KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe (3 267)

Anodowanie - obróbka aluminium, anoda, ścianki działowe****

Zobal jako producent oferuje uchwyty, fronty aluminiowe i nóżki aluminiowe. W ofercie także: uchwyty wpuszczane, listwy do blatów, fronty z profili, system ścienny oraz system regałowy. W zakładzie jest anodownia - anoda, obróbka aluminium i anodowanie

http://zobal.com.pl/ - 29 Kwi 2009

Apus Argus s.c.****

PW Apus-Argus istnieje na rynku już 15 lat. Specjalizujemy się w dekoratorstwie wewnątrz i na zewnątrz domów, mieszkań, biur oraz miejsc użyteczności publicznej.

http://www.apus-argus.pl/ - 27 Lis 2015

ARCHI DECO Studio wyposażenia wnetrz, projektowania architektury i form****

Studio wyposażenia wnętrz, projektowania architektury i form użytkowych: dekoracje, wyposazenia, meble, oswietlenie, sprzet agd, lazienki, kuchnie, pracownie, rezydencje, apartamenty, baseny

http://www.archi-deco.com.pl/ - 21 Lut 2002

ARSANIT sklep bydowlany****

Arsanit sp. z o.o. od 10 lat funkcjonuje jako czołowy na polskim rynku producent artykułów z zakresu chemii budowlanej. W naszej ofercie można znaleźć, między innymi kompletną paletę farb i tynków, zaprawy tynkarskie oraz murarskie, kleje do płytek, posadzki samopoziomujące bądź systemy dociepleń jak i dużo odmian styropianu. Przez stosunkowo niedługi okres istnienia firma osiągnęła niesłychanie dynamiczny rozwój. W tym momencie w swoim portfolio ma kilkadziesiąt produktów, a produkcję zaczynała z asortymentem dziesięciu produktów. Stosowna strategia, dobrze wyznaczone cele, które były przez zarządzających konsekwentnie realizowane, sprawiły, że firma odniosła ogromny sukces. W 2008 roku przeniosła swoją produkcję do nowego zakładu wytwórczego, z kapitalnie dobranym parkiem maszynowym i innowacyjnymi technologiami produkcji.

http://arsanit.pl/ - 29 Sie 2012

Artilos - producent betonu architektonicznego****

Śląski producent betonu architektonicznego GRC, przedsiębiorstwo Artilos, zaprasza do zapoznania się z ofertą. W katalogu znajdują się jedyne w swoim rodzaju płyty dekoracyjne.

http://www.artilos.pl/ - 17 Cze 2016

ART-MARK - farby, tynki, ocieplenia****

W ofercie firmy znajdziesz produkty renomowanych firm europejskich które produkują: farby, lakiery, emailie, kleje, tynki i inne materiały budowlane związane z wykończeniem lub remontem budynku.

http://www.artmark.pl/ - 7 Lip 2005

ART-MET SPÓŁKA CYWILNA ogrodzenia gliwice****

Do Państwa dyspozycji jest wykwalifikowana kadra i stale aktywne biuro obsługi Klienta, dzięki czemu na bieżąco monitorujemy zadowolenie i dobre samopoczucie. Od lat kładziemy na najwyższą jakość proponowanych rozwiązań ogrodzeniowych, dzięki czemu wiele naszych Klientów ma zagwarantowane bezpieczeństwo na długie lata. Absorbujemy się wszelakiego rodzaju pracami kreślarskimi takimi jak zaplanowanie wyjątkowych i finezyjnych furtek czy kutych bram. Art Met to inwestycja w niespotykany styl i zapewnienie sobie ładnej bramy na długie lata. Więcej detalów takich jak pełna propozycja czy konieczne dane kontaktowe, użyczyliśmy na naszej stronie internetowej:

http://www.art-met.com.pl/ - 4 Gru 2013

ASBUD - kompleksowe usługi parkieciarskie****

Nasza firma zaimuje się sprzedażą parkietów z drewna litego, parkietów egzotycznych, mozaiki, listew wykończeniowych, profesjonalnej chemii do parkietów- kleje, grunty, lakiery, oleje - wiodących firm zachodnich.

http://www.asbud-parkiety.pl/ - 17 Sty 2005

ASECO - sufit napinany dps****

Firma wykona piękny sufit napinany DPS w różnorodnych obiektach użytkowych, zarówno handlowych, jak i rozrywkowych czy biurowych.

http://www.sufity-napinane.org.pl/ - 24 Maj 2014

Ashford Formula - Posadzki przemysłowe****

Posadzki przemysłowe - raz na zawsze. Posadzki przemysłowe Ashford Formula są stosowane z powodzeniem w 35 krajach. Posadzki te stały się najchętniej stosowanym na świecie środkiem uszczelniającym, zamykającym i utwardzającym beton. Preparatem tym zostało pokrytych na całym świecie ponad 250 milionów metrów kwadratowych. Posadzki przemysłowe - raz na zawsze.

http://www.ashfordformula.pl/ - 12 Paź 2004

Informacje dodatkowe