KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > wyroby stalowe i zbrojeniowe (80)

Serwistal****

Strona internetowa profesjonalnej firmy, mającej w ofercie takie wyroby, jak blacha powlekana, zimnowalcowana, aluminiowa i ocynkowana. Prowadzimy też centrum serwisowe i wykonujemy cięcie stali w naszym centrum.

http://www.serwistal.pl/ - 4 Sty 2019

Setmar - konstrukcje stalowe****

Firma świadczy usługi w zakresie montażu konstrukcji stalowych na terenie Szczecina. Pozwala to zapewnić lekką obudowę hal. Setmar specjalizuje się również w blachach trapezowych, panelach elewacyjnych oraz warstwowych.

http://www.setmar.pl/ - 14 Gru 2017

Siatki ogrodzeniowe i Leśne - prywatny poradnik****

Ogrodzenie działki lub posesji to w Polsce bardzo ważna sprawa. Wiele ludzi grodzi budowy siatkami leśnymi ale my zachęcamy do użycia tradycyjnej siatki ogrodzeniowej. Siatka ogrodzeniowa powlekana jest bardzo popularna. Jeżli mamy problem z psami możemy do ogrodzenia dołączyć elektrycznego pastucha lub drut kolczasty. Płot wokół posesji powinien być szczelny i mocny,

http://ogrodzeniowa.pl/ - 21 Lis 2012

Slovrur - Kolana hamburskie, stalowe rury bezszwowe, kotłowe, ocynkowane, precyzyjne****

Firma oferująca wyroby hutnicze wyprodukowane przez Železiarne Podbrezová. W ofercie dostępne są kolana hamburskie, a także stalowe rury bezszwowe, ocynkowane oraz precyzyjne.

http://www.slovrur.pl/ - 24 Kwi 2015

Sow-Stal Tomasz Sowiński****

Przedsiębiorstwo Sow-Stal zajmuje się sprzedażą stali różnego typu. Dostępne są między innymi materiały o takich oznaczeniach, jak stal 1.2311, 1.2767, 18h2n2, 20h2n4a, 35hgs, 38hmj, 45hnmf, h25t oraz innych.

http://www.sow-stal.eu/ - 10 Paź 2016

SSAB - obróbka stali****

Dzięki firmie SSAB można zaopatrzyć się w doskonałą, wytrzymałą stal przemysłową. Przedsiębiorstwo oprócz produkcji zajmuje się również obróbką tworzywa.

http://www.ssab.pl/ - 20 Lip 2017

Stal kwasoodporna, blachy, pręty - Budmax****

Firma Budmax oferuje Państwu najwyższej możliwej jakości stal i elementy stalowe, a także blachy, pręty czy rury. Nasze produkty są kwasoodporne oraz nierdzewne, dlatego sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach. Zapraszamy!

http://www.budmax-stalkwasoodporna.pl/ - 9 Sty 2013

Staler****

Strona internetowa firmy Staler - hurtowni stali i materiałów budowlanych. Zamieszczono tu informacje o strukturze firmy, promocjach oraz ofertę handlową.

http://www.staler.com.pl/ - 28 Kwi 2004

Stalmex - hale łukowe****

Przedsiębiorstwo Stalmex to ceniony na rynku dostawca hal łukowych, wszechstronnie wykorzystywanych w rolnictwie. Pałąkowe konstrukcje stalowe, rusztowania warszawskie, balustrady, ogrodzenia i inne wyroby dostępne są w korzystnych cenach.

http://stalmexskiba.pl/ - 21 Gru 2016

Trokotex - polski producent prętów z kompozytu****

Innowacyjne rozwiązanie dla budownictwa, od polskiego producenta. Pręty zbrojeniowe z kompozytu są tańsze i dwukrotnie odporniejsze na zerwanie od tych stalowych. Znajdują powszechne zastosowanie w różnego rodzaju konstrukcjach. Więcej informacji na stronie internetowej produktu.

http://www.pretyzkompozytow.pl/ - 24 Lut 2018