KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > wyroby stalowe i zbrojeniowe (73)

NanoStal - wyżarzanie odprężające i normalizujące****

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w ulepszaniu, hartowaniu i obróbce cieplnej stali. Wykonujemy wyżarzanie normalizujące i odprężające.

http://www.nanostal.com/ - 13 Kwi 2016

PCM consulting - blachy trudnościeralne, stal Hadfielda, napawanie laserowe****

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa PCM consulting, zajmującego się napawaniem laserowym. Dostarczamy również blachy trudnościeralne oraz stal - Hadfielda, Hardox, Quard, Quend.

http://www.pcmconsulting.pl/ - 23 Lut 2016

Polmet - stal dla energetyki****

Firma zajmująca się sprzedażą trudnodostępnych stali dla przemysłu. W ofercie dostępne są takie gatunki jak np.: 1.4021, 1.4104, 1.4923, 10crmo9-10, 13crmo4-5, 16mo3, 21crmov5-7, 25crmo4, 26h2mf, 30crnimo8, p250gh oraz p265gh. Firma zajmuje się również cięciem blach.

http://www.polmet.eu/ - 28 Lut 2015

POMEL Sp. z o.o. - Powłoki antykorozyjne, cięcie i gięcie blach****

Strona internetowa producenta części metalowych. Firma Pomel wykonuje cięcie i gięcie blach, specjalizuje się również w przetwórstwie tworzyw sztucznych oraz w nakładaniu powłok antykorozyjnych.

http://www.pomel.com.pl/ - 6 Mar 2017

Portal Stali - sprzedaż wyrobów hutniczych****

W firmie Portal Stali zajmujemy się kompleksową obróbką i sprzedażą wyrobów hutniczych. W naszej ofercie znajdują się stal czarna, nierdzewna i aluminium. Więcej informacji w naszym serwisie internetowym.

http://portalstali.pl/ - 17 Maj 2017

PPM - ręczne giętarki do drutu zbrojeniowego****

Firma PPM zaprasza do skorzystania z atrakcyjnej oferty na giętarki ręczne. Są one niezbędne w obróbce drutu, strzemion oraz prętów zbrojeniowych.

http://www.gietarka.eu/ - 19 Wrz 2016

Prefamat****

Strona internetowa katowickiej firmy Prefamat, której specjalnością są obróbki blacharskie. Przedsiębiorstwo realizuje też zamówienia na podkonstrukcje stalowe oraz aluminiowe, zajmuje się też wybijaniem otworów.

http://prefamat.pl/ - 22 Lut 2017

Pręty kompozytowe jako nowość w Budownictwie****

Pręty kompozytowe to nowy, innowacyjny produkt XXI wieku, ponieważ cechuje się o wiele większą odpornością na korozje w przeciwieństwie do zwykłych prętów stalowych. Firma Comrebars zajmuje się produkowaniem oraz dostarczaniem tych o to właśnie prętów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://comrebars.eu/ - 6 Sty 2017

Producent sprężyn - Wyszkowska Fabryka Sprężyn Metalurgia Sp. z o.o.****

Wyszkowska Fabryka Sprężyn Metalurgia Sp. z o.o. jest producentem sprężyn oraz elementów sprężystych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz zmodernizowany, dostosowany do potrzeb naszej działalności park maszynowy. Oferujemy szeroki wybór.

http://www.wfs-metalurgia.com.pl/ - 14 Paź 2014

ProMetal Polska - nitownice****

Firma ProMetal Polska jest jednym z największych dostawców stalowych elementów złącznych. W asortymencie znajdują się m.in. nitonakrętki, nity zrywalne, śruby i nitownice. Wykonujemy również lakierowanie wkrętów. Szczegółowe informacje dostępne na naszej stronie internetowej.

http://www.prometal-polska.pl/ - 14 Mar 2017