KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > wyroby stalowe i zbrojeniowe (77)

Pręty kompozytowe jako nowość w Budownictwie****

Pręty kompozytowe to nowy, innowacyjny produkt XXI wieku, ponieważ cechuje się o wiele większą odpornością na korozje w przeciwieństwie do zwykłych prętów stalowych. Firma Comrebars zajmuje się produkowaniem oraz dostarczaniem tych o to właśnie prętów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://comrebars.eu/ - 6 Sty 2017

Producent sprężyn - Wyszkowska Fabryka Sprężyn Metalurgia Sp. z o.o.****

Wyszkowska Fabryka Sprężyn Metalurgia Sp. z o.o. jest producentem sprężyn oraz elementów sprężystych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz zmodernizowany, dostosowany do potrzeb naszej działalności park maszynowy. Oferujemy szeroki wybór.

http://www.wfs-metalurgia.com.pl/ - 14 Paź 2014

ProMetal Polska - nitownice****

Firma ProMetal Polska jest jednym z największych dostawców stalowych elementów złącznych. W asortymencie znajdują się m.in. nitonakrętki, nity zrywalne, śruby i nitownice. Wykonujemy również lakierowanie wkrętów. Szczegółowe informacje dostępne na naszej stronie internetowej.

http://www.prometal-polska.pl/ - 14 Mar 2017

Rafstal - stal kwasoodporna****

W ofercie firmy Rafstal znajdują się różne produkty ze stali kwasoodpornej oraz narzędziowej. Proponowana jest również armatura przemysłowa.

http://www.rafstal.pl/ - 22 Cze 2017

Rapmet****

W ofercie firmy Rapmet znajdą Państwo konstrukcje ze stali nierdzewnej. Proponujemy gabiony, kontenery, kraty pomostowe wciskane, ogrodzenia przestawne, a także siatki zgrzewane.

http://www.pomostowekraty.pl/ - 4 Sie 2016

Renova - wypożyczalnia rusztowań****

Na stronie internetowej znajduje się oferta wypożyczalni rusztowań Renova. Firma zajmuje się ich wynajmem oraz sprzedażą na terenie województwa świętokrzyskiego. Oferowane są również hale i konstrukcje stalowe.

http://www.renova.net.pl/ - 20 Kwi 2017

Rury stalowe i osłonowe - P.W. Marcin Ławicki****

Oferta firmy obejmuje rury stalowe oraz osłonowe. Dostępne są produkty nowe oraz używane. Realizowana jest nie tylko sprzedaż materiałów do instalacji telekomunikacyjnych czy elektrycznych, ale także ich skup.

http://www.rury-torun.pl/ - 8 Lut 2014

Serwistal - centrum serwisowe, blachy stalowe****

Strona internetowa profesjonalnej firmy, mającej w ofercie takie wyroby, jak blacha powlekana, aluminiowa i ocynkowana. Prowadzimy też centrum serwisowe i wykonujemy cięcie stali.

http://www.serwistal.pl/ - 17 Cze 2015

Setmar - konstrukcje stalowe****

Firma świadczy usługi w zakresie montażu konstrukcji stalowych na terenie Szczecina. Pozwala to zapewnić lekką obudowę hal. Setmar specjalizuje się również w blachach trapezowych, panelach elewacyjnych oraz warstwowych.

http://www.setmar.pl/ - 14 Gru 2017

Siatki ogrodzeniowe i Leśne - prywatny poradnik****

Ogrodzenie działki lub posesji to w Polsce bardzo ważna sprawa. Wiele ludzi grodzi budowy siatkami leśnymi ale my zachęcamy do użycia tradycyjnej siatki ogrodzeniowej. Siatka ogrodzeniowa powlekana jest bardzo popularna. Jeżli mamy problem z psami możemy do ogrodzenia dołączyć elektrycznego pastucha lub drut kolczasty. Płot wokół posesji powinien być szczelny i mocny,

http://ogrodzeniowa.pl/ - 21 Lis 2012