KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > okna i drzwi (1 331)

Firma LET*****

Zajmuje się produkcją wysokiej jakości luster i szkła płaskiego przy pomocy skomputeryzowanych linii technologicznych firmy Bavelloni. Zastosowanie nowych technologii i wieloletniego doświadczenia umożliwia produkcję najwyższej jakości szkła.

http://www.let.com.pl/ - 25 Wrz 2000

Jarbetal - okna i drzwi*****

Na stronie znajdziesz informacje o aktualnej ofercie firmy Jarbetal a zapoznanie się z asortymentem uprzyjemnią ci znajdujące się tu zdjęcia i opisy.

http://www.jarbetal.pl/ - 26 Mar 2002

Kingspan – drzwi chłodnicze, płyty warstwowe, świetliki dachowe*****

Firma Kingspan to część grupy międzynarodowej Kingspan Group, która swoim zasięgiem objęła już prawie całą Europę, a także inne kontynenty. Specjalizujemy się w produkcji takich artykułów jak drzwi chłodnicze oraz materiałów budowlanych, do których zaliczyć można płyty warstwowe dachowe oraz ścienne czy też świetliki dachowe. Doświadczenie, nabyte przez wiele lat działalności pozwoliło nam na oferowanie produktów o niedoścignionej jakości, które są najchętniej wykorzystywane przez profesjonalne firmy budowlane jako niezawodne i trwałe. Ponieważ zaufało nam już szerokie grono klientów i kontrahentów, jesteśmy pewni, że nasza oferta spełni każde, nawet najbardziej wygórowane wymagania.

http://plyty-warstwowe.kingspan.pl/ - 2 Lip 2012

MERANTI - Fabryka okien i drzwi*****

Witryna internetowa producenta okien i drzwi. Na stronach można poznać technologię jaka jest stosowana przez firmę, jej ofertę, cennik oraz dowiedzieć się wiele o samej firmie.

http://www.meranti.com.pl/ - 5 Paź 2001

Morad. Kartuzy*****

Morad producent szyb kuloodpornych i antywłamaniowych - na stronie omówienie oferty oraz sklep internetowy.

http://www.morad.pl/ - 6 Sty 2006

NATURA - fabryka okien i drzwi*****

Prezentacja producenta okien i drzwi: punkty sprzedaży, referencje, szczegółowa oferta i dane kontaktowe.

http://www.natura.pl/ - 8 Sie 2005

Okna, drzwi, szkło - VITRAL*****

Oferta nowoczesnych okien i drzwi drewnianych z możliwością realizacji własnych projektów. Możliwość wykonania repliki okien zabytkowych. Wiele wzorów własnych z możliwością dopasowania do indywidualnych wymagań inwestora - umiarkowane ceny.

http://www.vitral.com.pl/ - 20 Maj 2005

Okna PCV i drewniane*****

Znajdziesz tu prezentację oferty sprzedaży okien drewnianych i z PCV. Strona zawiera katalog ze szczegółową ofertą, informacje o producentach oraz ciekawostki i kontakt.

http://www.imperpol.pl/ - 27 Cze 2002

Okna PCV Okna plastikowe Okna PVC - Vetrex*****

W ofercie firmy Vetrex znajdą Państwo okna plastikowe. Są to najlepsze okna plastikowe: okna PVC, okna PCV.

http://www.vetrex.com.pl/ - 22 Lut 2008

OKNA.pl - wszystko o oknach, jakie kupić, gdzie kupić i za ile*****

Miejsce w polskim internecie dla planujących zakup okien. Doradztwo - jakie okna wybrać, na co uważać i gdzie kupić. Serwis oferuje również możliwość wyceny okien online.

http://okna.pl/ - 18 Wrz 2003