KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > szkło budowlane (29)

Szkło w budownictwie Grupa CNC: schody, zadaszenia, drzwi i balustrady szklane****

Firma zajmuje się obróbką szkła i montażem elementów wyposażenia wnętrz z niego wykonanych: ścianek działowych drzwi, balustrad, schodów, kabin prysznicowych oraz zadaszeń.

http://www.grupacnc.com.pl/ - 22 Mar 2014

Świat ze Szkła - zabudowy szklane z Warszawy****

Firma z Warszawy specjalizująca się w tworzeniu zabudowy szklanej dla klientów indywidualnych i małych instytucjonalnych. Proponują między innymi balustrady, drzwi zwykłe i przesuwane, kabiny prysznicowe czy panele.

http://www.swiatzeszkla.pl/ - 17 Wrz 2015

Topglas Mozaiki Szklane****

Lider mozaik! Poszukujesz nietuzinkowych mozaik, które oczarują wszystkich? Marzysz o niskiej cenie i solidnej jakości? Takie marzenia spełnia nasza firma - duży producent mozaiki szklanej. Na naszej stronie http://top-mozaika.pl mogą Państwo zakupić takie produkty jak: mozaiki do kuchni, mozaiki do łazienki. Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz, aby nieustannie podnosić rangę naszych usług. Zawsze dostosowujemy się do potrzeb klientów w aspekcie kolorystyki i wymiarów. Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy!

http://top-mozaika.pl/ - 26 Cze 2017

Usługi szklarskie w Trójmieście. Szkło float, lacobel, lustra i wiele innych. Szbko i tanio!****

Jesteśmy firmą z wielopokoleniową tradycją. Świadczymy usługi szklarskie w Gdańsku i okolicach. Sprzedajemy lustra, szkło lacobel, lacomat, lustra i inne. Docinamy szkło na wymiar, wiercimy otwory i zajmujemy się również montażem. Wejdź na naszą stronę i zobacz ofertę. Zapraszamy1

http://szklarz.gda.pl/ - 5 Kwi 2014

Villa Glass Studio - szkło fusingowe, stylowe drzwi, umywalki, barierki****

Nasze przedsiębiorstwo realizuje usługi w niszowym segmencie rynku. Specjalizujemy się bowiem w sprzedaży szkła fusingowego, które odznacza się wyjątkowymi walorami artystycznymi. Dzięki zastosowaniu tego materiału powstają stylowe drzwi, efektowne umywali, a także niebanalne barierki. Proponujemy szeroki wybór produktów o niepowtarzalnym wyglądzie.

http://www.villaglass.pl/ - 12 Cze 2014

Zakład Szklarski Jacek Nieradka - lustra****

Strona internetowa Zakładu Szklarskiego Jacek Nieradka. Firma działa w Warszawie, zajmuje się obróbką oraz montażem luster i szkła - laminowanego, malowanego, zbrojonego oraz zespolonego.

http://www.szklarz-ursynow.com.pl/ - 24 Sty 2017

Ceramika, szkło, kamień. Chorzów***

Strona firmy Ceramo Studio, której profilem działania jest branża ceramiczna. Firma prowadzi sprzedaż płytek ceramicznych, szkła i kamienia naturalnego a także wykonuje wszelkie usługi związane z wspomnianymi produktami: kapinosy, cokoliki, mozaiki, transport. Na stronie informacje o firmie, dane kontaktowe, oferta.

http://ceramostudio.pl/ - 19 Sty 2006

ESGLAS Adma Gliwa - ścianki szklane, okucia do konstrukcji i drzwi całoszklanych, schody i podłogi***

Oferujemy okucia do konstrukcji i drzwi szklanych (wahadłowe, przymykowe, przesuwne), samozamykacze geze dolne i górne, napędy automatyczne, kompleksowe wykonawstwo (pomiar, montaż) ścianek szklanych, balustrad, konstrukcji szklanych, kabin prysznicowych, schodów szklanych, podłóg szklanych. Działamy głównie na śląsku i w małopolsce a zwłaszcza na terenie miast Rybnik, Wodzisław Śląski, Gliwice, Katowice, Kraków, Wrocław, Jastrzębie, Żory, Bielsko Biała, Racibórz, Zabrze, Ruda Śląska. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy GEZE.

http://www.esglas.com.pl/ - 21 Wrz 2011

Pustaki szklane, luksfery i okna z luksferów.***

Luksfery, Glassblocks, pustaki szklane, , Vitrablok, Solaris, Vetroarredo, systemy montażu, pustaki o odporności ogniowej E (G), EI (F), REI (F), pustaki i luxfery podłogowo-sufitowe, Okna z luksferów. Podokienniki ceramiczne. NOWOŚĆ okienka wentylacyjne do pustaków szklanych.

http://www.glasspol.eu/ - 7 Gru 2007