KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > szkło budowlane (30)

GLASMA - bezramowe konstrukcje ze szkła hartowanego*****

Firma specjalizuje się w bezramowych szklanych konstrukcjach ze szkła hartowanego, takich jak: ściany działowe, szklane drzwi wahadłowe jak i przesuwane. Ponadto ze szkła wykonujemy schody i podłogi, kabiny prysznicowe, bezprofilowe witryny sklepowe, witryny wewnętrzne w pasażach, itp.

http://www.glasma.pl/ - 22 Cze 2004

ZnanySzklarz.pl - Odkryj piękno szkła, Szklarz Wrocław*****

Oferujemy szeroką ofertę na produkty szklane. Naszą specjalnością są kabiny prysznicowe oraz wszelkiego rodzaju lustra. Firma ZnanySzklarz oferuję również całodobowe pogotowie szklarskie na terenie całego Dolnego Śląska. Posiadamy najlepszych specjalistów oraz profesjonalne maszyny do obróbki szkła.

http://www.znanyszklarz.pl/ - 28 Wrz 2010

Balchodachówka na lata - Dach Łuczaj****

Budujesz dom i chcesz żeby przetrwał przez lata? Przede wszystkim postaw na dach i odpowiednie pokrycie dachowe. Sklep internetowy firmy Dach Łuczaj oferuje dachówki i membrany dachowe najwyższej jakości. Zadbaj o swoją przyszłość i zainwestuj w tradycję i jakość. Sprawdź naszą ofertę pokryć dachowych.

http://www.dachluczaj.com/ - 30 Maj 2014

Baumax.net.pl - kabiny prysznicowe na wymiar, drzwi szklane, ściany mobilne****

Firma jest znanym producentem kabin prysznicowych wykonywanych na wymiar, a także ścian mobilnych. W jej ofercie znaleźć można również otwierane klasycznie lub przesuwnie drzwi szklane, które są wykończone markowymi elementami Dorma.

http://www.baumax.net.pl/ - 4 Wrz 2014

BHS Sp. z o.o. - drzwi szklane, kabiny prysznicowe****

Firma BHS oferuje: drzwi, ścianki i zabudowy szklane. W sprzedaży dostępne są też nowoczesne kabiny prysznicowe oraz balustrady.

http://www.bhs.com.pl/ - 28 Mar 2017

Car-go: Panele szklane Lacobel do kuchni****

Firma Car-go specjalizuje się w dystrybucji eleganckich i wytrzymałych materiałów wykończeniowych, które stwarzają wiele ciekawych możliwości w zakresie aranżacji przestrzeni mieszkalnych. W jej ofercie znaleźć można panele szklane do kuchni dostępne w wersji hartowanej lub Lacobel.

http://www.szklo-dekoracyjne.pl/ - 21 Sty 2015

Clear Vision - usługi szklarskie****

Strona internetowa firmy Clear Vision świadczącej profesjonalne usługi szklarskie na terenie Warszawy i okolic. Firma oferuje m.in. panele szklane do kuchni, drzwi, balustrady oraz lustra na wymiar.

http://www.clearvision.com.pl/ - 25 Maj 2017

Druk na szkle, drzwi, kabiny prysznicowe i balustrady szklane - HTI Szkło****

Firma produkuje drzwi, kabiny prysznicowe i balustrady szklane , a także inne elementy architektury wnętrz. Przedsiębiorstwo wykonuje również druk na szkle.

http://www.htiszklo.pl/ - 24 Kwi 2014

Druk na szkle, szkło, drewno, meble drukowane - Tychy****

Grupa Luxpol Tychy - główna specjalizacja to druk na szkle i grafika na szkle. Wysokiej jakości druk na szkle - szkło drukowane, plexi i płyty PCV z nadrukiem, drewno drukowane, meble drukowane, panele szklane. Producent zaprasza - wysokiej jakości druk na szkle.

http://www.druknaszkle.eu/ - 3 Lut 2015

ELGLAS szkło dekoracyjne****

Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Elglas z Elbląga. Działalność naszego przedsiębiorstwa sięga 1995 roku a jego specjalizacją jest obróbka szkła. Oferujemy Państwu szkło dekoracyjne oraz nadruk UV, panele podświetlane LED, laserowe grawerowanie oraz piaskowanie szkła, lustra, kabiny prysznicowe, drzwi bądź balustrady szklane, hartowanie, lakierowanie szkła jak również wiele innych usług. O najwyższej jakości świadczonych usług oraz oferowanych produktów świadczą liczne certyfikaty i wyróżnienia, jakie otrzymaliśmy. Więcej szczegółów znaleźć można na naszej witrynie.

http://www.elglas.com/ - 16 Lis 2016