KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > wyroby stalowe i zbrojeniowe (79)

Kotwy i taśmy stalowe, łańcuchy i liny nierdzewne - Techmet***

Firma zajmuje się dystrybucją wyrobów ze stali: łańcuchów, lin nierdzewnych, kotew, taśm stalowych.

http://www.techmet.eu/ - 7 Mar 2014

Mbcadproject***

Firma MB Cad Project została założona aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów. Naszym głównym celem jest projektowanie oraz produkcja bram i ogrodzeń o nieprzeciętnych walorach estetycznych oraz jakościowych. Dodatkowo oferujemy pełen zakres usług zwiazanych z wykonywaniem rysunków w formacie CAD.

http://www.mbcadproject.pl/ - 20 Lip 2009

Mstal - Stalowe kołnierze szyjkowe, kształtki, śruby dwustronne***

Firma produkująca złączne elementy rurociągów. W ofercie Mstal dostępne są m.in. stalowe kołnierze szyjkowe, kształtki oraz śruby dwustronne. Firma wykonuje również produkty nietypowe według rysunków dostarczonych przez Klienta.

http://www.mstal.com.pl/ - 4 Maj 2015

Ogrodzenia kute - Budmark***

Producent zaopatrujący w ogrodzenia, bramy, płoty i balustrady. Branża to popularne kowalstwo artystyczne i metaloplastyka. Zamów teraz ogrodzenia kute, balustrady balkonowe, ogrodzenia metalowe, bramy przesuwne oraz prefabrykowane tralki i przęsła!

http://www.tanieogrodzeniakute.pl/ - 15 Cze 2009

Polska Unia Dystrybutorów Stali- stale nierdzewne***

Serwis internetowy Polskiej Unii Dystrybutorów Stali działającej od 1999 roku w ramach której w 2002 roku powstała Komisja SONK (Stali Odpornych Na Korozję) zrzeszająca najważniejsze firmy dystrybucyjne stali nierdzewnych w Polsce.

http://www.stalenierdzewne.pl/ - 12 Sty 2012

Tanie rury, profile, teowniki, zbrojenia, pręty***

X-stal oferuje stal i wyroby stalowe - 19lat doświadczenia. W ofercie tanie rury czarne i rury ocynkowane, pręty, teowniki, zbrojenia, profile, ceowniki i kształtowniki. Także blachy czarne, ocynkowane, aluminiowe, lakierowane i kwasoodporne. Zapraszamy po tanie pręty i rury.

http://www.xstal.pl/ - 24 Lut 2011

Vematech-Polska, konstrukcje stalowe***

Firma specjalizuje się w wyrobie konstrukcji stalowych średnio i wielkogabarytowych, oraz elementów dla urządzeń pracujących w warunkach morskich. Dla przemysłu elektroenergetycznego wykonujemy wszelkiego rodzaju przewody do odprowadzania spalin, kanały wentylacyjne itp. konstrukcje. Wykonujemy także określone elementy dla większych urządzeń pracujących w warunkach morskich np. dla platform wiertniczych.

http://www.vematech-polska.pl/ - 23 Sie 2010

KARTECH PHU druty**

Kartech jest znakomitym przykładem na to, że każdy ma swoje pięć minut. Firma powstała w Ełku w 1996 roku i pierwotnie zajmowała się ślusarką. Kiedy zdecydowała się przebranżowić i zająć fabrykacją siatki ogrodzeniowej z powodów pieniężnych maszyny musieli sobie zbudować sami. Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło. Kiedy po roku bezawaryjnej pracy zamierzyli wycenić maszynę i wystawili ją na allegro, maszyna sprzedała się migiem, a firma zorganizowała wiele zamówień na następne. I tutaj zareagowali momentalnie i właściwie, szybko powstał zespół profesjonalistów i baza narzędziowa do nowego typu aktywności. Dziś są uznanym wytwórcą automatów do wytwórczości siatki ogrodzeniowej. Ich maszyny wyrabiają siatkę z drutu stalowego ocynkowanego 2,5-3,00 mm oraz stalowego powlekanego PCV 2 ? 2,5 mm. Siatki o oczkach 4-7 cm o szerokości 0,5-2 m lub 3-4 m. Szczegóły oferty znaleźć można na stronie:

http://kartech.elk.com.pl/ - 4 Gru 2012

A-Z - zawiesia łańcuchowe*

Producent zawiesi linowych, łańcuchowych i pasowych od 0,5 do 50 ton.

http://www.az-biuro.pl/ - 30 Paź 2006