KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kostka brukowa (93)

Kostka brukowa Łódź****

Witryna internetowa należąca do Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Rakowiecki. Firma specjalizuje się w sprzedaży i układaniu kostki brukowej i kostki granitowej. Na stronie www można zapoznać się ze szczegółami oferty firmy jak również zdjęciami realizacji.

http://www.rakowiecki.com.pl/ - 20 Cze 2011

Kostka brukowa Płyty elewacyjne Krawężniki Nadproża - Poz-bruk****

Producent kostki brukowej i ścian dźwiękochłonnych. Witryna zawiera szczegóły oferty, opisy i dane teleadresowe. Bogata oferta produktów: kostka brukowa, krawężniki, nadproża, płyty elewacyjne, płyty posadzkowe.

http://www.pozbruk.pl/ - 4 Cze 2008

Kostka brukowa Zgierz Abruk****

Kostka brukowa - Łódź, Zgierz firm Libet, Polbruk, Pozbruk, Drewbet. Oferujemy m.in. kostki Nostality, Starobruki, małe i duże kostki ogrodowe, kostki typu postarzane i płukane (posypka).

http://www.kostkaabruk.pl/ - 7 Paź 2014

Kostka wokół domu aranżacje - certus.eu****

Specjalizujemy się w naszej firmie w realizowaniu profesjonalnych i kompleksowych usług na rynku produkowania różnych materiałów nawierzchniowych. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić materiały budowlane, które są oryginalne i dostosowane do konkretnych inwestycji. W naszej firmie Certus zapewniamy między innymi płyty tarasowe, produkty infrastrukturalne, prefabrykaty betonowe, kostkę brukową.

http://certus.eu/ - 24 Lis 2017

KostkaBrukowa-Lodz.pl Układanie kostki brukowej Łódź****

Hurtownia kostki brukowej w Łodzi w swoim asortymencie posiada produkty cechujące się wysoką jakością oraz stosunkowo niską ceną. Ten dystrybutor kostki brukowej zajmuje się także jej układaniem oraz doradztwem w wyborze odpowiedniego asortymentu. Na stronie internetowej zostały udostępnione liczne inspiracje i porady, które z pewnością przydadzą się podczas szukania najlepszego pomysłu na zagospodarowanie przestrzeni przed budynkiem.

http://kostkabrukowa-lodz.pl/ - 18 Wrz 2015

KOW-BUD usługi ślusarskie Katowice****

Poszukujesz fachowej firmy remontowej? Wspaniale trafiłeś! Przedsiębiorstwo KOW-bud z Chorzowa poleca swoje usługi od 2000 roku. Realizujemy remonty balkonów, schodów, malowanie, wymianę stolarki otworowej, remonty i wymiany dachów i rynien, docieplenie budynków, remonty ślusarki drzwiowej i okiennej, remonty i wymianę instalacji centralnego ogrzewania, wodociągów i kanalizacji. Gwarantujemy rzetelne wsparcie doświadczonych profesjonalistów oraz wyjątkowo sprawną i terminową realizację zamówień. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji oraz pełną ofertę. Serdecznie zapraszamy.

http://kow-bud.pl/ - 22 Wrz 2015

Krawężniki, palisady, kostki brukowe w Kielcach, Świętokrzyskie****

Centrum Kostki Brukowej Magnum Kielce - dystrybutor kostki brukowej w regionie woj. Świętokrzyskie. W ofercie też krawężniki, palisady, obrzeża, klinkier i granit. Projektowanie, sprzedaż i układanie kostki brukowej. Zapraszamy - granit, ogrodzenia i kostka brukowa Kielce.

http://www.kostki-brukowe.pl/ - 24 Wrz 2012

M DITRICH kostka brukowa łódź****

Ogromnie ceniona na polskim rynku firma DITRICH od 1991 r. zajmuje się sprawną i profesjonalną dystrybucją kostki brukowej oraz galanterii betonowej. W naszym wyjątkowo różnorodnym katalogu towarów zawierają się jedynie przetestowane artykuły wyprodukowane poprzez największych ogólnoświatowych liderów w branży wytwórstwa kostki betonowej. Znacząca mnogość towaru osiągalna jest dla Państwa od ręki, składowana na naszym placu w Pabianicach. Nasz skład czynny jest w dni tygodnia między godziną 7:00 i 17:00, zaś w soboty od 8:00 do 14:00. Detaliczne informacje dotyczące firmy DITRICH lub swoistości naszej propozycji zamieszczono na stronie www.

http://kostka-ditrich.pl/ - 6 Lis 2013

Masters - kostka brukowa****

W ofercie hurtowni Master znalazła się kostka brukowa, a także płytki tarasowe czy chodnikowe. Produkty pochodzą od znanych producentów.

http://www.hurtowniakostki.pl/ - 21 Sie 2013

Maszyny budowlane - betrix.pl****

Zajmujemy się brukarstwem. Jesteśmy wstanie zaoferować klientom profesjonalną usługę. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jeżeli Twoja firma, dom czy teren zielony znajduje się na obszarze Warszawy lub okolic, możemy Ci pomóc. Układanie kostki brukowej jest naszą specjalnością. Nie ma takiego zlecenia, którego byśmy się nie podjęli. Warto dodać, że zajmujemy się też wypożyczaniem maszyn i urządzeń. Przystępne ceny! Na stronie internetowej mamy galerie dotyczące kostki brukowej oraz wypożyczalni.

http://www.betrix.pl/ - 5 Sie 2016