KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe (3 267)

P.W. ROLNIK - dystrybutor kamienia ogrodowego i kostki brukowej.*****

Firma od wielu lat zajmuje się dostawą kamienia ozdobnego do ogrodów na terenie całego kraju a także ściśle współpracuje z projektantami oraz wykonawcami ogrodów. Na stronie przykłady wykonanych w oparciu o kamień ogrodowy projektów, szczegółowa oferta oraz dane kontaktowe.

http://www.kamien-rolnik.pl/ - 19 Wrz 2003

Serwis produktowy flagowej marki Polifarbu Cieszyn-Wrocław S.A.*****

Zaproszenie do zapoznania się z ofertą produktową marki Dekoral. Możliwość korzystania z narzędzi, które znajdują się w serwisie. Jest dostępna także obszerna baza wiedzy z zakresu dekorowania i malowania.

http://www.dekoral.pl/ - 16 Kwi 2003

Shadow - rolety i żaluzje*****

Shadow produkuje rolety wewnętrzne, rolety materiałowe, w kasetkach, roletki materiałowe, wewnętrzne żaluzje pionowe, verticale, plisy papierowe, poliestrowe oraz elementy do produkcji rolet i roletek. Na stronie bardzo dokładna prezentacja oferty.

http://www.shadow.com.pl/ - 21 Sty 2004

Skład budowlany Katowice Ligota E-mur - transport HDS*****

E-mur hurtownia materiałów budowlanych Katowice jest firmowym składem budowlanym i opałowym oferującym szeroki asortyment materiałów budowlanych dla mieszkańców Katowic i Śląska - transport HDS.

http://www.e-mur.pl/ - 5 Lip 2007

Solimpex s.c.*****

Solimpex - producent bram, krat rolowanych oraz żaluzji zewnętrznych.

http://www.solimpex.com.pl/ - 21 Lut 2001

Soudal*****

Witryna firmy SOUDAL - producenta pianek poliuretanowych, silikonów, uszczelniaczy akrylowych, poliuretanowych, butylenowych, produktów dekarskich, chemii samochodowej.

http://www.soudal.pl/ - 5 Paź 2000

Sunflex - wertikale, duetki*****

Sunflex - Kielce i Warszawa. Producent oferuje żaluzje poziome oraz żaluzje pionowe, roletki tkaninowe, plisy i duetki, wertikale oraz drewniane żaluzje. Oferowane przez firmę żaluzje, roletki i plisy są wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie.

http://www.sunflex.pl/ - 30 Lis 2006

USM Meble - dealer ALLMENDINGER*****

Allmendinger wybiega poza tradycyjne postrzeganie mebla. Od poczatku swego istnienia, poczynajac od mebli USM i VITRA, zgromadzilismy przez lata obecnosci na rynku meble o szczegolnej jakosci i niepowtarzalnym desigie. Kazdy z produktów, ktore bedziesz ogladał to dzieło sztuki. Do każdego mebla dokładamy dbałość o szczegóły. Zobaczycie to w każdym meblu na naszej stronie. Dodaliśmy do tego klasykę, elegancję i prostotę. Wszystko po to, aby sprostać wymaganiom naszych klientów, wymaganiom emocjonalnym i intelektualnym. Dla nas czas nie jest wrogiem, jest przyjacielem. Wiele z prezentowanych mebli zostało zaprojektowanych kilkadziesiąt lat temu. Do dziś są one produkowane, pożądane i rozpoznawane. Dzięki swej histori, projektowi i ponadczasowej elegancji. Znajdziesz tu także meble, ktore powstaly współcześnie. One także mają już swoją historię, projektanta i niespotykany design. Meble z naszej kolekcji, to meble, które mówią. Inspirują. Poznaj je...

http://www.allmendinger.pl/ - 19 Sie 2009

Waspol - szyby*****

Podstawowym wyrobem Naszej Firmy są szyby zespolone, witraże, szyby bezpieczne, antywłamaniowe i kuloodporne oraz szkło laminowane używane, np. do podłóg i schodów oraz akwariów morskich do oceanariów. Wykonujemy klejenia strukturalne szkła fasadowego z aprobatą firmy Dow Corning oraz, jako jedna z nielicznych firm na świecie szyby zespolone HEAT MIRROR na amerykańskiej licencji firmy Southwall Tehnologies.

http://www.waspol.pl/ - 2 Lut 2005

Wienerberger*****

Wienerberger - największy producent wyrobów ceramicznych na świecie oferuje kompletny system budowy domu Porotherm: pustaki ścienne, stropy, nadproża, zaprawy, a także cegły elewacyjne Terca, dachówki ceramiczne Koramic.19 nowoczesnych zakładów, wysoka jakość, szeroka dostępność na terenie całego kraju i profesjonalna obsługa.

http://www.wienerberger.pl/ - 4 Sty 2005

Informacje dodatkowe