KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > okna i drzwi (1 331)

Słoneczne Okna Wrocław*****

Solar Okna Wrocław pragnie zaproponować Państwu usługi dotyczące komfortu i wygody. Przede wszystkim mamy na uwadze okna i energooszczędne systemy grzewcze (technika grzewcza). Zadania współczesnego okna nie ograniczają się jedynie do zapewnienia odpowiedniego doświetlenia pomieszczeń. Nowoczesna stolarka powinna wyróżniać się przede wszystkim energooszczędnością, funkcjonalnością, bezproblemową obsługą oraz łatwą konserwacją. O pięknych formach, niepowtarzalnym wyglądzie i wykonaniu wedle najnowocześniejszej technologii napisano już dużo. Firma Solar Okna Wrocław postawiła sobie za cel mieć produkty, które będą odznaczały się pierwszorzędną jakością oraz najwyższej klasy estetyką. Wybraliśmy produkty z myślą o kliencie wymagającym, dla którego okna, drzwi, rolety to przede wszystkim jeden z ważniejszych elementów systemu energooszczędnego budynku, jak ważny dla nas wszystkich element dekoracyjny i zabezpieczający nasze domostwa.

http://www.solarokna.pl/ - 3 Lis 2010

Słowińscy*****

Strona prezentuje ofertę firmy specjalizującej się w sprzedaży drzwi i okien drewnianych i PCV. Na stronie znajdują się także dane teleadresowe firmy.

http://www.slowinscy.pl/ - 22 Maj 2002

Strojdom salon drzwi i okien*****

Oferujemy drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, antywłamaniowe, oraz okna producentów polskich i zagranicznych.

http://www.drzwi-okna.com.pl/ - 25 Kwi 2005

Strona producenta okien i drzwi PCV i ALU*****

Strona producenta okien i drzwi wykonywanych w technice PVC i ALU firmy LIDERPLAST z Ostródy (warmińsko-mazurskie). Wykonujemy także fasady aluminiowe dużych budynków. Tutaj zapoznasz się z dotychczasowymi realizacjami, atestami oraz danymi teleadresowymi

http://www.liderplast.pl/ - 15 Kwi 2004

Systemy okienne, drzwi, bramy, kamień naturalny VERTI-MAR Czarnków*****

Verti-Mar oferuje najwyższej jakości produkty: okna PCV, okna drewniane, bramy segmentowe, rolety zewnętrze i wewnętrzne, szyby termoizolacyjne oraz dodatki do okien. Firma poleca również swoje usługi z zakresu montażu okien i produkcji związanej z kamieniem naturalnym: konglomerat marmurowy, granit. Verti-Mar poleca także: parapety, blaty, schody, elewacje.

http://www.vertimar.pl/ - 6 Lis 2008

Tessa*****

Strona autoryzowanego partnera fabryki drzwi Porta. Na stronie znajduje się opis działalności firmy, aktualna oferta produktów oraz kontakt. W asortymencie dostępne są elementy wykończeniowe domów. Przygotowane zostały, wykonywane w nowoczesnych technologiach, drzwi wewnętrzne orz zewnętrzne, a także okna.

http://www.tessa.com.pl/ - 30 Maj 2014

USM Meble - dealer ALLMENDINGER*****

Allmendinger wybiega poza tradycyjne postrzeganie mebla. Od poczatku swego istnienia, poczynajac od mebli USM i VITRA, zgromadzilismy przez lata obecnosci na rynku meble o szczegolnej jakosci i niepowtarzalnym desigie. Kazdy z produktów, ktore bedziesz ogladał to dzieło sztuki. Do każdego mebla dokładamy dbałość o szczegóły. Zobaczycie to w każdym meblu na naszej stronie. Dodaliśmy do tego klasykę, elegancję i prostotę. Wszystko po to, aby sprostać wymaganiom naszych klientów, wymaganiom emocjonalnym i intelektualnym. Dla nas czas nie jest wrogiem, jest przyjacielem. Wiele z prezentowanych mebli zostało zaprojektowanych kilkadziesiąt lat temu. Do dziś są one produkowane, pożądane i rozpoznawane. Dzięki swej histori, projektowi i ponadczasowej elegancji. Znajdziesz tu także meble, ktore powstaly współcześnie. One także mają już swoją historię, projektanta i niespotykany design. Meble z naszej kolekcji, to meble, które mówią. Inspirują. Poznaj je...

http://www.allmendinger.pl/ - 19 Sie 2009

A.B. Polański****

Firma zajmuje się dystrybucją materiałów wykończeniowych. W ofercie znaleźć można gont bitumiczny, a także różnorodne parapety stalowe: wewnętrzne i zewnętrzne.

http://www.polanski.sklep.pl/ - 12 Cze 2014

ABTYTAN****

Okna i drzwi - sprzedaż, montaż, serwis

http://www.abtytan.pl/ - 3 Paź 2008

Ad - Bud - Wrocław****

Strona producenta żaluzji i rolosów, stolarki alu i PCV. Zapoznasz się tu także z innymi dziedzinami działalności firmy, referencjami oraz jej historią. Specjalny formularz pozwala na kontakt z firmą.

http://www.adbud.com.pl/ - 21 Wrz 2001