KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kostka brukowa (91)

"RADOMEXIM" Sp. z o. o.****

Produkcja materiałów budowlanych, usługi budowlane i drogowe. Na stronie oferta i informacje o firmie.

http://www.radomexim.com.pl/ - 23 Sty 2002

Roboty brukarskie****

Klienci indywidualni oraz przedsiębiorstwa i firmy szukające rzetelnej firmy brukarskiej powinny zapoznać się z ofertą Mellow Group Sp. z o.o.. Przedsiębiorstwo usługowe od wielu już lat prowadzi działalność brukarską kierując swoje usługi do klientów z terenu Warszawy i okolic. Klienci otrzymają solidnie wykonaną nawierzchnię, bez względu na to, czy będzie do podjazd pod garaż, czy też rozległy parking samochodowy pod siedzibą firmy.

http://ukladaniekostki24.pl/ - 26 Gru 2013

Tereny zielone, brukarstwo, drogi osiedlowe z kostki, budowa dróg wewnętrznych Gdańsk****

Firma Acer Borkowo Gdańsk. Specjalizacja firmy to kompleksowe roboty drogowe, tereny zielone, brukarstwo (kostka brukowa - układanie kostki brukowej), ogrody i projektowanie ogrodów, budowa dróg wewnętrznych - drogi osiedlowe i drogi z kostki. Zapraszamy - budowa dróg Gdańsk.

http://www.acer.combiz.pl/ - 18 Cze 2017

Top-bruk****

Producent kostki brukowej. Oferta firmy obejmuje: kostki brukowe o bogatym wzornictwie i zróżnicowanej kolorystyce, płyty chodnikowe, krawężniki, obrzeża i koryta ściekowe.

http://www.wksm.com.pl/top/ - 16 Lis 2001

Układanie kostki granitowej i brukowej Warszawa, Mińsk Mazowiecki - Brukston****

W ramach wykonywanych usług znajduje się układanie kostki granitowej i brukowej na posesjach prywatnych, jak również w przestrzeniach miejskich. Obszarem naszej działalności jest Warszawa, a także Mińsk Mazowiecki.

http://brukston.pl/ - 23 Paź 2013

Www.dom-bruk.pl****

Mieszcząca się w Grębowie w województwie podkarpackim firma Dom Bruk serdecznie zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją ofertą. Specjalizujemy się w układaniu jak i sprzedaży kostki brukowej i granitowej. Można nam także zlecić projekt i wycenę usługi a oprócz tego wynajem maszyn do układania kostki oraz mini koparek i ładowarek. Dysponujemy dużym wyborem kostki zróżnicowanej pod względem koloru, kształtu jak i grubości. Gwarantujemy profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz korzystne warunki współpracy. Więcej szczegółów zamieściliśmy na naszej witrynie.

http://www.dom-bruk.pl/ - 20 Mar 2018

Wynajem sprzętu budowlanego w Gliwicach****

Firma JANSZ mająca siedzibę w Pyskowicach, powstała w 1997 roku. Firma świadczy szereg usług remontowo-budowlanych, między innymi usługi brukarskie. Wykonuje chodniki, ścieżki, podjazdy do prywatnych posesji czy place manewrowe wokół obiektów przemysłowych. Firma JANSZ oferuje maszynowe układanie kostki brukowej i wykonuje projekty nawierzchni brukowej ponadto udziela 36-miesięcznej gwarancji na swoje usługi.

http://www.jansz.pl/ - 4 Gru 2014

ZRB Leszek Krasnodębski - Kostka brukowa, brukarstwo****

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorek kostki brukowej oraz elementów małej architektury renomowanych firm: Libet, Certus, Styl-Bet i Bruk-Bet. Oferujemy kompleksowe usługi brukarskie oraz projektowanie nawierzchni brukarskich. Zapraszamy do naszych dwóch punktów w Zielonce oraz Radzymin - Ciemne.

http://www.zrb-bruki.pl/ - 18 Cze 2014

Abak - brukarstwo***

Abak sprzedaż i układanie kostki brukowej.

http://www.abak.home.pl/ - 13 Wrz 2005

Art-Bruk - układanie kostki brukowej, mała architektura***

Usługi brukarskie, mała architektura. Układanie nawierzchni z kostki brukowej, kostki betonowej, kamienia naturalnego. Wykonywanie i budowa parkingów, ścieżek, chodników, dróg dojazdowych, ogrodów i inne usługi brukarskie. Brukarstwo woj. śląskie i małopolskie.

http://www.artbruk.infofirma.pl/ - 27 Lut 2004