty kuchenne i łazienkowe, nagrobki i grobowce, a także wiele innych rozwiązań. Działamy także jako hurtownia płyt granitowych. Oferujemy wyroby z dobrego gatunkowo materiału, odznaczającego się wysokimi walorami użytkowymi oraz estetycznymi. Wykorzystywany w produkcji granit pochodzi z Kanady, Hiszpanii, Brazylii, Szwecji i innych zakątków świata. Firma ma wieloletnie doświadczenie i stabilną pozycję na rynku.

http://www.orangestone.pl/ - 23 Mar 2015

P.H.U. MARPOL Salon Kominków****

Firma zajmuje się produkcją obudów kominkowych, sprzedażą wkładów kominkowych i akcesorii, montażem kominków, usługami kamieniarskimi.

http://www.kominki-rac.prv.pl/ - 1 Mar 2004

Piasmar - kamień elewacyjny, piaskowiec****

Oferta firmy to unikalny kamień elewacyjny, ozdobny, ogrodzeniowy, kostka brukowa i wiele innych zastosowań, jakie ma piaskowiec „Długopole”. Posiada on wyjątkowe właściwości, dzięki którym wykorzystywany jest w bardzo szerokim zakresie jako elegancki i odporny na uszkodzenia produkt.

http://www.piasmar.com/ - 29 Sie 2013