KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kostka brukowa (93)

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Adriana Koniarz - gruz, usługi brukarskie w Bydgoszczy****

Firma wykonująca na terenie Bydgoszczy prace ziemne oraz usługi brukarskie. Poza układaniem kostki, kuciem betonu oraz wyburzeniami i rozbiórkami różnego rodzaju obiektów firma zajmuje się transportem żwiru, a także ziemi i piasku. Jej oferta obejmuje również wywóz gruzu oraz wynajem sprzętu budowlanego takiego jak np. koparka.

http://www.koniarzbydgoszcz.pl/ - 1 Kwi 2015

"RADOMEXIM" Sp. z o. o.****

Produkcja materiałów budowlanych, usługi budowlane i drogowe. Na stronie oferta i informacje o firmie.

http://www.radomexim.com.pl/ - 23 Sty 2002

Roboty brukarskie****

Klienci indywidualni oraz przedsiębiorstwa i firmy szukające rzetelnej firmy brukarskiej powinny zapoznać się z ofertą Mellow Group Sp. z o.o.. Przedsiębiorstwo usługowe od wielu już lat prowadzi działalność brukarską kierując swoje usługi do klientów z terenu Warszawy i okolic. Klienci otrzymają solidnie wykonaną nawierzchnię, bez względu na to, czy będzie do podjazd pod garaż, czy też rozległy parking samochodowy pod siedzibą firmy.

http://ukladaniekostki24.pl/ - 26 Gru 2013

Superbruk.com.pl****

Strona internetowa superbruk.com.pl przedstawia wyjątkową ofertę firmy będącej wiodącym producentem kostki brukowej Białystok. Bogata oferta firmy zawiera mnóstwo wzorów ozdobnej kostki brukowej oraz ciekawą kolorystykę płyt ażurowych. Firma oferuje wsparcie techniczne oraz projektowe przy aranżacji otoczenia.

http://www.superbruk.com.pl/ - 23 Sie 2018

Tereny zielone, brukarstwo, drogi osiedlowe z kostki, budowa dróg wewnętrznych Gdańsk****

Firma Acer Borkowo Gdańsk. Specjalizacja firmy to kompleksowe roboty drogowe, tereny zielone, brukarstwo (kostka brukowa - układanie kostki brukowej), ogrody i projektowanie ogrodów, budowa dróg wewnętrznych - drogi osiedlowe i drogi z kostki. Zapraszamy - budowa dróg Gdańsk.

http://www.acer.combiz.pl/ - 18 Cze 2017

Top-bruk****

Producent kostki brukowej. Oferta firmy obejmuje: kostki brukowe o bogatym wzornictwie i zróżnicowanej kolorystyce, płyty chodnikowe, krawężniki, obrzeża i koryta ściekowe.

http://www.wksm.com.pl/top/ - 16 Lis 2001

Układanie kostki granitowej i brukowej Warszawa, Mińsk Mazowiecki - Brukston****

W ramach wykonywanych usług znajduje się układanie kostki granitowej i brukowej na posesjach prywatnych, jak również w przestrzeniach miejskich. Obszarem naszej działalności jest Warszawa, a także Mińsk Mazowiecki.

http://brukston.pl/ - 23 Paź 2013

Www.dom-bruk.pl****

Mieszcząca się w Grębowie w województwie podkarpackim firma Dom Bruk serdecznie zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją ofertą. Specjalizujemy się w układaniu jak i sprzedaży kostki brukowej i granitowej. Można nam także zlecić projekt i wycenę usługi a oprócz tego wynajem maszyn do układania kostki oraz mini koparek i ładowarek. Dysponujemy dużym wyborem kostki zróżnicowanej pod względem koloru, kształtu jak i grubości. Gwarantujemy profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz korzystne warunki współpracy. Więcej szczegółów zamieściliśmy na naszej witrynie.

http://www.dom-bruk.pl/ - 20 Mar 2018

Wynajem sprzętu budowlanego w Gliwicach****

Firma JANSZ mająca siedzibę w Pyskowicach, powstała w 1997 roku. Firma świadczy szereg usług remontowo-budowlanych, między innymi usługi brukarskie. Wykonuje chodniki, ścieżki, podjazdy do prywatnych posesji czy place manewrowe wokół obiektów przemysłowych. Firma JANSZ oferuje maszynowe układanie kostki brukowej i wykonuje projekty nawierzchni brukowej ponadto udziela 36-miesięcznej gwarancji na swoje usługi.

http://www.jansz.pl/ - 4 Gru 2014

ZRB Leszek Krasnodębski - Kostka brukowa, brukarstwo****

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorek kostki brukowej oraz elementów małej architektury renomowanych firm: Libet, Certus, Styl-Bet i Bruk-Bet. Oferujemy kompleksowe usługi brukarskie oraz projektowanie nawierzchni brukarskich. Zapraszamy do naszych dwóch punktów w Zielonce oraz Radzymin - Ciemne.

http://www.zrb-bruki.pl/ - 18 Cze 2014