KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > wyroby stalowe i zbrojeniowe (80)

Płyta warstwowa MARCEGAGLIA*****

Producent płyty warstwowej MARCEGAGLIA: płyty dachowe i ścienne z poliuretanu i wełny mineralnej

http://www.plytawarstwowa.com.pl/ - 5 Lip 2010

Stale do ulepszania - 36HNM, 34HNM*****

Głównym przedmiotem działalności firmy jest handel wyrobami hutniczymi oraz kuzienniczymi, pochodzącymi z produkcji krajowej, głównie w sprzedaż stali narzędziowej (kutej, toczonej i walcowanej). Dodatkowo firma prowadzi działalność usługową w zakresie cięcia i toczenia. Dzięki szerokiemu zapleczu maszynowemu i wykwalifikowanej kadrze pracowniczej wykonujemy również zlecenia nietypowe.

http://www.windstal.pl/ - 5 Lip 2010

Alinox - Metale i Tworzywa Sztuczne****

Firma Alinox to jeden z przodujących dystrybutorów materiałów na polskim rynku. W swojej ofercie posiadamy ponad 5 000 różnych pozycji, a dodatkowo oferujemy różnego rodzaju usługi na materiałach, które podnoszą nasze możliwości. Alinox jest dostawcą takich materiałów jak: aluminium, stal nierdzewna, stal i stopy stali, tworzywa sztuczne, stopy niklu, mosiądzu, brązu, miedzi i tytanu (w standardowych wersjach jakościowych, jak i w wersjach dla przemysłu lotniczego). Z posiadanych materiałów oferujemy: blachy cienkie (arkusze) i blachy grube (płyty), rury kwadratowe, rury okrągłe i rury prostokątne, pręty płaskie, pręty kwadratowe, pręty sześciokątne i pręty okrągłe oraz kształtowniki. Jesteśmy przygotowani do cięcia materiału na wymiar oraz dostaw materiałów w niestandardowych rozmiarach.

http://e-alinox.pl/ - 22 Sie 2017

Almans - wyroby ze stali nierdzewnej****

W asortymencie naszej firmy możesz wybrać spomiędzy setek wyrobów hutniczych, wykonanych z tytanu oraz stali nierdzewnej. Proponujemy między innymi druty, blachy, płyty i inne. Wykonujemy obróbkę kątowników, zwojów i pozostałych elementów.

http://www.almans.pl/ - 30 Mar 2018

AMAN płyta obornicka****

AMAN to firma jaka specjalizuje się w dostarczaniu materiałów elewacyjno-izolacyjnych, drzwi chłodniczych, mroźniczych, blach płaskich, trapezów, obróbek wykończeniowych, akcesoriów oraz szerokiej gamy urządzeń przemysłowych. Na polskim rynku znajduje się już od 2004 roku, a swoją siedzibę o powierzchni 20.000 m2 ma w miejscowości Sadki w województwie kujawsko-pomorskim. Swoją ofertę AMAN zwraca zarówno do małych jak i dużych przedsiebiorstw. Aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów, zapewnia profesjonalną obsługę przez życzliwy i pomocny personel. Dodatkowo żeby zapewnić usługi na najlepszym poziomie firma współpracuje wyłącznie z najlepszymi partnerami w branży, do których zaliczyć możemy takie firmy jak THYSSENKRUPP, ale także METECNO, EMS, IZOPANEL, MARCEGAGLIA, K3 ARGO. Zachęcamy do zaznajomienia się z pełną ofertą na stronie:

http://www.firma-aman.pl/ - 18 Paź 2013

ArcelorMittal - kątowniki i kształtniki ze stali****

Przedsiębiorstwo prowadzi stalowe centra serwisowe. W ofercie posiada takie elementy, jak prostowniki, kształtowniki i kątowniki. Oprócz tego proponuje profile, płaskowniki, rury ze szwem i bez. Zajmuje się też cięciem grubej blachy ocynkowanej.

http://ds.arcelormittal.com/ - 25 Lut 2017

Austenit - rury kwasoodporne i nierdzewne****

Przedsiębiorstwo Austenit zajmuje się dystrybucją wyrobów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. W jej ofercie znaleźć można m.in. płyty poliwęglanowe, rury oraz różnorodne elementy do balustrad.

http://www.austenit.bydgoszcz.pl/ - 2 Maj 2018

Bodnar - Producent bram garażowych, segmentowych i przemysłowych****

Jesteśmy firmą produkującą bramy garażowe, rolowane, przemysłowe, segmentowe. W naszym asortymencie znajdują się także rolety zewnętrzne. Jako producent bram proponujemy również sprawdzone napędy, dedykowane do różnego rodzaju modeli.

http://bramy-bodnar.pl/ - 24 Kwi 2015

Bowim - blachy, pręty zbrojeniowe ****

W ofercie wyroby hutnicze: pręty, blachy, rury bez szwu i rury ze szwem, kształtowniki, pręty zbrojeniowe, profile zimnogięte i inne wyroby. Mamy oddziały na terenie całego kraju. Na stronie oferta, dane kontaktowe, opis firmy oraz propozycje pracy.

http://www.bowim.pl/ - 1 Gru 2005

Bud-Stal - siatki zbrojeniowe, wyroby hutnicze****

Firma Bud-Stal oferuje: stal, siatki zbrojeniowe zgrzewane, stal zbrojeniowa, stal prefabrykowana, zbrojenia budowlane, konstrukcje stalowe wyroby hutnicze oraz wyroby ślusarskie.

http://www.budstal.pl/ - 16 Wrz 2005