KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > kostka brukowa (93)

Kamień naturalny projektowanie, wykonawstwo i doradztwo - ProStone***

ProStone - w ofercie kamień naturalny (projektowanie, doradztwo i wykonawstwo). Kamień naturalny dostępny jest w różnych formach, kolorach. Zapewniamy bogaty wybór. ProStone - kamieniarstwo i brukarstwo - zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

http://www.prostone.pl/ - 1 Mar 2010

Komat - producent kostki i ogrodzeń betonowych***

Strona firmy komat zajmujacej sie produkcją kostki brukowej, ogrodzeń betonowych, galanterii betonowej do ogrodu oraz systemów odwodnień. Strona zawiera opis produktów i usług naszej firmy. Posidadamy w sprzedaży także kruszywa, kamień ogrodowy oraz nadproża i bloczki betonowe.

http://www.komat.pl/ - 26 Paź 2009

Kostka brukowa***

Witryna producenta kostki brukowej i galanterii betonowej oraz wykonawcy kompleksowych prac budowlanych. Na stronie prezentacja oferty i dane teleadresowe.

http://www.buszrem.com.pl/ - 15 Wrz 2005

Kostka brukowa, brukarstwo, układanie kostki BUD-KOM***

Firma BUD-KOM z Czeladzi oferuje kostka brukowa, brukarstwo, układanie kostki, place, chodniki, drogi, parkingi, płyty ażurowe, kostka granitowa oraz mała architerktura i usługi koparko - ładowarką Caterpillar.

http://www.budkom.prv.pl/ - 15 Kwi 2005

Kostka granitowa - producent***

Producent kostki granitowej szarej i szaro rudej. W ofercie również kostka czarna i czerwona oraz obrzeża i kamień murowy. Zapraszamy!

http://www.mietex.com/ - 31 Sty 2008

Kostka granitowa, kamień naturalny producent Mi-Gro Granit Strzegom***

Producent kostki granitowej z okolicy Strzegomia serdecznie zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. Znajdą Państwo w niej wysokiej jakości wyroby z granitu, kamień naturalny oraz łupek szarogłazowy. Kostka granitowa dostępna jest w wielu kolorach a do jej wyrobu używany jest wyłącznie wysokiej jakości surowiec. Dzięki nowoczesnym narzędziom obróbczym nasze produkty zawsze są perfekcyjnie wykończona.

http://www.migrogranit.pl/ - 15 Maj 2012

Kostka granitowa najtaniej w kraju***

Oferujemy kostkę granitową po najtańszych cenach w kraju

http://www.kostkagranitowa.strefa.pl/ - 18 Mar 2010

Kostka granitowa Producent kostki - EL Jot***

Nasza firma to wiodący producent kostki granitowej. W ofercie posiadamy produkty o różnorodnej specyfikacji kolorze i formie. Kostka granitowa cieszy się dużym zainteresowaniem wykonawców prac drogowych, którzy cenią sobie trwałość materiału oraz istotny walor estetyczny.

http://www.eljot.hm.pl/ - 9 Sty 2009

Kostka granitowa, schody i płyty granitowe - kopalnia granitu***

Kopalnia granitu Hyzynski poleca kostkę granitową oraz schody i płyty granitowe wysokiej jakości. Dzięki temu, że posiadamy własne zasoby granitu jesteśmy wstanie tanio stworzyć bardzo wytrzymała kostkę. Taka wytrzymała kostka granitowa nadaje się zarówno dla użytku prywatnego jak i publicznego zapewniając długie użytkowanie drogi czy chodnika. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu z nami.

http://hyzynski.pl/ - 11 Paź 2011

Kunik Roboty Ziemne***

Układanie i sprzedaż kostki brukowej oraz prace ziemne, przygotowywanie terenu pod budowę, budowa nowych i naprawą istniejących nawierzchni drogowych i terenów zielonych.

http://www.kunik.com.pl/ - 23 Lip 2009