KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe (3 267)

Espes - ścianki działowe*****

Ścianki działowe, które proponujemy to doskonały sposób na zagospodarowanie każdej przestrzeni. Oferujemy najwyższej jakości francuski produkt. Zapewniamy profesjonalną - bezpłatną obsługę także w zakresie projektowania, transportu i montażu. W prezentacji znajdziesz przedstawienie projektów i produktów oraz dotychczasowych realizacji.

http://www.sciankidzialowe.com.pl/ - 8 Sty 2004

Fabryka okien z PCV-DFB*****

Wszystko o firmie (historia, lokalizacja, kontakt) i jej produktach. Na stronach akcje promocyjne i nowości, a także lista dystrybutorów z całej Polski. Wszystkie oferowane produkty są szczegółowo opisane, dla osób mających pytania lub wątpliwości podano numer bezpłatnej infolinii.

http://www.dfb.com.pl/ - 13 Wrz 2001

Firma handlowa JACEK. Opoczno*****

Oferta firmy zajmującej się sprzedażą płytek ceramicznych i ceramiki budowlanej. Strona zawiera cennik, opis produktów i adresy kontaktowe.

http://www.jacekfh.com.pl/ - 12 Sty 2006

Firma Korex oferuje płyty i fronty meblowe, blaty kuchenne, płyty OSB i MDF oraz parapety.*****

Firma KOREX jest rodzinną spółką cywilną, prowadzącą działalność handlowo-usługową w branży meblarskiej i budowlanej. Jest dużą hurtownią oferującą szeroką gamę produktów drewnopochodnych, które można zebrać w trzy podstawowe grupy: materiały dla przemysłu meblarskiego, elementy wykończenia wnętrz, akcesoria meblowe, materiały konstrukcyjne dla budownictwa. Oferuje płyty meblowe, blaty kuchenne, fronty meblowe, płyty OSB i MDF, płyty wiórowe, laminowane i surowe.

http://www.korex-tuchow.pl/ - 6 Lip 2004

Firma XL-Tape*****

Firma XL-Tape zajmuje się dystrybucją materiałów i taśm budowlanych Exelent. Na stronie informacje o firmie, oferta handlowa, kontakt, zamówienia.

http://www.exelent.com.pl/ - 12 Lis 2001

Flamma - sauna infrared i tradycyjna oraz kominki dekoracyjne i elektryczne*****

Firma Flamma oferuje sauny i kominki. Wśród kominków firma oferuje kominki elektryczne i kominki dekoracyjne. Ponadto w ofercie sauny takie jak sauna tradycyjna i sauna infrared. Pełna obsługa i montaż u klienta.

http://www.flamma.com.pl/ - 27 Lis 2007

Flora DECK. Warszawa*****

Firma Izol Tech z Warszawy oferuje wam pokrycie dachów zielenią w systemie Flora Deck. Na stronie znajdziecie historię zielonych dachów, rodzaje zazielenienia, rozwiązania systemowe.

http://www.floradeck.com.pl/ - 23 Sty 2006

Fuga. Kraków*****

Oficjalny importer i dystrybutor płytek ceramicznych i gresów stosowanych głównie do wykańczania domowych łazienek oraz obiektów użyteczności publicznej. Na stronie również bogata oferta mebli łazienkowych.

http://www.fuga.pl/ - 6 Sty 2006

Grudnik centrum instalacji sanitarnych*****

Firma jest dystrybutorem urządzeń sanitarnych, instalacyjnych, grzewczych, części do wyposażenia łazienek, płytek ceramicznych. Na stronie pełna oferta, historia firmy, oddziały i dane kontaktowe.

http://www.grudnik.pl/ - 26 Mar 2018

Intersystem projektowanie wnętrz: stropy, sufity podwieszane. Gorzyce, Warszawa*****

Intersystem woj. mazowieckie. Aranżacja i projektowanie wnętrz - sprzedaż, montaż. Poddasza, sufity dekoracyjne, ściany działowe, ściany i sufity łukowe, sufity modułowe, sufity podwieszane i dźwiękochłonne. Też drzwi kasetowe oraz kompleksowe remonty domów i mieszkań.

http://www.intersystem.waw.pl/ - 24 Sty 2006

Informacje dodatkowe