KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > wyroby stalowe i zbrojeniowe (73)

Stal kwasoodporna, blachy, pręty - Budmax****

Firma Budmax oferuje Państwu najwyższej możliwej jakości stal i elementy stalowe, a także blachy, pręty czy rury. Nasze produkty są kwasoodporne oraz nierdzewne, dlatego sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach. Zapraszamy!

http://www.budmax-stalkwasoodporna.pl/ - 9 Sty 2013

Staler****

Strona internetowa firmy Staler - hurtowni stali i materiałów budowlanych. Zamieszczono tu informacje o strukturze firmy, promocjach oraz ofertę handlową.

http://www.staler.com.pl/ - 28 Kwi 2004

Stalmex - hale łukowe****

Przedsiębiorstwo Stalmex to ceniony na rynku dostawca hal łukowych, wszechstronnie wykorzystywanych w rolnictwie. Pałąkowe konstrukcje stalowe, rusztowania warszawskie, balustrady, ogrodzenia i inne wyroby dostępne są w korzystnych cenach.

http://stalmexskiba.pl/ - 21 Gru 2016

Usługi Produkcyjne Obróbka Stali****

Propozycja sklepu internetowego Obróbka Stali oferującego rozmaite akcesoria kaletnicze, takie jak oczka, nity, klamry. W sprzedaży również gwoździe budowlane, wkręty i inne elementy złączne.

http://sklep.obrobkastali.com/ - 14 Lut 2017

Vibroson - wentylatory przemysłowe****

Firma Vibroson ma swoją siedzibę w Łodzi. To ceniony dostawca wyposażenia przemysłowego - wentylatorów energetycznych i promieniowych, tłumików akustycznych (hałasu) czy też przepustnic wielkogabarytowych. Specjalnością przedsiębiorstwa jest również diagnostyka maszyn.

http://vibroson.com.pl/ - 15 Lis 2016

Www.rury.net.pl portal branżowy****

Www.rury.net.pl portal branżowy - rury stal blacha metale technologie.

http://www.rury.net.pl/ - 27 Sty 2006

Wypożyczalnia agregatów****

Oferta naszej firmy skierowana jest do tych osób, które poszukują wykonawców konstrukcji metalowych oraz aluminiowych lub kogoś, kto wypożycza agregaty prądotwórcze. My zajmujemy się tym na co dzień, wykonując m.in. projekty bram, ogrodzeń i innych. Wypożyczamy też wspomniane agregaty prądotwórcze i to nie tylko w Warszawie, ale przede wszystkim w całej Polsce. Posiadamy bowiem własny transport, który jak najbardziej zapewniamy naszych klientom. Więcej informacji na temat oferty można znaleźć na stronie www!

http://www.power-factory.pl/ - 19 Lut 2014

Wyroby hutnicze, strzemiona, zbrojenia - Hanet****

Hanet jest firmą, która zajmuje się oferowaniem produktów takich jak strzemiona, zbrojenia, pręty gładkie oraz na przykład stali produkcyjnej. Wszystkie detale i wyroby hutnicze zakupione w tej firmie można zagiąć i dociąć według zamówienia. Czyni to firmę Hanet, najlepszym dostawcą wyrobów hutniczych miasta Poznań.

http://www.hanet.az.pl/ - 24 Sie 2012

Wyroby stalowe INVEST - metale, liny stalowe, gabiony, kraty pomostowe****

Wyroby stalowe i szeroki wybór armatury przemysłowej - liny stalowe, łańcuchy, podkładki, nakrętki, śruby, gabiony, kraty pomostowe i inne. Kompleksowe wyposażenie inwestycji w wyroby ze stali. Dodatkowo usługi w zakresie: perforowanie, cięcie, gięcie, cynkowanie i malowanie proszkowe powierzchni stalowych.

http://www.e-invest.pl/ - 31 Sie 2012

Wytrzymałe i wielofunkcyjne rusztowania****

Firma "Monter" jest polską firma specjalizującą się w sprzedaży rusztowań. Oferowane przez nas rusztowania są nowe, a używany sprzęt jest w bardzo dobrym stanie i w pełni sprawny technicznie. Sprzedawane przez nas rusztowania, łączą w sobie wytrzymałość, bezpieczeństwo, prostotę konstrukcji i wielofunkcyjność. Oprócz sprzedaży i transportu bezpośrednio pod wskazany adres, oferujemy również wynajem i leasing rusztowań. Jesteśmy akredytowanym dostawcą rusztowań dla Europejskiego Funduszu Leasingowego. Indywidualne podejście do klienta, konfiguracja dowolnych zestawów rusztowań.

http://www.monter-rusztowania.pl/ - 5 Wrz 2007