KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe (3 210)

BWO****

Firma zajmująca się sprzedażą okien PCV i Al, drzwi antywłamaniowych i wewnętrznych, bram garażowych, parapetów.

http://www.bwo.com.pl/ - 8 Wrz 2000

Carpe Diem****

Firma Carpie Diem to wrocławski sklep ze stolarką otworową. W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi, tanie, plastikowe okna, a także rolety. Zajmujemy się również montażem u klienta.

http://www.carpediem.sklep.pl/ - 4 Paź 2016

Carpet International Poland Sp. z o.o. Poznań****

Carpet International Poland (CIP) jest importerem wykładzin dywanowych do banków, biur, hoteli, rezydencji, obiektów sportowych.

http://www.cip.com.pl/ - 6 Sty 2006

Cartel Color- tanie farby do malowania ścian****

Firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie obsługi inwestycji budowlanych. Sprzedaż bezpośrednia i hurtowa artykułów budowlanych. Niezwykle szeroki asortyment produktów znanych i cenionych w branży producentów dostępny online. Zakres świadczonych usług obejmuje również doradztwo techniczne, wykonawstwo wykończeniowe. Najlepszy zespół specjalistów w swoich dziedzinach, bardzo dobra jakość przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

http://www.sklep.cartelcolor.com/ - 14 Gru 2016

Castorama****

W ofercie firmyznajduje się niemal pięćdziesiąt tysięcy artykułów budowlanych i wyposażenia wnętrz, ogrodniczych i wykończeniowych.

http://www.castorama.com.pl/ - 9 Lip 2001

Cekobud - cegła licowa****

Firma Cekobud zaprasza do nawiązania współpracy i zapoznania się z atrakcyjnymi cenami dostępnych płytek klinkierowych. Nasze formowane ręcznie licowe cegły elewacyjne nie mają sobie równych.

http://www.cekobud.pl/ - 17 Mar 2016

CELS****

Budujesz dom? A może przeprowadzasz generalny remont? Razem z Cels możesz wybrać sprawdzone i bezpieczne rozwiązania. Co możemy Ci zaproponować? Jesteśmy fachowcami z dziedziny ocieplania. Ocieplamy nie tylko dachy, ale także całe domy, hale i magazyny. Stosujemy metodę natryskową i wykorzystujemy tylko bezpieczne produkty. W naszej ofercie można znaleźć także drzwi, okna, rolety i bramy garażowe. Cechuje nas profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Mamy spore doświadczenie i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

http://www.cels.pl/ - 12 Lut 2016

Centrum Budowlane Gajek****

Firma handlowa, importer powłok dekoracyjnych, w tym stiuków weneckich oraz tynków antycznych włoskiej firmy Castoro.

http://www.gajek.com.pl/ - 11 Wrz 2003

Centrum Budownictwa Płock - Mirosław Wudarski****

Wystawa, sprzedaż, usługi. Sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów budowlanych: okna, drzwi, pokrycia dachowe itp. Budujesz, remontujesz - z montażem 7% VAT do 31.12.2007.

http://centrum-budownictwa.com.pl/ - 8 Lut 2005

Centrum Dystrybucji i Logistyki MILLENNIUM****

Prezentacja firmy specjalizującej się w dystrybucji artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów wykończeniowych dla budownictwa w regionie kujawsko-pomorskim, pomorskim i zachodnio-pomorskim. Są to m.in. drzwi, okna, schody, jak również rolety.

http://www.cdilmillennium.com.pl/ - 2 Paź 2001