KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > szkło budowlane (29)

LAMINATPOL urządzenia do produkcji laminatów****

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu ofertę firmy LAMINATPOL z siedzibą w Krośnie. Jest to profesjonalny producent wyrobów poliestrowo szklanych najwyższej klasy. Przedsiębiorstwo to zostało wyróżnione certyfikatem ISO 9001-2008. Wśród oferty firmy znaleźć można żywice poliestrowe, żelkoty, topkoty, włókna szklane, materiały pomocnicze oraz narzędzia a także maszyny i urządzenia do produkcji laminatów. W trosce o najwyższy poziom obsługi Klienta, zatrudnieni w firmie fachowcy służą profesjonalną poradą. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie bądź skontaktować z nami, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

http://www.laminatpol.pl/ - 20 Paź 2016

Mazur - Szklane ściany, drzwi i daszki****

Oferujemy wyroby ze szkła doskonale sprawdzające się w aranżacji przestrzeni. Wśród dostępnych pozycji znajdują się panele, kabiny, daszki, drzwi i ściany działowe.

http://drzwiszklanesklep.pl/ - 5 Wrz 2016

MINBUD - profile konstrukcyjne i pręty z włókna szklanego oraz węglowego****

W ramach naszej oferty dostępne są liczne materiały budowlane. Przygotowane zostały profile konstrukcyjne czy pręty, wykonane z włókna szklanego oraz węglowego.

http://pultruzja.org/ - 11 Mar 2014

Monsun - balustrady balkonowe, balustrady nierdzewne Kraków****

Monsun to firma z Krakowa, która produkuje oryginalne i niepowtarzalne w swoim rodzaju balustrady balkonowe oraz balustrady nierdzewne. Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie, a rozpoczyna się ono od szczegółowych pomiarów wykonywanych przez naszego pracownika. Nieważne czy chcesz kupić schody czy balustrady – z naszych produktów będziesz zawsze zadowolony.

http://schody-monsun.com.pl/ - 7 Cze 2013

Panele szklane warszawa****

Firma Szklany Decor zapraszam do zapoznania się ze swoją ofertą. W skład niej wchodzą usługi szklarskie oraz sprzedaż produktów ze szkła, oraz luster. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to gorąco zapraszamy do kontaktu mailowego oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdziesz naszą całą ofertę. Zachęcamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

http://szklanydecor.pl/ - 25 Cze 2016

Poli-glas - konstrukcje szklane, drzwi, witryny i ścianki działowe****

Oferta firmy obejmuje szkło architektoniczne w tym biurowe ścianki działowe i konstrukcje szklane. Poli-glas oferuje wysokiej jakości zabudowy szklane oraz balustrady i drzwi wewnętrzne jak i prysznicowe. Firma zajmuje się także ręczną i mechaniczną obróbką szkła płaskiego od wiodących firm z branży. Najwyższa jakość wykonania oraz wiele z sukcesem zrealizowanych realizacji.

http://www.poliglas.pl/ - 27 Mar 2013

Szklane kabiny i drzwi prysznicowe na wymiar - Oszkleni.pl****

Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją szklanych drzwi i kabin prysznicowych na wymiar.

http://www.oszkleni.pl/ - 6 Lut 2014

Szklane witryny i balustrady****

Wykonujemy projekty, zajmujemy się wykonaniem, a także przeprowadzamy montaż elementów z hartowanego, bezpiecznego szkła dla wyposażenia wnętrza. W naszej ofercie znajdują się witryny i balustrady szklane, a także drzwi, kabiny prysznicowe, glazura, podłogi i meble. Zajmujemy się także obróbką tego specyficznego materiału.

http://www.plantacjawnetrz.pl/ - 8 Mar 2014

Szkło artystyczne, laminowane, lampy luksusowe, designerskie, drzwi i blaty - Studio szkła****

Pracownia projektuje wyposażenie domów i obiektów użytkowych ze szkła artystycznego i laminowanego. W ofercie znaleźć można luksusowe lampy, a także designerskie drzwi i blaty.

http://www.baranskadesign.com/ - 10 Maj 2014

Szkło na ścianę - showyglass.com****

Dzisiaj, kiedy tak wiele mówi się o zanieczyszczeniu środowiska, recykling to najlepsza forma radzenia sobie z nim. Nasza firma od 2002 roku zajmuje się nie tylko pozyskiwaniem i uzdatnianiem odpadów szklanych, ale także od 2017 roku pod marką ShowyGlass wykorzystuje pozostałe fragmenty szkła do tworzenia dekoracji. To połączenie przyjemnego z pożytecznym. Możemy się poszczycić nie tylko dbaniem o środowisko, ale także próba ciągłego zwiększania udziału stłuczki szklanej w branży recyklingu.

http://www.showyglass.com/ - 3 Paź 2017