KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > wyroby stalowe i zbrojeniowe (79)

Vibroson - wentylatory przemysłowe****

Firma Vibroson ma swoją siedzibę w Łodzi. To ceniony dostawca wyposażenia przemysłowego - wentylatorów energetycznych i promieniowych, tłumików akustycznych (hałasu) czy też przepustnic wielkogabarytowych. Specjalnością przedsiębiorstwa jest również diagnostyka maszyn.

http://vibroson.com.pl/ - 15 Lis 2016

Www.rury.net.pl portal branżowy****

Www.rury.net.pl portal branżowy - rury stal blacha metale technologie.

http://www.rury.net.pl/ - 27 Sty 2006

Wypożyczalnia agregatów****

Oferta naszej firmy skierowana jest do tych osób, które poszukują wykonawców konstrukcji metalowych oraz aluminiowych lub kogoś, kto wypożycza agregaty prądotwórcze. My zajmujemy się tym na co dzień, wykonując m.in. projekty bram, ogrodzeń i innych. Wypożyczamy też wspomniane agregaty prądotwórcze i to nie tylko w Warszawie, ale przede wszystkim w całej Polsce. Posiadamy bowiem własny transport, który jak najbardziej zapewniamy naszych klientom. Więcej informacji na temat oferty można znaleźć na stronie www!

http://www.power-factory.pl/ - 19 Lut 2014

Wyroby hutnicze, strzemiona, zbrojenia - Hanet****

Hanet jest firmą, która zajmuje się oferowaniem produktów takich jak strzemiona, zbrojenia, pręty gładkie oraz na przykład stali produkcyjnej. Wszystkie detale i wyroby hutnicze zakupione w tej firmie można zagiąć i dociąć według zamówienia. Czyni to firmę Hanet, najlepszym dostawcą wyrobów hutniczych miasta Poznań.

http://www.hanet.az.pl/ - 24 Sie 2012

Wyroby stalowe INVEST - metale, liny stalowe, gabiony, kraty pomostowe****

Wyroby stalowe i szeroki wybór armatury przemysłowej - liny stalowe, łańcuchy, podkładki, nakrętki, śruby, gabiony, kraty pomostowe i inne. Kompleksowe wyposażenie inwestycji w wyroby ze stali. Dodatkowo usługi w zakresie: perforowanie, cięcie, gięcie, cynkowanie i malowanie proszkowe powierzchni stalowych.

http://www.e-invest.pl/ - 31 Sie 2012

Wytrzymałe i wielofunkcyjne rusztowania****

Firma "Monter" jest polską firma specjalizującą się w sprzedaży rusztowań. Oferowane przez nas rusztowania są nowe, a używany sprzęt jest w bardzo dobrym stanie i w pełni sprawny technicznie. Sprzedawane przez nas rusztowania, łączą w sobie wytrzymałość, bezpieczeństwo, prostotę konstrukcji i wielofunkcyjność. Oprócz sprzedaży i transportu bezpośrednio pod wskazany adres, oferujemy również wynajem i leasing rusztowań. Jesteśmy akredytowanym dostawcą rusztowań dla Europejskiego Funduszu Leasingowego. Indywidualne podejście do klienta, konfiguracja dowolnych zestawów rusztowań.

http://www.monter-rusztowania.pl/ - 5 Wrz 2007

Zakład Ślusarski Szyszka - kontenery specjalistyczne****

W ofercie generalnego wykonawcy konstrukcji stalowych, Zakładu Ślusarskiego Szyszka z Wielkopolski, znajdują się takie usługi, jak m.in.: spawanie, produkcja kabin ciągnikowych, budowa hal i kontenerów specjalistycznych. Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę internetową.

http://szyszka.pl/ - 20 Lis 2017

Arbera II - Wrocław - Wyroby Hutnicze i Inne Materiały Budowlane***

PWOM Arbera II - prowadzi sprzedaż wyrobów hutniczych oraz innych materiałów budowlanych takich jak: stal zbrojeniowa, blachy, rury stalowe, materiały izolacyjne, ceramika budowlana. Zapewnia kompleksowe zaopatrzenie budów.

http://www.arbera2.wroc.pl/ - 14 Paź 2003

Cięcie stali***

Firma HTM Water Jet wykonuje usługi cięcia strumieniem wody. Naszymi podstawowymi działaniami są: cięcie blach, cięcie stali, cięcie ceramiki i cięcie płytek. Stawiamy na wysoką jakość oraz profesionalizm.

http://htm-waterjet.pl/ - 25 Maj 2009

Firma budowlana PTB Nickel***

PTB Nickel to producent i dystrybutor stolarki aluminiowej oraz przedsiębiorstwo oferujące generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa przemysłowego i sportowego.

http://www.ptbnickel.pl/ - 8 Paź 2009