KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > wyroby stalowe i zbrojeniowe (73)

Invest-Tech - cięcie wodą, obróbka skrawaniem CNC, wyroby hutnicze, rury bezszwowe****

Firma Invest-Tech oferuje wysokiej jakości wyroby hutnicze, w tym zarówno blachy kwasoodporne, jak i rury bezszwowe oraz kołnierze wykonane z tego doskonałego materiału. Firma zapewnia ponadto serwis stali nierdzewnych, który obejmuje obróbkę skrawaniem CNC, a także cięcie plazmowe, laserem i wodą. Zakład wraz ze składem znajdują się w Toruniu.

http://invest-tech.pl/ - 11 Kwi 2015

Knap-Stal****

Na stronie znajduje się oferta profesjonalnego producenta bram garażowych, zajmującego się również sprzedażą wiat. Jest to firma znana oraz lubiana na polskim rynku, która zawsze proponuje atrakcyjne oraz przemyślane rozwiązania. Materiały najwyższej jakości, korzystne ceny oraz fachowe doradztwo tylko z KNAP-STAL. Serdecznie polecamy!

http://knapstal.pl/ - 28 Mar 2017

Kratki wentylacyjne, kominkowe, drzwiczki rewizyjne****

Sprzedaż najlepszych akcesoriów wentylacyjnych, odpornych na uszkodzenia i zniszczenia! Tylko u nas znajdziesz solidne kratki wentylacyjne, kominkowe oraz drzwiczki rewizyjne, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Są dostępne w wielu wariantach oraz zawsze korzystnych cenach. Zachęcamy do współpracy.

http://ladnekratki.pl/ - 25 Lut 2014

KRISTAL Aniela Erber****

Firma, która jest producentem śrub nierdzewnych, kwasoodpornych, calowych i trapezowych, a także podkładek sprężystych, prętów, gwintów oraz nakrętek kołpakowych. Wyroby poddawane są ocynkowi ogniowemu.

http://www.kristal.net.pl/ - 21 Paź 2014

LOOB Sp. z o.o. - sprzedaż drutów i taśm ze stali nierdzewnej****

Firma oferuje sprzedaż detaliczną i hurtową drutów oraz taśm ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. W ofercie uzupełniającej znajdują się również rury i pręty. Szczegóły dostępne na stronie internetowej.

http://www.loob.com.pl/ - 19 Maj 2017

Maritech - konstrukcje stalowe dla budownictwa****

Nowoczesne konstrukcje stalowe dla budownictwa znajdziecie Państwo w ofercie firmy Maritech. Wykonujemy balustrady ze stali nierdzewnej, bramy, ogrodzenia, pomosty i inne. U nas kupujesz u producenta. Polecamy możliwość składania zamówień indywidualnych.

http://www.maritech.pl/ - 1 Gru 2016

Masters Steel - producent kontenerów stalowych****

Firma Masters Steel to producent kontenerów mieszkalnych, budowlanych oraz biurowych. Realizuje zamówienia na stal konstrukcyjną. W ofercie również obróbka stali czarnej. Szczegóły dostępne na stronie internetowej.

http://masterssteel.pl/ - 8 Lut 2017

Meble nierdzewne Maro****

Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją stołów i innych mebli ze stali nierdzewnej.

http://www.maro-balustrady.pl/ - 6 Mar 2014

METALEX Schody strychowe****

Firma Geo-Margo z Rzeszowa specjalizuje się w wycenach nieruchomości, usługach geodezyjnych oraz obrocie nieruchomościami. Od początku swojej działalności, rozpoczętej w 2007 roku świadczy profesjonalne usługi wyceny nieruchomości lokalowych, gruntowych niezabudowanych i zabudowanych, czy rolnych. Ponadto w ofercie znajduje się wycena przedsiębiorstw. Zespół agentów nieruchomości zatrudnionych w firmie wyszukają dla Państwa nieruchomość spełniającą wszystkie Państwa oczekiwania oraz pomogą we wszelkich formalnościach. Każdy z zatrudnionych w firmie specjalistów, posiada uprawnienia przyznane przez Ministerstwo Gospodarki lub właściwy Urząd. Po szczegółowe informacje serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

http://www.blachymetalex.pl/ - 6 Lut 2013

METALMEX-INSTAL - zawiesia łańcuchowe i liny pasowe****

Na stronie producenta i dystrybutora znaleźć można liczne artykuły przemysłowe, w tym liny stalowe oraz zawiesia łańcuchowe i pasowe.

http://www.metalmex.pl/ - 18 Gru 2015