KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe (3 267)

Wycieraczki z klasą*****

Oferujemy profesjonalne: - wycieraczki aluminiowe, - wycieraczki mosiężne, - wycieraczki gumowe, - wycieraczki tekstylne. Dla każdego klienta przygotujemy specjalną ofertę w kilku wariantach.

http://www.csn.pl/ - 15 Mar 2005

Dla Malarzy - docieplenia, malowanie****

Specjalizacja to docieplenia, malowanie, wykańczanie ścian, sprzedaż systemów wykańczania ścian. Sklep internetowy dla firm i klientów indywidualnych. W ofercie farby zewnętrzne, tapety, farby wew, tynki, farby Caparol, tynk japoński, tapety płynne, sztukateria.

http://www.dlamalarzy.pl/ - 9 Lis 2005

1000 Klamek - sklep internetowy****

W naszym sklepie internetowych zakupisz wysokiej jakości klamki zewnętrze oraz wewnętrzne. Wielość wzorów, kolorów oraz stylów zachwyci każdego Klienta. U nas z pewnością znajdziesz to czego od dawna poszukujesz. Nasza oferta jest tam różnorodna, że zawsze dopasujesz klamkę do swoich drzwi, tak aby pasowała również do wnętrza pomieszczenia. Niskie ceny oraz szybka dostawa sprawią, że wrócisz do naszego sklepu jeszcze nie raz.

http://1000klamek.pl/ - 8 Sie 2012

1000 Podłóg - sklep internetowy****

Jeśli zastanawiasz się nad tym jakie chcesz mieć pokrycie podłogowe to ciekawą propozycję znajdziesz wchodząc na tą stronę. Znajdziesz tu niezwykle rozbudowaną ofertę na panele podłogowe wykonane z kilku warstw drewna. Stanowią one doskonałe połączenie plusów prawie wszystkich rodzajów pokryć podłogowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

http://1000podlog.pl/ - 8 Sie 2012

AB Bechcicki - materiały budowlane****

Przedsiębiorstwo w swoim asortymencie posiada materiały budowlane. AB Bechcicki oferuje także produkty wykorzystywane do wykończenia ścian oraz kominów.

http://bechcicki.pl/ - 20 Wrz 2017

A.B. Polański****

Firma zajmuje się dystrybucją materiałów wykończeniowych. W ofercie znaleźć można gont bitumiczny, a także różnorodne parapety stalowe: wewnętrzne i zewnętrzne.

http://www.polanski.sklep.pl/ - 12 Cze 2014

AB Renowa - sieć hurtowni materiałów budowlanych****

Firma zajmuje się sprzedażą takich materiałów budowlanych, jak silikony, kleje oraz zaprawy. AB Renowa to renomowana sieć hurtowni również takich produktów, jak farby oraz systemy wentylacyjne bądź kominowe.

http://www.renowa.pl/ - 14 Lis 2017

Aba-Bud Usługi remontowo-budowlane****

Aba-Bud zajmuje się remontami, pracami wykończeniowymi oraz modernizacyjnymi.

http://www.aba-bud.com.pl/ - 8 Sty 2002

ABC PODŁOGI montaż wykładzin dywanowych Szczecin****

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy ABC PODŁOGI, która mieści się w Szczecinie. Zajmujemy się sprzedażą najwyższej klasy podłóg dla firm i Klientów indywidualnych. Oferujemy produkty znanych producentów a także szeroki wybór chemii budowlanej. W naszym asortymencie znaleźć można wykładziny PCV, dywanowe, linoleum a oprócz tego panele PCV. Do tej pory wykonaliśmy realizacje m.in. dla placówek służby zdrowia, szkół, hal produkcyjnych bądź hoteli. Jeżeli chcą się Państwo zapoznać ze szczegółami pełnej oferty, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.

http://abc-podlogi.eu/ - 26 Lis 2016

ABRAM - bramy garażowe****

Strona internetowa przedsiębiorstwa Abram. Firma mieści się w Warszawie i oferuje zarówno automatykę, jak i kompletne, segmentowe bramy garażowe.

http://www.bramy-wisniowski.pl/ - 18 Kwi 2016

Informacje dodatkowe