KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe (3 216)

Bramy Gdańsk****

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu automatyki bramowej. Optymistycznie patrzymy w przyszłość. Doświadczenie pozwala nam trafnie dobierać produkty do potrzeb naszych Klientów. Nauczyliśmy się jakie rozwiązania najlepiej spisują się w codziennym użytkowaniu automatyki bramowej, zarówno w rozwiązaniach przydomowych jak i przemysłowych.

http://bramy-gdansk.pl/ - 22 Lut 2014

Bramy przemysłowe, garażowe, segmentowe - Gdańsk****

Beditom Gdynia, Gdańsk - producent oferuje drzwi zewnętrzne, bramy przemysłowe i segmentowe bramy garażowe. W ofercie firmy także napędy bram i automatyka bram. Producent zaprasza Państwa po wysokiej jakości bramy przemysłowe, bramy garażowe i drzwi przygarażowe.

http://www.beditom.eu/ - 25 Wrz 2012

Bricomarche****

Markety budowlane sprzedające wysokiej jakości materiały konstrukcyjne, a także drewno kominkowe, ekogroszek, drzwi i panele. Zapraszamy do naszych lokalizacji w Knurowie, Wodzisławiu Śląskim i Rydułtowach

http://www.bricomarche.net.pl/ - 26 Paź 2015

BTH Elmes Białystok, kominki, sauny, pokrycia dachowe, wanny SPA, izolacje, stolarka****

Firma Elmes zajmuje się sprzedażą i montażem kominków, saun, wanien SPA, pokryć dachowych, izolacją, stolarki. Na stronie znajdują się informacje o firmie oraz prezentacja oferty.

http://www.elmes.bialystok.pl/ - 8 Lut 2005

BUD-DAR BIS****

Hurtownia BUD-DAR prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych i pokryć dachowych. Oferuje szeroką gamę produktów, doradztwo przy zakupie oraz transport.

http://www.bud-dar.budowlany.net/ - 4 Sie 2004

Budohurt S.A.****

Strona firmy, której oferta handlowa obejmuje materiały elektrotechniczne, stolarkę budowlaną, materiały ogólnobudowlane, instalacyjne, płytki ceramiczne, wykładziny, chemię budowlaną, wyposażenie kuchni i łazienek, otoczenie domu. Na stronie także lokalizacja, informacje o firmie, kontakt.

http://www.budo-hurt.com.pl/ - 9 Paź 2001

BUDO-INSTAL, Stalowa Wola - materiały budowlane i instalacyjne - hurt, detal****

Strona firmy BUDO-INSTAL ze Stalowej Woli. Prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów budowlanych i instalacyjnych.

http://www.budo-instal.go3.pl/ - 11 Lut 2004

Budomex 2****

Firma "Budomex 2" zajmuje się usługami budowlanymi oraz handlem materiałami budowlanymi. Firma wykonuje pełny zakres usług budowlanych. Na stronie informacje o firmie, oferta handlowa, kontakt.

http://www.budomex2.com.pl/ - 12 Lis 2001

Budowanie****

Witryna producenta okien do poddaszy a także materiałów do uszczelniania.

http://www.velux.pl/ - 25 Lip 2001

Budujemy.info - przewodnik po produktach i usługach budowlanych****

Serwis jest przeznaczony dla sektora b2b, zawiera bardzo dużą bazę produktów i usług budowlanych.

http://www.budujemy.info/ - 9 Wrz 2003