KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > wyroby stalowe i zbrojeniowe (73)

Rafstal - stal kwasoodporna****

W ofercie firmy Rafstal znajdują się różne produkty ze stali kwasoodpornej oraz narzędziowej. Proponowana jest również armatura przemysłowa.

http://www.rafstal.pl/ - 22 Cze 2017

Rapmet****

W ofercie firmy Rapmet znajdą Państwo konstrukcje ze stali nierdzewnej. Proponujemy gabiony, kontenery, kraty pomostowe wciskane, ogrodzenia przestawne, a także siatki zgrzewane.

http://www.pomostowekraty.pl/ - 4 Sie 2016

Renova - wypożyczalnia rusztowań****

Na stronie internetowej znajduje się oferta wypożyczalni rusztowań Renova. Firma zajmuje się ich wynajmem oraz sprzedażą na terenie województwa świętokrzyskiego. Oferowane są również hale i konstrukcje stalowe.

http://www.renova.net.pl/ - 20 Kwi 2017

Rury stalowe i osłonowe - P.W. Marcin Ławicki****

Oferta firmy obejmuje rury stalowe oraz osłonowe. Dostępne są produkty nowe oraz używane. Realizowana jest nie tylko sprzedaż materiałów do instalacji telekomunikacyjnych czy elektrycznych, ale także ich skup.

http://www.rury-torun.pl/ - 8 Lut 2014

Serwistal - centrum serwisowe, blachy stalowe****

Strona internetowa profesjonalnej firmy, mającej w ofercie takie wyroby, jak blacha powlekana, aluminiowa i ocynkowana. Prowadzimy też centrum serwisowe i wykonujemy cięcie stali.

http://www.serwistal.pl/ - 17 Cze 2015

Setmar - konstrukcje stalowe****

Firma świadczy usługi w zakresie montażu konstrukcji stalowych na terenie Szczecina. Pozwala to zapewnić lekką obudowę hal. Setmar specjalizuje się również w blachach trapezowych, panelach elewacyjnych oraz warstwowych.

http://www.setmar.pl/ - 14 Gru 2017

Siatki ogrodzeniowe i Leśne - prywatny poradnik****

Ogrodzenie działki lub posesji to w Polsce bardzo ważna sprawa. Wiele ludzi grodzi budowy siatkami leśnymi ale my zachęcamy do użycia tradycyjnej siatki ogrodzeniowej. Siatka ogrodzeniowa powlekana jest bardzo popularna. Jeżli mamy problem z psami możemy do ogrodzenia dołączyć elektrycznego pastucha lub drut kolczasty. Płot wokół posesji powinien być szczelny i mocny,

http://ogrodzeniowa.pl/ - 21 Lis 2012

Slovrur - Kolana hamburskie, stalowe rury bezszwowe, kotłowe, ocynkowane, precyzyjne****

Firma oferująca wyroby hutnicze wyprodukowane przez Železiarne Podbrezová. W ofercie dostępne są kolana hamburskie, a także stalowe rury bezszwowe, ocynkowane oraz precyzyjne.

http://www.slovrur.pl/ - 24 Kwi 2015

Sow-Stal Tomasz Sowiński****

Przedsiębiorstwo Sow-Stal zajmuje się sprzedażą stali różnego typu. Dostępne są między innymi materiały o takich oznaczeniach, jak stal 1.2311, 1.2767, 18h2n2, 20h2n4a, 35hgs, 38hmj, 45hnmf, h25t oraz innych.

http://www.sow-stal.eu/ - 10 Paź 2016

SSAB - obróbka stali****

Dzięki firmie SSAB można zaopatrzyć się w doskonałą, wytrzymałą stal przemysłową. Przedsiębiorstwo oprócz produkcji zajmuje się również obróbką tworzywa.

http://www.ssab.pl/ - 20 Lip 2017