KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe (3 216)

Atman Białystok kominki, schody, marmury.****

Firma zajmująca się sprzedażą, oraz montażem kominków i schodów. Na stronie: prezentacja oferty.

http://www.atman.biz.pl/ - 29 Wrz 2003

AURA - Producent rolet, żaluzji, markiz, moskitier, plisse, impresji****

Strona firmy Aura - producenta rolet, żaluzji, markiz, moskitier, plisse, impresji, Wejherowo

http://www.biuro-aura.com/ - 5 Lut 2013

Auto-myjnia****

Wykonujemy wszelkie prace związane z myciem samochodów, a także renowację lakieru. Zajmujemy się też sprzedażą i montażem folii okiennych oraz samochodowych.

http://www.auto-myjnia.pl/ - 1 Cze 2004

AXEL****

Firmal zajmuje się dystrybucją i sprzedażą hurtową i detaliczną płytek ceramicznych, glazury, tarakoty i gressu znanych firm zachodnich i polskich.

http://www.axel.gabo.pl/ - 11 Lip 2001

AXPLAST - zadaszenia z poliwęglanu****

Oferujemy zadaszenia z poliwęglanu nad drzwi. Częścią asortymentu firmy AXPLAST są również płyty komorowe.

http://www.axplast.com/ - 7 Lut 2017

AZM - usługi remontowo-budowlane, sprzedaż materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz****

Na stronie znaleźć można ofertę kompleksowych robót budowlanych i remontowych. Roboty budowlane i instalacyjne ze szczególnym uwzględnieniem wszelkiego rodzaju prac remontowych, wykończeniowych i modernizacyjnych pomieszczeń, pokryć dachowych i elewacji. Aranżacje i adaptacje wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Sprzedaż materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz.

http://www.azm.pl/ - 20 Maj 2002

Balustrady Opole Wrocław Katowice****

Moja spółka ma zakres w czynnościach ogrodzeń, balustrad, schodów, zadaszeń tudzież którykolwiek obrys składu ze stali nierdzewnej. Przez wzgląd, wieloletniemu przygotowaniu, nkierowaniem i bezkompromisową istotnością produkcji krajowej rezultatów, krajowe produkcje dają ogromną popularnością. Specjalne zapatrywanie przed wymagań naszych petentów dopuszcza się zapoczątkowanie niecodziennych produktów. W podparciu o wieloletnie przygotowanie, z zadowoleniem i zapałem aranżujemy nowe wzorce. W odróżnieniu od wyłącznie zmodernizowanych linii produkcyjnych oferujemy produkty zróżnicowane w składzie bez ograniczeń ilościowych.

http://www.czora.eu/ - 9 Lut 2016

Balustrady, poręcze, balkony Inox Design-tarasy...****

Oferujemy balustrady, poręcze, pochwyty, a także balkony, tarasy oraz schody. Profesjonalny montaż, zadowoleni klienci firmy Inox Design. Polecamy balustrady oraz poręcze ze stali nierdzewnej.

http://www.inoxdesign.pl/ - 8 Lis 2006

Baumit - Tynki maszynowe, wylewki, zaprawy murarskie, ocieplenia budynków, fasady, jastrychy i elewacje****

Baumit - marka wywodząca się od dwóch dużych austriackich koncernów, oferuje wysokiej jakości materiały wykończeniowe, takie jak: tynki maszynowe, wylewki, zaprawy murarskie czy ocieplenia budynków. Z nami solidnie wyremontujesz fasady, jastrychy i elewacje. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie.

http://www.baumit.pl/ - 12 Kwi 2011

Beko Polska sp. z o.o. - pianki poliuretanowe, kleje, uszczelniacze, produkty chemiczne.****

BEKO Polska Sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem profesjonalnych, niezawodnych w działaniu produktów stosowanych m.in. przy pracach budowlanych oraz instalacyjno-sanitarnych. Pianki poliuretanowe, kleje, uszczelniacze, produkty chemiczne.

http://www.beko-gmbh.pl/ - 23 Lut 2004