KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kostka brukowa (93)

Pater Firma - producent bloczków betonowych****

Strona producenta płyt i kostki brukowej w różnych wzorach i kolorach. Pater Firma oferuje również pustaki szalunkowe, a także bloczki oraz drewno betonowe, w tym zarówno deski, jak i pieńki. Poza katalogiem produktów dostępny jest na niej również cennik.

http://www.pater.pl/ - 3 Kwi 2015

Pavet****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy specjalizującej się w robotach brukarskich; oferta firmy obejmuje także sprzedaż kostki brukowej. Dotychczasowe realizacje i referencje.

http://www.pavet.pl/ - 8 Lut 2002

Polbet****

Firma produkuje prefabrykowane elementy betonowe do budowy nawierzchni drogowych. Kostki brukowe, krawężniki uliczne - w tym łukowe, obrzeża chodnikowe i inne elementy (w sumie 35 asortymentów) wytwarzane są metodą wibroprasowania. Na stronie informacje o produktach, nagrodach i kontakt.

http://www.polbet.top.pl/ - 16 Lis 2001

Pomtech - producent kostki brukowej****

Specjalizujemy się w naszej firmie w realizowaniu profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących produkowania wysokiej jakości kostki brukowej oraz galanterii betonowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, na którym działamy od 1992 roku co pozwala nam zapewnić sprawną obsługę nawet największych zamówień. Dysponujemy nowoczesnym parkiem produkcyjnym co pozwala nam zapewnić również wykonanie największych zamówień.

http://www.pomtech.pl/ - 16 Kwi 2017

POZIOM - sprzedaż piachu, żwiru, kruszywa, ziemi, kostki brukowej****

Od niemal dekady świadczymy profesjonale usługi brukarskie – roboty ziemne, usługi koparko-ładowarką, układanie kostki. Stare Babice, Leszno, Ożarów Mazowiecki, Izabelin to obszar naszej głównej aktywności, ale obsługujemy klientów biznesowych i indywidualnych w całym kraju. Oprócz tego, w oparciu o nasze doświadczenie, prowadzimy sprzedaż piachu, sprzedaż żwiru, sprzedaż kruszywa budowlanego, oraz sprzedaż ziemi ogrodowej. Zapewniamy konkurencyjne ceny i błyskawiczną dostawę do klienta towaru najwyższej jakości.

http://www.poziom.org/ - 18 Lut 2017

Probruk - kostka brukowa****

Kostka brukowa to klasyczne rozwiązanie, które sprawdzi się terenie zabudowanym ogólnie dostępnym i w budownictwie mieszkalnym. Probruk to firma, która zajmuje się układaniem kostki brukowej, granitowej i klinkierowej na ścieżkach, tarasach, chodnikach, podjazdach, podwórkach, a także na parkingach. To element ozdobny, ale i użyteczny, ponieważ kostka może skutecznie oddzielać poszczególne strefy. Układanie kostki to dziś prawdziwa sztuka i podążanie za trendami designu w zakresie aranżacji krajobrazu. Kostka brukowa to zdecydowanie najbardziej popularny z materiałów wykorzystywanych przez władze gminne i powiatowe, aby polepszyć warunki dla pieszych. Funkcjonalna i wytrzymała, zapewnia eksploatacje przez wiele lat. Jest odporna na warunki atmosferyczne. Ponadto firma Probruk działa również w zakresie przygotowania podłoża, wykonania podbudowy, korytowania oraz odwodnienia terenu.

http://probruk.pl/ - 23 Sie 2017

Profesjonalne układanie kostki brukowej w Bydgoszczy - firma budowlana Jarbet****

Jarbet to profesjonalna firma budowlana na terenie Bydgoszczy, która zajmuje się także układaniem kostki brukowej. Solidni i sprawdzeni profesjonalni brukarze mają kilkanaście lat doświadczenia w kompleksowym układaniu podjazdów, parkingów, skwerów czy chodników z kostki brukowej. Brukarstwo to pasja firmy Jarnet, dlatego do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, dokładnie omawiając pomysł Klienta, a następnie realizując go. W ciągu kilkunastu lat działalności firma zajmowała się przeróżnymi, często bardzo odbiegającymi od normy, projektami. Skontaktuj się z fachowcami z Jarbet, jeżeli mieszkasz w Bydgoszczy lub okolicach i marzysz o profesjonalnie ułożonej kostce brukowej. A jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na konkretny projekt, nasi wyspecjalizowani w aranżacji podjazdów, brukarze na podstawie Twoich upodobań, przedstawią Ci gotowe projekty. Połóż niesamowitą kostkę brukową na podjeździe do swojego domu i daj sobie trochę luksusu.

http://jarbet.net/ - 23 Mar 2017

PROFI-BUD - Kostka brukowa Libet****

Przedsiębiorstwo PROFI-BUD posiada w ofercie wyroby betonowe i kostkę brukową. Proponujemy wyroby uznanych w branży producentów, takich jak Libet, Polbruk, SemmelRock.

http://www.centrumkostki.com.pl/ - 28 Kwi 2017

Prometeusz - układanie kostki brukowej****

Firma z siedzibą w Pabianicach, działająca na terenie Łodzi oraz okolic. Naszą specjalnością jest układanie granitowej kostki brukowej, a proponowany cennik dopasowany jest do oczekiwań Klientów.

http://www.prometeuszkostkabrukowa.com.pl/ - 22 Lut 2016

Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Drogowych****

Przedsiębiorstwo produkcji materiałów drogowych. Firma zajmuje się produkcją kruszywa i prefabrykatów betonowych. Na stronie znajduje się prezentacja oferty handlowej, opis firmy, kontakt, lokalizacja.

http://www.kruszbet.com.pl/ - 13 Wrz 2005