KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kostka brukowa (93)

GRANITEX układanie bruku Koszalin****

W Chałupach koło Świeszyna znajduje się Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Granitex, jakie od 1995 roku oferuje swoje usługi. Główna nasza specjalizacja to usługi z zakresu prac brukarsko - kamieniarskich. Oferujemy: układanie nawierzchni z kamieni lub kostki brukowej, wykonanie ogrodzeń kamiennych, gabionów i małej architektury ogrodowej w tym grille, wędzarnie, oczka wodne, murki i tarasy. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Praktyka i profesjonalizm w zawodzie pozwala nam nie tylko oferować wysoki standard usług, ale również daje elastyczność oraz otwarcie na nowe pomysły. Szczegółowe wiadomości o firmie znajdują się na stronie internetowej.

http://granit-ex.com/ - 20 Lis 2015

Grupa A.M.A. - hurtowania kostki brukowej****

Hurtowania kostki brukowej oferuje kostkę betonową, kamień elewacyjny, płyty tarasowe, ogrodzenia łupane oraz palisady i murki.

http://www.kostka-ogrodzenia.pl/ - 12 Mar 2014

Impekstir Operations - granitowe płyty chodnikowe****

Nawierzchniowe materiały, kostka granitowa szara płomieniowana i kolorowe kostki, krawężniki peronowe i oporniki, oraz chodnikowe płyty kamienne wraz z dostawą na budowę, polecamy wykonawców, na stronie użyteczne porady, obsługujemy również firmy zajmujące się modernizacją dróg.

http://impekstir.pl/ - 2 Maj 2018

JAWOR - usługi brukarskie - woj. mazowieckie****

W ofercie naszej firmy znajdziecie wykonywane usługi brukarskie. Zajmujemy się także budownictwem drogowym czy wykonywaniem dla naszych klientów robót ziemnych. Obszarem naszego działania jest woj. mazowieckie.

http://www.jawor-bloch.pl/ - 8 Maj 2014

Kado.szczecin.pl****

Wysokiej klasy materiały brukarskie? Wyłącznie z firmą KADO ze Stobna koło Szczecina! Przedsiębiorstwo już od kilkunastu lat specjalizuje się w dystrybucji produktów stosowanych przy aranżacji terenów. W jego ofercie handlowej odszukają Państwo między innymi kostkę brukową, ogrodzenie, kruszywa i piach, kamienie ogrodowe czy gabiony. Firma zapewnia także elementy drobnej architektury ogrodowej. Umiejętności i kompetencje doradców KADO pozwalają zapewnić Klientom rzetelne doradztwo techniczne, jak też przygotować projekt aranżacji terenu. Pełna oferta firmy dostępna jest na stronie internetowej.

http://kado.szczecin.pl/ - 6 Paź 2018

Kohut-kamien.pl****

Na oficjalnej stronie firmy Kohut znajduje się galeria oferowanych produktów, a więc wyrobów kamiennych do domu i ogrodu oraz kominków i kostki brukowej. W serwisie mieszczą się również informacje o przedsiębiorstwie i formularz kontaktowy.

http://kohut-kamien.pl/ - 24 Maj 2014

Komat aranżacje ogrodu Siemianowice, Czeladź, Będzin, Wojkowice****

Przygotowaliśmy dla Państwa kompleksową ofertę produktów, które pomogą urządzić nie tylko ogród, ale też otoczenie domu. Poprzez ogrodzenia, bruk, galanterię ogrodową i wiele innych - Komat zaspokoi gusta najbardziej wymagających użytkowników.

http://www.pieknyogrod.slask.pl/ - 20 Cze 2011

Kostka bazaltowa producent****

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Już od 2000 roku istniejemy na rynku europejskim i zaufało nam wielu kontrahentów z różnych krajów. Współpracowaliśmy z firmami niemieckimi, rosyjskimi, białoruskimi, a nawet z Kazachstanu. Nasz bazalt jest kamieniem naturalnym najwyższej jakości, który wydobywamy tylko i wyłącznie z własnych złóż, dlatego nie jesteśmy od nikogo zależni. Starannie wybieramy surowiec, aby spełnił oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów naszej firmy.

http://www.kostka-bazaltowa.pl/ - 26 Mar 2014

kostka brukowa****

DROGBRUK A.P. SZCZEREK SP. j. z siedzibą w Błaszkach koło Sieradza powstało w 1999 roku. Obecnie firma posiada fachowy personel i specjalistyczny sprzęt transportowy. Na indywidualne życzenie wykonuje określoną przez klienta kolorystykę. Potrzeby klientów przyczyniły się do wzbogacenia oferty o nowe usługi projektowania i aranżacji infrasruktury.

http://www.drogbruk.pl/ - 10 Gru 2010

Kostka brukowa jaworzno****

W ofercie naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi przy realizowaniu wysokiej jakości zamówień związanych z układaniem kostek. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie zamówień z wykonaniem materiałów pochodzących od renomowanych producentów. Gwarantujemy naszym klientom wykonanie poszczególnych zamówień sprawnie oraz terminowo.

http://www.slawia.pl/ - 1 Mar 2017