KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > szkło budowlane (32)

Szkło artystyczne, laminowane, lampy luksusowe, designerskie, drzwi i blaty - Studio szkła****

Pracownia projektuje wyposażenie domów i obiektów użytkowych ze szkła artystycznego i laminowanego. W ofercie znaleźć można luksusowe lampy, a także designerskie drzwi i blaty.

http://www.baranskadesign.com/ - 10 Maj 2014

Szkło na ścianę - showyglass.com****

Dzisiaj, kiedy tak wiele mówi się o zanieczyszczeniu środowiska, recykling to najlepsza forma radzenia sobie z nim. Nasza firma od 2002 roku zajmuje się nie tylko pozyskiwaniem i uzdatnianiem odpadów szklanych, ale także od 2017 roku pod marką ShowyGlass wykorzystuje pozostałe fragmenty szkła do tworzenia dekoracji. To połączenie przyjemnego z pożytecznym. Możemy się poszczycić nie tylko dbaniem o środowisko, ale także próba ciągłego zwiększania udziału stłuczki szklanej w branży recyklingu.

http://www.showyglass.com/ - 3 Paź 2017

Szkło w budownictwie Grupa CNC: schody, zadaszenia, drzwi i balustrady szklane****

Firma zajmuje się obróbką szkła i montażem elementów wyposażenia wnętrz z niego wykonanych: ścianek działowych drzwi, balustrad, schodów, kabin prysznicowych oraz zadaszeń.

http://www.grupacnc.com.pl/ - 22 Mar 2014

Świat ze Szkła - zabudowy szklane z Warszawy****

Firma z Warszawy specjalizująca się w tworzeniu zabudowy szklanej dla klientów indywidualnych i małych instytucjonalnych. Proponują między innymi balustrady, drzwi zwykłe i przesuwane, kabiny prysznicowe czy panele.

http://www.swiatzeszkla.pl/ - 17 Wrz 2015

Topglas Mozaiki Szklane****

Lider mozaik! Poszukujesz nietuzinkowych mozaik, które oczarują wszystkich? Marzysz o niskiej cenie i solidnej jakości? Takie marzenia spełnia nasza firma - duży producent mozaiki szklanej. Na naszej stronie http://top-mozaika.pl mogą Państwo zakupić takie produkty jak: mozaiki do kuchni, mozaiki do łazienki. Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz, aby nieustannie podnosić rangę naszych usług. Zawsze dostosowujemy się do potrzeb klientów w aspekcie kolorystyki i wymiarów. Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy!

http://top-mozaika.pl/ - 26 Cze 2017

Usługi szklarskie w Trójmieście. Szkło float, lacobel, lustra i wiele innych. Szbko i tanio!****

Jesteśmy firmą z wielopokoleniową tradycją. Świadczymy usługi szklarskie w Gdańsku i okolicach. Sprzedajemy lustra, szkło lacobel, lacomat, lustra i inne. Docinamy szkło na wymiar, wiercimy otwory i zajmujemy się również montażem. Wejdź na naszą stronę i zobacz ofertę. Zapraszamy1

http://szklarz.gda.pl/ - 5 Kwi 2014

Villa Glass Studio - szkło fusingowe, stylowe drzwi, umywalki, barierki****

Nasze przedsiębiorstwo realizuje usługi w niszowym segmencie rynku. Specjalizujemy się bowiem w sprzedaży szkła fusingowego, które odznacza się wyjątkowymi walorami artystycznymi. Dzięki zastosowaniu tego materiału powstają stylowe drzwi, efektowne umywali, a także niebanalne barierki. Proponujemy szeroki wybór produktów o niepowtarzalnym wyglądzie.

http://www.villaglass.pl/ - 12 Cze 2014

Wutkowski - szkło dekoracyjne i lakierowane****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zamieszczoną na stronie firmy Wutkowski. Polecane jest między innymi szkło dekoracyjne i lakierowane, choć udostępniamy także rozwiązania budowlane.

http://wutkowski.com.pl/ - 20 Paź 2018

Zakład Szklarski Jacek Nieradka - lustra****

Strona internetowa Zakładu Szklarskiego Jacek Nieradka. Firma działa w Warszawie, zajmuje się obróbką oraz montażem luster i szkła - laminowanego, malowanego, zbrojonego oraz zespolonego.

http://www.szklarz-ursynow.com.pl/ - 24 Sty 2017

Ceramika, szkło, kamień. Chorzów***

Strona firmy Ceramo Studio, której profilem działania jest branża ceramiczna. Firma prowadzi sprzedaż płytek ceramicznych, szkła i kamienia naturalnego a także wykonuje wszelkie usługi związane z wspomnianymi produktami: kapinosy, cokoliki, mozaiki, transport. Na stronie informacje o firmie, dane kontaktowe, oferta.

http://ceramostudio.pl/ - 19 Sty 2006