KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe (3 216)

Biotech****

Hurtownia Chemii Budowlanej Przedsiębiorstwo Biotech 2 Zbigniew Sadlik i Piotr Szenk, przedstawiciel regionalny producenta farb akrylowych i tynków o dużym doświadczeniu HIRSCH-POL (certyfikat jakości ISO 9001:1994).

http://www.biotech2.pl/ - 16 Wrz 2003

BISPA SYSTEM****

Firma zajmuje się przede wszystkim wykonawstwem specjalistycznych posadzek przemysłowych na bazie żywic syntetycznych. Witryna prezentuje oferowane usługi i produkty oraz prace zrealizowane przez BISPA SYSTEM od 1997roku.

http://www.bispasystem.pl/ - 22 Sty 2002

Blachdach. Łomianki, Dziekanów Leśny****

Kompleksowa obsługa budownictwa w zakresie wykonawstwa pokryć dachowych z blach szwedzkich Lindab.

http://www.blachdach.com.pl/ - 6 Sty 2006

BO Z nami buduje się łatwiej. Rzeszów, Tarnów****

Oferta obejmująca duży wybór płytek cermicznych, kabin natryskowych, materiałów budowlanych, stolarki budowlanej, systemów grzewczych, pokryć dachowych.

http://www.boz.pl/ - 6 Sty 2006

BOCARIS - Centrum pokryć dachowych****

Firma Bocaris zapewnia kompleksową obsługę w zakresie zakupu i montażu dachów. Oferuje materiały budowlane wiodących światowych firm. Dachówki, cegły, pustaki, blachy, różnorakie pokrycia dachowe. Na stronie znaleźć można szczegóły oferty.

http://www.bocaris.pl/ - 8 Paź 2002

BOLIX****

Firma ERBAK rozpoczęła działalność w roku 1991, początkowo jako firma budowlano - handlowa produkowała materiały na własny użytek. W 1995 roku rozszerzono produkcję o kleje do płytek ceramicznych oraz szeroką gamę produktów uzupełniających takich jak spoiny i zaprawy wyrównawcze. Na stronie dostępna jest oferta handlowa firmy, oprócz tego można tu znaleźć informacje o fimrie.

http://www.klej.com.pl/ - 25 Mar 2000

Borkowski - Kuźnia -kowalstwo artystyczne****

Tradycyjny zakład usług kowalstwa artystycznego. Wykonujemy pełną paletę ręcznie kutych wyrobów. Miedzy innymi: ogrodzenia, bramy, balustrady, furtki, meble. Więcej o nas...

http://www.stara-kuznia.com/pl_index.htm - 16 Lut 2005

Bramet Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski****

Firma zajmuje się produkcją i montażem konstrukcji stalowych, przeciwpożarowych i aluminiowych. Gwarantuje profesjonalizm i bogate doświadczenie na rynku polskim i europejskim. Na stronie przedstawia swoją ofertę oraz informacje o swojej działalności.

http://www.bramet.dit.pl/ - 6 Sty 2006

BRAM-MONT****

Sprzedaż, montaż i naprawa: bramy segmentowe, bramy garażowe (rolowane), rolety, żaluzje, drzwi, okna, markizy, refleksole. Montaż, naprawa silników i systemów sterowania (np piloty). Obsługujemy osoby prywatne oraz firmy. Współpracujemy z najlepszymi producentami. Działamy na terenie całego Śląska i nie tylko. Oferujemy konkurencyjne ceny, krótki czas realizacji oraz profesjonalny montaż.

http://www.bram-mont.pl/ - 9 Paź 2014

Bramy garażowe i okna PCV - VerPlast****

Firma specjalizuje się w dostarczaniu oraz instalowaniu nowoczesnej stolarki okiennej z PCV, aluminium i drewna - okien oraz drzwi. Proponuje również montaż rolet zewnętrznych zabezpieczających zarówno nowo wybudowane, jak i istniejące obiekty, a także bram garażowych.

http://www.verplast.pl/ - 15 Gru 2017