KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > wyroby stalowe i zbrojeniowe (79)

Hale stalowe, budownictwo przemysłowe - projektowanie, budowa i montaż****

Firma działa w branży budownictwa przemysłowego, zajmując się projektowaniem i montażem hal stalowych: produkcyjnych, magazynowych i handlowych.

http://www.commercecon.pl/ - 7 Mar 2014

Hale stalowe, przemysłowe, biurowe, namiotowe wynajem Gdańsk, Gdynia, pomorskie, trójmiasto****

ASAG firma oferuje konstrukcje do różnego rodzaju zastosowań, takie jak: hale stalowe, hale przemysłowe, hale biurowe, hale warsztatowe a także sportowe, magazynowe i rolnicze. Także hale namiotowe wynajem na imprezy masowe. Zapraszamy do poznania oferty - hale stalowe, Gdynia, Gdańsk, Żukowo, trójmiasto, woj. pomorskie.

http://hale.biz.pl/ - 2 Cze 2017

Invest-Tech - cięcie wodą, obróbka skrawaniem CNC, wyroby hutnicze, rury bezszwowe****

Firma Invest-Tech oferuje wysokiej jakości wyroby hutnicze, w tym zarówno blachy kwasoodporne, jak i rury bezszwowe oraz kołnierze wykonane z tego doskonałego materiału. Firma zapewnia ponadto serwis stali nierdzewnych, który obejmuje obróbkę skrawaniem CNC, a także cięcie plazmowe, laserem i wodą. Zakład wraz ze składem znajdują się w Toruniu.

http://invest-tech.pl/ - 11 Kwi 2015

Knap-Stal****

Na stronie znajduje się oferta profesjonalnego producenta bram garażowych, zajmującego się również sprzedażą wiat. Jest to firma znana oraz lubiana na polskim rynku, która zawsze proponuje atrakcyjne oraz przemyślane rozwiązania. Materiały najwyższej jakości, korzystne ceny oraz fachowe doradztwo tylko z KNAP-STAL. Serdecznie polecamy!

http://knapstal.pl/ - 28 Mar 2017

Koenigstahl.pl****

Jesteśmy dystrybutorem różnego rodzaju elementów stalowych, które są w stanie sprawdzić się w swojej roli świetnie i posłużyć przez bardzo długi czas. W naszej ofercie znajdziesz elementy możliwe do wykorzystania w różnorodnych konstrukcjach, z których możliwe będzie przyjemne korzystanie. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą szeroką ofertą produktową.

http://www.koenigstahl.pl/ - 3 Paź 2018

Kratki wentylacyjne, kominkowe, drzwiczki rewizyjne****

Sprzedaż najlepszych akcesoriów wentylacyjnych, odpornych na uszkodzenia i zniszczenia! Tylko u nas znajdziesz solidne kratki wentylacyjne, kominkowe oraz drzwiczki rewizyjne, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Są dostępne w wielu wariantach oraz zawsze korzystnych cenach. Zachęcamy do współpracy.

http://ladnekratki.pl/ - 25 Lut 2014

KRISTAL Aniela Erber****

Firma, która jest producentem śrub nierdzewnych, kwasoodpornych, calowych i trapezowych, a także podkładek sprężystych, prętów, gwintów oraz nakrętek kołpakowych. Wyroby poddawane są ocynkowi ogniowemu.

http://www.kristal.net.pl/ - 21 Paź 2014

Kształtowniki walcowane na gorąco - Morfama Anna Morawska****

Specjalnością naszej firmy ze Skawiny jest produkcja i sprzedaż różnego rodzaju wyrobów hutniczych, takich jak chociażby kształtowniki walcowane na gorąco i zimno, blachy, profile zamknięte, rury czy zabezpieczenia antykorozyjne.

http://morfama.pl/ - 1 Mar 2018

LOOB Sp. z o.o. - sprzedaż drutów i taśm ze stali nierdzewnej****

Firma oferuje sprzedaż detaliczną i hurtową drutów oraz taśm ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. W ofercie uzupełniającej znajdują się również rury i pręty. Szczegóły dostępne na stronie internetowej.

http://www.loob.com.pl/ - 19 Maj 2017

Maritech - konstrukcje stalowe dla budownictwa****

Nowoczesne konstrukcje stalowe dla budownictwa znajdziecie Państwo w ofercie firmy Maritech. Wykonujemy balustrady ze stali nierdzewnej, bramy, ogrodzenia, pomosty i inne. U nas kupujesz u producenta. Polecamy możliwość składania zamówień indywidualnych.

http://www.maritech.pl/ - 1 Gru 2016