KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > wyroby stalowe i zbrojeniowe (80)

Cięcie blach Śląsk****

Firma TECH-POL świadczy kompleksowe usługi w zakresie obróbki metali. Posiadamy duże doświadczenie z zakresu cięcia laserowego blach oraz gięcia metali i profili poparte wieloma certyfikatami. Każde zamówienie realizujemy z najwyższą starannością, a dzięki obszernemu parkowi maszynowemu możemy wykonać niemal każdą usługę związaną z obróbką metali. TECH-POL Śląsk numerem jeden obróbce blach!

http://www.techpol-laser.pl/ - 4 Sty 2014

Dach-Metal producent blachy trapezowej****

Podczas gdy poszukujesz blachodachówki do wykończenia domu, sprawdzasz multum propozycji przedsiębiorstw, które są wytwórcami pokryć dachowych. Jesteśmy wytwórcą poszyć dachowych cieszącym się sporym zaufaniem swoich odbiorców. Fabrykujemy blachodachówki i poszycia dachowe wielorakiego rodzaju. Jesteśmy także wytwórcą konstrukcji budowanych ze stali. Pracujemy jedynie z najlepiej wykwalifikowanymi profesjonalistami z kolosalnym doświadczeniem w branży, co skutkuje tym, że nasze przedsiębiorstwo jest solidnym kontrahentem. Podchodząc poszczególnie do każdego konsumenta, zapewniamy zrealizowanie wszelakich przewidywań w stosunku do naszych towarów.

http://www.dach-metal.com.pl/ - 26 Sie 2014

Dachsystem - budowa hal stalowych - hale magazynowe budowa i projekty****

Firma zajmuje się projektowaniem oraz budową stalowych hal magazynowych i przemysłowych.

http://haledachsystem.pl/ - 22 Mar 2014

Demet Sp. z o.o. - brąz B101 i pręty aluminiowe****

Oferta przedsiębiorstwa działającego w branży metalowej obejmuje między innymi kątowniki, rury oraz pręty aluminiowe. Demet proponuje również rozwiązania z brązu (B101), blachy ze stali nierdzewnej, a także wyroby z innych metali (mosiądzu, żeliwa, brązu, miedzi etc.).

http://demet.pl/ - 31 Lip 2017

Drozapol - wyroby hutnicze: blachy, pręty zbrojeniowe, profile stalowe, zamknięte****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, przygotowaną przez specjalistów z przedsiębiorstwa Drozapol. W asortymencie firmy znajdują się profesjonalne i praktyczne w zastosowaniu wyroby hutnicze. Proponujemy między innymi profile stalowe i zamknięte, a także różnego rodzaju blachy oraz pręty zbrojeniowe.

http://www.drozapol.pl/ - 13 Sie 2014

Elgarden****

Zaufaj producentowi galanterii ogrodowej i sięgnij po specjalnie wykonane wyroby metalowe. Firma Elgarden przygotuje dla Ciebie piękne kwietniki ścienne, wytrzymałe donice, a także solidne pergole. Dzięki nam odświeżysz również balkon czy taras.

http://elgarden.com.pl/ - 26 Wrz 2018

EURO-TED POLAND****

Strona P.H.U. "EURO-TED" - montaż i dostawa stali w budownictwie.

http://www.euroted.com.pl/ - 7 Wrz 2005

FPHU TASO****

Strona internetowa śląskiej firmy Taso, świadczącej usługi z zakresu obróbki skrawaniem metali. Wykonujemy frezowanie i toczenie CNC.

http://www.taso.pl/ - 14 Kwi 2016

Gaj-Stal - produkcja i budowa hal namiotowych****

Zajmujemy się projektowaniem, wynajem i produkcją stalowych konstrukcji. Znajdziecie u nas hale namiotowe, obiekty sportowe czy różnego typu zadaszenia. Przygotowujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów.

http://www.gaj-stal.com/ - 8 Lip 2014

Geldbach - kolana, kołnierze, redukcje i trójniki stalowe****

Firma specjalizująca się w produkcji elementów rurociągów. Do sprzedaży oddaje stalowe kolana hamburskie, kołnierze płaskie i szyjkowe, a także różne modele redukcji i trójników.

http://www.geldbach.pl/ - 26 Mar 2015