KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kostka brukowa (93)

Abak - brukarstwo***

Abak sprzedaż i układanie kostki brukowej.

http://www.abak.home.pl/ - 13 Wrz 2005

Art-Bruk - układanie kostki brukowej, mała architektura***

Usługi brukarskie, mała architektura. Układanie nawierzchni z kostki brukowej, kostki betonowej, kamienia naturalnego. Wykonywanie i budowa parkingów, ścieżek, chodników, dróg dojazdowych, ogrodów i inne usługi brukarskie. Brukarstwo woj. śląskie i małopolskie.

http://www.artbruk.infofirma.pl/ - 27 Lut 2004

Brukarstwo i układanie kostki brukowej - Abak Wadowice***

Abak jest firmą brukarską, która zajmuję się kompleksowym układaniem kostki brukowej przede wszystkim na terenie miasta Wadowice i jego okolic.

http://www.abakwadowice.pl/ - 12 Lip 2011

Edificator S C***

Na stronie oferta w zakresie wykonawstwa nawierzchni brukowych z wibroprasowanej, betonowej kostki brukowej, z kamieni naturalnych oraz z płytek chodnikowych.

http://www.edificator.cc.pl/ - 8 Lut 2002

e-ziaja - budowlane w internecie - sklep***

Kostka brukowa i galanteria betonowa (m.in. obrzeża, gazony ogrodowe, palisady), Systemy dachowe Eurofala, Płyty włókno - cementowe, Płytki dachowe, Specjalistyczna chemia budowlana, Środki czyszczące i impregnujące do gresu, do klinkieru, do kostki brukowej, do marmuru i granitu, do fugi, do paneli, do kominków, do wanien z hydromasażem. Uszczelnienie tarasów, balkonów, łazienek, natrysków, sauny, folia w płynie i wiele wiele innych... Zajmujemy się kompleksową obsługą instytucji, firm i klientów indywidualnych. Duży Wybór. Dobra cena. Zadzwoń do Nas lub Napisz … Zapytaj a my szybko odpowiemy na złożone zapytanie. Zobaczysz, że warto. Serdecznie zapraszamy.

http://www.e-cmb.pl/ - 9 Lut 2011

Formy do kostki, Formy do kostki brukowej***

Firma PHU Marcin Kowalewski posiada w swojej ofercie: formy do kostki, formy do kostki brukowej, formy do produkcji kostki brukowej, forma do kostki, formy plastikowe, formy do kostki betonowej, sprzedaż form do kostki, formy elewacyjne, barwniki do kostki brukowej, pigmenty do betonu, formy elewacyjne, kostka brukowa. Formy plastikowe służą do produkcji kostki brukowej metodą odlewania zaprawą betonową. Formy do produkcji kostki brukowej są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych - polipropylenu. Formy do produkcji kostki brukowej i formy elewacyjne, różnorodność kształtów, estetyczne wzornictwo, niewysoki nakład finansowy jest atutem produkcji wyrobów betonowych przy użyciu tych form. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.formydokostki.pl.

http://www.formydokostki.pl/ - 4 Kwi 2011

GranBud - Produkcja z granitu, brukarstwo.***

Kompleksowe artystyczne wykonawstwo ozdobnych nawierzchni brukowych i kolorowych mozaik z kostki granitowej. Liternictwo w kamieniu, (osobliwe tabliczki posesyjne, oraz tablice okolicznościowe, szyldy, itp.). Wyroby płytowe z granitów (stopnice schodowe parapety, płyty i płytki posadzkowe, na cokoły, itp.). Produkcja granitowych płytek na tarasy typu Puzzle (nowość na zamówienie). Twarde, przepuszczalne i niebrudzące - opatentowane zaprawy fugujące ROMPOXź (Fugi do kamieni naturalnych reklamowane, jako godna polecenia nowość, w tematycznych programach TV).

http://www.gran-bud.e-biznes.org/ - 16 Lut 2010

Granit szwed***

Na pewno estetycznie wykonana praca cieszy oko, dlatego też warto zwracać uwagę na dokładne wykonanie oraz materiał potrzebny do danej pracy. Położenie chodnika może nie wydawać się trudne, ale często okazuje się, że jest to praca wykonana nie solidnie lub też zwyczajnie krzywo. Do położenia chodnika potrzebna jest kostka brukowa. Dzisiaj można wybrać nawet warianty kolorowe, jak na przykład kostka granitowa czarna albo kostka granitowa czerwona, ponieważ dzięki temu chodnik nabierze kolorów i można wymyślić sobie nawet kompozycję obrazkową w tym miejscu lub zaakcentować brzegi innym kolorem.

http://www.wrkb-granit.pl/ - 12 Lut 2013

Granitowa kostka brukowa | oferta firmy Kamieniarstwo PAKAL***

Oferujemy kostkę granitową, produkowaną z granitu strzegomskiego i szwedzkiego, w szerokim wyborze kolorów i rozmiarów. Kostka granitowa to materiał o bardzo dużej wytrzymałości, stosowany w budownictwie od tysięcy lat. Mimo upływu lat, zbudowane z kostki granitowej place, podjazdy, drogi, ścieżki nie tracą na swoim wyglądzie.

http://kostkagranitowa.net.pl/ - 2 Lip 2012

Hurtownia Granitu - kostka granitowa zachodnipomorskie***

Hurtownia granitu w Żabowie zajmuje się sprzedażą produktów granitowych wyprodukowanych przez kopalnię Skalimex-Grantin w Sobótce. W naszej ofercie: kostka granitowa, płyty granitowe, oraz inne wyroby granitowe: schody, parapety, blaty.

http://www.granity-zabow.pl/ - 15 Maj 2007