KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > wyroby stalowe i zbrojeniowe (80)

Masters Steel - producent kontenerów stalowych****

Firma Masters Steel to producent kontenerów mieszkalnych, budowlanych oraz biurowych. Realizuje zamówienia na stal konstrukcyjną. W ofercie również obróbka stali czarnej. Szczegóły dostępne na stronie internetowej.

http://masterssteel.pl/ - 8 Lut 2017

Meble nierdzewne Maro****

Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją stołów i innych mebli ze stali nierdzewnej.

http://www.maro-balustrady.pl/ - 6 Mar 2014

METALEX Schody strychowe****

Firma Geo-Margo z Rzeszowa specjalizuje się w wycenach nieruchomości, usługach geodezyjnych oraz obrocie nieruchomościami. Od początku swojej działalności, rozpoczętej w 2007 roku świadczy profesjonalne usługi wyceny nieruchomości lokalowych, gruntowych niezabudowanych i zabudowanych, czy rolnych. Ponadto w ofercie znajduje się wycena przedsiębiorstw. Zespół agentów nieruchomości zatrudnionych w firmie wyszukają dla Państwa nieruchomość spełniającą wszystkie Państwa oczekiwania oraz pomogą we wszelkich formalnościach. Każdy z zatrudnionych w firmie specjalistów, posiada uprawnienia przyznane przez Ministerstwo Gospodarki lub właściwy Urząd. Po szczegółowe informacje serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

http://www.blachymetalex.pl/ - 6 Lut 2013

METALMEX-INSTAL - zawiesia łańcuchowe i liny pasowe****

Na stronie producenta i dystrybutora znaleźć można liczne artykuły przemysłowe, w tym liny stalowe oraz zawiesia łańcuchowe i pasowe.

http://www.metalmex.pl/ - 18 Gru 2015

NanoStal - wyżarzanie odprężające i normalizujące****

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w ulepszaniu, hartowaniu i obróbce cieplnej stali. Wykonujemy wyżarzanie normalizujące i odprężające.

http://www.nanostal.com/ - 13 Kwi 2016

PCM consulting - blachy trudnościeralne, stal Hadfielda, napawanie laserowe****

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa PCM consulting, zajmującego się napawaniem laserowym. Dostarczamy również blachy trudnościeralne oraz stal - Hadfielda, Hardox, Quard, Quend.

http://www.pcmconsulting.pl/ - 23 Lut 2016

Polmet - stal dla energetyki****

Firma zajmująca się sprzedażą trudnodostępnych stali dla przemysłu. W ofercie dostępne są takie gatunki jak np.: 1.4021, 1.4104, 1.4923, 10crmo9-10, 13crmo4-5, 16mo3, 21crmov5-7, 25crmo4, 26h2mf, 30crnimo8, p250gh oraz p265gh. Firma zajmuje się również cięciem blach.

http://www.polmet.eu/ - 28 Lut 2015

POMEL Sp. z o.o. - Powłoki antykorozyjne, cięcie i gięcie blach****

Strona internetowa producenta części metalowych. Firma Pomel wykonuje cięcie i gięcie blach, specjalizuje się również w przetwórstwie tworzyw sztucznych oraz w nakładaniu powłok antykorozyjnych.

http://www.pomel.com.pl/ - 6 Mar 2017

Portal Stali - sprzedaż wyrobów hutniczych****

W firmie Portal Stali zajmujemy się kompleksową obróbką i sprzedażą wyrobów hutniczych. W naszej ofercie znajdują się stal czarna, nierdzewna i aluminium. Więcej informacji w naszym serwisie internetowym.

http://portalstali.pl/ - 17 Maj 2017

P.P.H.U STALMAT - producent konstrukcji stalowych****

Firma specjalizuje się w produkcji zbiorników ciśnieniowych i konstrukcji stalowych, w tym rur ze szwem wzdłużnym i obwodowym. P.P.H.U STALMAT oferuje również warianty z upłynnień oraz demontaży. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

http://stalmat.pl/ - 20 Kwi 2018