KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > wyroby stalowe i zbrojeniowe (74)

Tanie rury, profile, teowniki, zbrojenia, pręty***

X-stal oferuje stal i wyroby stalowe - 19lat doświadczenia. W ofercie tanie rury czarne i rury ocynkowane, pręty, teowniki, zbrojenia, profile, ceowniki i kształtowniki. Także blachy czarne, ocynkowane, aluminiowe, lakierowane i kwasoodporne. Zapraszamy po tanie pręty i rury.

http://www.xstal.pl/ - 24 Lut 2011

Vematech-Polska, konstrukcje stalowe***

Firma specjalizuje się w wyrobie konstrukcji stalowych średnio i wielkogabarytowych, oraz elementów dla urządzeń pracujących w warunkach morskich. Dla przemysłu elektroenergetycznego wykonujemy wszelkiego rodzaju przewody do odprowadzania spalin, kanały wentylacyjne itp. konstrukcje. Wykonujemy także określone elementy dla większych urządzeń pracujących w warunkach morskich np. dla platform wiertniczych.

http://www.vematech-polska.pl/ - 23 Sie 2010

KARTECH PHU druty**

Kartech jest znakomitym przykładem na to, że każdy ma swoje pięć minut. Firma powstała w Ełku w 1996 roku i pierwotnie zajmowała się ślusarką. Kiedy zdecydowała się przebranżowić i zająć fabrykacją siatki ogrodzeniowej z powodów pieniężnych maszyny musieli sobie zbudować sami. Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło. Kiedy po roku bezawaryjnej pracy zamierzyli wycenić maszynę i wystawili ją na allegro, maszyna sprzedała się migiem, a firma zorganizowała wiele zamówień na następne. I tutaj zareagowali momentalnie i właściwie, szybko powstał zespół profesjonalistów i baza narzędziowa do nowego typu aktywności. Dziś są uznanym wytwórcą automatów do wytwórczości siatki ogrodzeniowej. Ich maszyny wyrabiają siatkę z drutu stalowego ocynkowanego 2,5-3,00 mm oraz stalowego powlekanego PCV 2 ? 2,5 mm. Siatki o oczkach 4-7 cm o szerokości 0,5-2 m lub 3-4 m. Szczegóły oferty znaleźć można na stronie:

http://kartech.elk.com.pl/ - 4 Gru 2012

A-Z - zawiesia łańcuchowe*

Producent zawiesi linowych, łańcuchowych i pasowych od 0,5 do 50 ton.

http://www.az-biuro.pl/ - 30 Paź 2006